Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.640,-
Ja, 2019
2009
2024-12-10
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo V50 met kenteken ZP-771-N is op kenteken gezet in 2009. In juli 2019 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 220 pk. Dit model beschikt over een 2521 cc motor met 5 cilinders. Dit model haalt een maximale snelheid van 225 km/h. Het gemiddeld verbruik bedraagt 10.2 liter per 100 km. Dankzij 1.572 kg ligt deze auto stevig op de weg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 530 dagen in bezit. De volgende APK-keuring staat gepland voor 20-12-2026. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2521 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 221 pk |
| Milieulabel | G |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 10.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1572 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2020 kg |
| Lengte | 4,51 m |
| Breedte | 1,79 m |
| Hoogte | 1,52 m |
| Wielbasis | 2,64 m |
| Tenaamstelling | 2024-12-10 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2009-07-21 |
| Eerste toelating in Nederland | 2019-07-20 |
| APK vervaldatum | 2026-12-20 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo V50 stationwagen
|
Nu te koop
25 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 4.995 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Volvo V50
Geïmporteerd naar Nederland
Na 10 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 dagenEigenaar wijziging
11 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 11 maandenEigenaar wijziging
6 dagenEigenaar wijziging
11 dagenHuidige eigenaar
1 jaar en 5 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2009 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 828 |
| Periode | 2004-03-24 - 2009-07-21 |
| Aantal geregistreerde auto's | 472 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 7 |
| Aantal import auto's | 178 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 7 |
| Import percentage | 38% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 189 | 74 | € 48.498,- | € 10.197,- |
| 2004 | 204 | 64 | € 42.515,- | € 9.640,- |
| 2004 | 203 | 63 | € 42.515,- | € 9.643,- |
| 2005 | 156 | 56 | € 49.628,- | € 10.716,- |
| 2005 | 163 | 46 | € 43.900,- | € 10.006,- |
| 2005 | 163 | 46 | € 43.900,- | € 10.006,- |
| 2006 | 86 | 30 | € 51.639,- | € 11.067,- |
| 2006 | 81 | 19 | € 45.970,- | € 9.931,- |
| 2006 | 81 | 19 | € 45.970,- | € 9.931,- |
| 2007 | 39 | 17 | € 52.313,- | € 9.628,- |
| 2007 | 24 | 7 | € 46.758,- | € 10.163,- |
| 2007 | 24 | 7 | € 46.758,- | € 10.163,- |
| 2009 | 2 | 1 | € 3.640,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 78-RH-KV | 2026-05-19 | |||
| ZN-940-H | 2026-05-13 | |||
| G-722-VJ | 2026-05-02 | |||
| 73-SJ-TN | 2026-05-07 | |||
| 03-HGZ-1 | 2026-05-06 | |||
| 10-PB-BB | 2026-04-24 | |||
| 41-PX-ZP | 2026-04-23 | |||
| J-553-TF | 2026-04-20 | |||
| TL-268-L | 2026-04-19 | |||
| K-892-XP | 2026-04-20 | |||
| GB-308-P | 2026-04-15 | |||
| 08-PT-LZ | 2026-04-11 | |||
| 46-PS-XS | 2026-04-15 | |||
| 81-PK-LG | 2026-04-01 | |||
| L-922-XF | 2026-03-24 | |||
| 96-SZ-BZ | 2026-03-21 | |||
| XP-924-G | 2026-03-14 | |||
| GVJ-01-N | 2025-10-14 | |||
| X-239-VH | 2024-07-04 | |||
| K-588-FZ | 2021-05-20 | |||
| 17-RD-LX | 2025-02-24 | |||
| J-158-SJ | 2021-12-07 | |||
| K-523-SH | 2023-03-27 | |||
| 61-SH-NK | 2023-08-15 | |||
| XD-193-N | 2020-12-09 | |||
| L-958-GB | 2021-10-08 | |||
| 07-RB-PH | 2026-03-09 | |||
| L-300-FZ | 2021-06-01 | |||
| 58-PR-SV | 2023-11-28 | |||
| JGZ-17-K | 2026-01-23 |