Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 7.417,-
Nee
1999
2024-07-18
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mercedes-Benz C-Klasse met kenteken ZJ-BB-06 is afkomstig uit het bouwjaar 1999. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 122 pk. De motor heeft een inhoud van 1799 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 9.2 liter per 100 km. Met 1.350 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2024. De volgende APK-keuring staat gepland voor 07-02-2026. De auto heeft sinds de registratie 7 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1799 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 123 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 9.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1350 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1830 kg |
| Lengte | 4,52 m |
| Breedte | 1,72 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,69 m |
| Tenaamstelling | 2024-07-18 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1999-05-19 |
| Eerste toelating in Nederland | 1999-05-19 |
| APK vervaldatum | 2026-02-07 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mercedes-Benz C-Klasse sedan
|
Nu te koop
7 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 4.191 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,507 recente eigenaren
Eerste registratie
Mercedes-Benz C-Klasse
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
8 maandenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
1 jaar en 10 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1999 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1771 |
| Periode | 1997-11-05 - 2001-01-24 |
| Aantal geregistreerde auto's | 471 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 4 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1997 | 169 | 7 | € 8.075,- | |
| 1997 | 169 | 7 | € 8.075,- | |
| 1997 | 11 | 1 | € 8.984,- | |
| 1997 | 7 | 0 | € 7.559,- | |
| 1998 | 27 | 1 | € 8.090,- | |
| 1998 | 27 | 1 | € 8.090,- | |
| 1998 | 178 | 1 | € 7.889,- | |
| 1998 | 86 | 3 | € 8.905,- | |
| 1999 | 55 | 1 | € 9.029,- | |
| 1999 | 158 | 0 | € 7.972,- | |
| 1999 | 3 | 0 | € 8.672,- | |
| 1999 | 3 | 0 | € 8.672,- | |
| 2000 | 90 | 1 | € 8.164,- | |
| 2000 | 127 | 3 | € 7.668,- | |
| 2000 | 127 | 3 | € 7.668,- | |
| 2001 | 1 | 0 | € 8.030,- | |
| 2001 | 1 | 0 | € 8.456,- | |
| 2001 | 1 | 0 | € 8.456,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| TX-NV-06 | 2026-05-15 | |||
| 52-FL-HP | 2026-04-27 | |||
| TZ-RT-78 | 2026-04-23 | |||
| 42-DT-TS | 2026-04-02 | |||
| 55-FL-HP | 2026-04-07 | |||
| XN-XJ-80 | 2026-03-21 | |||
| TF-JD-37 | 2026-04-11 | |||
| SX-NS-53 | 2026-03-22 | |||
| XD-FG-45 | 2026-04-20 | |||
| TV-FD-87 | 2026-04-07 | |||
| 15-DF-VS | 2026-03-21 | |||
| ZH-JL-27 | 2026-03-14 | |||
| 16-FB-DR | 2023-08-14 | |||
| ZJ-LF-35 | 2024-07-02 | |||
| 97-FG-KN | 2024-07-28 | |||
| TN-TN-22 | 2025-08-22 | |||
| XX-VR-15 | 2021-07-03 | |||
| SL-TD-92 | 2025-08-20 | |||
| ZL-XN-51 | 2024-08-27 | |||
| 08-FD-LR | 2022-07-02 | |||
| 17-FP-NB | 2024-06-23 | |||
| SV-BG-10 | 2025-11-12 | |||
| XX-ZN-29 | 2023-07-10 | |||
| TT-BZ-22 | 2023-09-08 | |||
| SL-RZ-32 | 2025-03-28 | |||
| 07-FD-JL | 2024-07-20 | |||
| 01-DF-HR | 2025-12-19 | |||
| 33-FN-XG | 2021-08-31 | |||
| ZB-JV-93 | 2025-08-25 | |||
| 66DHDT | 2020-08-21 |