Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.209,-
Nee
1999
2024-06-29
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mazda 323F met kenteken ZL-JR-88 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1999. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 88 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1498 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.5 l/100 km. Met een massa van 1.150 kg is deze auto solide gebouwd. Dit voertuig is al 696 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De APK is geldig tot 29-01-2027. De auto heeft sinds de registratie 4 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1498 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 89 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 7.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1255 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1590 kg |
| Lengte | 4,20 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2024-06-29 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1999-06-03 |
| Eerste toelating in Nederland | 1999-06-03 |
| APK vervaldatum | 2027-01-29 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mazda 323F hatchback
|
Nu te koop
6 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 1999
€ 981 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.099 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Mazda 323F
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
8 dagenEigenaar wijziging
22 dagenHuidige eigenaar
1 jaar en 11 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 1999 | € 981,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 1999 | 273.325 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1999 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1395 |
| Periode | 1998-07-29 - 2002-09-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1471 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 3 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1998 | 25 | 0 | € 3.605,- | |
| 1998 | 117 | 0 | € 3.321,- | |
| 1998 | 117 | 0 | € 3.321,- | |
| 1999 | 85 | 2 | € 3.822,- | |
| 1999 | 462 | 3 | € 3.435,- | |
| 1999 | 461 | 2 | € 3.435,- | |
| 2000 | 92 | 1 | € 4.005,- | |
| 2000 | 630 | 0 | € 3.580,- | |
| 2000 | 630 | 0 | € 3.580,- | |
| 2001 | 258 | 0 | € 3.406,- | |
| 2001 | 258 | 0 | € 3.406,- | |
| 2002 | 4 | 0 | € 3.434,- | |
| 2002 | 4 | 0 | € 3.434,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 24-GJ-TX | 2026-05-15 | |||
| XL-GL-56 | 2026-05-11 | |||
| 45-DB-JL | 2026-04-25 | |||
| 20-GK-JX | 2026-04-18 | |||
| 59-GH-ZH | 2026-04-03 | |||
| 05-HP-JF | 2026-04-09 | |||
| 23-GL-HL | 2026-03-19 | |||
| 27-FT-PD | 2026-03-17 | |||
| 31-GG-NG | 2026-03-28 | |||
| 26-GB-BZ | 2026-03-12 | |||
| 49-GJ-PJ | 2026-03-14 | |||
| XN-HT-95 | 2022-09-19 | |||
| 54-FV-PP | 2023-07-21 | |||
| 24-FL-BZ | 2026-02-23 | |||
| 88-GJ-XK | 2022-03-21 | |||
| XG-JG-46 | 2020-11-24 | |||
| 20-DT-JH | 2024-11-14 | |||
| 14FJDJ | 2021-06-20 | |||
| ZL-GP-23 | 2023-04-17 | |||
| 45-DN-PB | 2020-08-20 | |||
| 13-DG-LG | 2020-06-06 | |||
| 21-GK-KD | 2026-01-17 | |||
| 43-FH-HF | 2021-02-01 | |||
| 21-DT-TG | 2020-10-03 | |||
| 93GGJT | 2021-02-25 | |||
| XX-FS-50 | 2025-05-21 | |||
| 07-GG-SR | 2021-06-10 | |||
| 68-GN-NN | 2023-11-19 | |||
| XL-FH-17 | 2021-12-14 | |||
| 35-FT-PD | 2021-07-28 |