Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 38.713
€ 2.840,-
Ja, 2019
2016
2025-06-06
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mercedes-Benz CLA-Klasse Shooting Brake met kenteken ZH-138-B is op kenteken gezet in 2016. Dit voertuig is in mei 2019 geïmporteerd naar Nederland. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Mercedes-Benz was € 38.713. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 122 pk. De motor heeft een inhoud van 1595 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 5.6 l/100 km. Dankzij 1.460 kg ligt deze auto stevig op de weg. Sinds 352 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De APK is geldig tot 26-09-2026. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld. De marktwaarde van deze auto wordt op dit moment geschat op € 15.500.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 7 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1595 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 123 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1460 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1955 kg |
| Lengte | 4,69 m |
| Breedte | 1,78 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,70 m |
| Tenaamstelling | 2025-06-06 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2016-09-26 |
| Eerste toelating in Nederland | 2019-05-23 |
| APK vervaldatum | 2026-09-26 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
3 recente eigenaren
Eerste registratie
Mercedes-Benz CLA-Klasse Shooting Brake
Geïmporteerd naar Nederland
Na 2 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
11 maanden| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2016 | € 16.046,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2016 | 141.264 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2016 | 34 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 608 |
| Periode | 2015-01-07 - 2018-12-28 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2731 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 17 |
| Aantal import auto's | 861 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 17 |
| Import percentage | 32% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2015 | 675 | 272 | € 45.721,- | € 3.307,- |
| 2015 | 275 | 128 | € 42.580,- | € 3.127,- |
| 2015 | 274 | 127 | € 42.583,- | € 3.137,- |
| 2016 | 811 | 308 | € 50.444,- | € 3.692,- |
| 2016 | 232 | 98 | € 42.357,- | € 3.908,- |
| 2016 | 232 | 98 | € 42.357,- | € 3.908,- |
| 2017 | 843 | 223 | € 43.313,- | € 4.704,- |
| 2017 | 164 | 37 | € 40.683,- | € 5.414,- |
| 2017 | 164 | 37 | € 40.683,- | € 5.414,- |
| 2018 | 402 | 58 | € 42.635,- | € 5.643,- |
| 2018 | 53 | 14 | € 41.696,- | € 5.523,- |
| 2018 | 53 | 14 | € 41.696,- | € 5.523,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| KJ-316-F | |||
| X-940-FR | |||
| JT-487-Z | |||
| JJ-456-P | |||
| TV-282-Z | |||
| TZ-652-X | |||
| N-055-DK | |||
| KH-534-G | |||
| KG-020-L | |||
| K-822-XZ | |||
| JH-141-S | |||
| HRZ-81-N | |||
| P-887-HB | |||
| KX-508-J | |||
| JP-005-H | |||
| J-125-VS | |||
| SB-736-S | |||
| JJ-985-V | |||
| JN-421-V | |||
| N-555-GK | |||
| H-533-LR | |||
| P-283-ZX | |||
| PP-769-G | |||
| ZH-019-F | |||
| X-054-TL | |||
| TF-514-G | |||
| PT-983-N | |||
| G-115-LG | |||
| L-944-FR | |||
| RB-185-B |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| X-345-LH | 2026-05-21 | |||
| KR-976-H | 2026-05-21 | |||
| ND-739-F | 2026-05-20 | |||
| G-780-VK | 2026-05-20 | |||
| TJ-566-H | 2026-05-19 | |||
| KD-752-G | 2026-05-18 | |||
| SK-324-V | 2026-05-18 | |||
| GF-203-K | 2026-05-18 | |||
| P-066-FB | 2026-05-15 | |||
| J-502-JG | 2026-05-14 | |||
| SX-811-J | 2026-05-14 | |||
| KP-722-D | 2026-05-13 | |||
| SK-096-L | 2026-05-13 | |||
| H-560-NT | 2026-05-12 | |||
| NP-714-D | 2026-05-12 | |||
| SZ-334-G | 2026-05-12 | |||
| JLT-92-J | 2026-05-11 | |||
| XP-420-N | 2026-05-11 | |||
| NL-710-D | 2026-05-11 | |||
| KJ-532-Z | 2026-05-09 | |||
| H-038-TP | 2026-05-09 | |||
| N-225-BS | 2026-05-08 | |||
| S-220-VN | 2026-05-06 | |||
| JK-613-G | 2026-05-06 | |||
| RT-988-P | 2026-05-06 | |||
| RG-258-L | 2026-05-04 | |||
| SV-454-K | 2026-05-04 | |||
| NR-953-K | 2026-05-01 | |||
| GT-756-H | 2026-05-01 | |||
| SV-829-G | 2026-05-01 |