Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 36.098
€ 6.265,-
Nee
2019
2023-09-13
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Insignia Sports Tourer met kenteken ZN-056-N is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2019. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Opel was € 36.098. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 140 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1490 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.5 liter per 100 km. Met 1.487 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De auto wisselde in 2023 voor het laatst van eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 13-02-2027. De auto heeft sinds de registratie 4 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1490 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 140 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (WLTP) | 6.5 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.6 l/100 km |
| CO₂-uitstoot | 148 |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1487 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2080 kg |
| Lengte | 4,99 m |
| Breedte | 1,86 m |
| Hoogte | 1,50 m |
| Wielbasis | 2,83 m |
| Tenaamstelling | 2023-09-13 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2019-07-02 |
| Eerste toelating in Nederland | 2019-07-02 |
| APK vervaldatum | 2027-02-13 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Opel Insignia Sports Tourer stationwagen
|
Nu te koop
5 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2019
€ 15.020 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 15.020 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Opel Insignia Sports Tourer
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
20 dagenEigenaar wijziging
9 dagenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
8 dagenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
2 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Er zit een fout in de software van de regelmodule van de elektronische rem.
Niet altijd goed werken van de hydraulische remcompensatie
De voertuigeigenaar wordt uitgenodigd een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de software van de regelmodule vernieuwen.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2019 | € 15.020,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2019 | 116.546 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2019 | 4 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 446 |
| Periode | 2018-11-02 - 2020-08-28 |
| Aantal geregistreerde auto's | 136 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 8 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 6% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2018 | 19 | 1 | € 36.647,- | € 6.015,- |
| 2018 | 19 | 1 | € 36.647,- | € 6.015,- |
| 2019 | 109 | 7 | € 36.694,- | € 5.968,- |
| 2019 | 109 | 7 | € 36.694,- | € 5.968,- |
| 2020 | 8 | 0 | € 37.134,- | € 6.130,- |
| 2020 | 8 | 0 | € 37.134,- | € 6.130,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| XN-629-V | 2026-05-18 | |||
| XS-527-H | 2026-03-28 | |||
| ZF-299-J | 2026-03-16 | |||
| G-433-FG | 2026-03-12 | |||
| H-351-SL | 2024-12-23 | |||
| XN-966-R | 2024-09-04 | |||
| XT-122-Z | 2025-12-11 | |||
| TZ-064-B | 2024-03-18 | |||
| H-949-GJ | 2024-07-23 | |||
| ZB-823-J | 2024-07-23 | |||
| TV-681-N | 2024-02-13 | |||
| XG-937-B | 2025-02-24 | |||
| ZG-857-D | 2024-07-20 | |||
| TX-770-S | 2025-08-02 | |||
| XP-169-Z | 2024-03-04 | |||
| ZD-641-K | 2024-06-05 | |||
| TV-017-P | 2024-06-05 | |||
| XV-733-N | 2024-01-13 | |||
| XH-423-N | 2024-05-12 | |||
| XP-404-R | 2024-05-30 | |||
| XP-618-F | 2023-05-31 | |||
| G-923-JG | 2022-08-19 | |||
| XV-862-H | 2023-09-30 | |||
| ZF-929-T | 2023-10-03 | |||
| XN-100-N | 2024-06-01 | |||
| XN-620-V | 2023-02-25 | |||
| ZH-421-X | 2024-06-08 | |||
| ZT-117-L | 2023-11-12 | |||
| ZG-283-N | 2024-03-21 | |||
| ZH-705-G | 2024-06-15 |