Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.108,-
Ja, 2026
1999
2022-05-10
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Peugeot 206 met kenteken ZGSL34 is op kenteken gezet in 1999. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 75 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1360 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.6 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.025 kg. Dit voertuig is al 1482 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 22-07-2022.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1360 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 75 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 8.9 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.3 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1115 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1450 kg |
| Lengte | 3,82 m |
| Breedte | 1,67 m |
| Hoogte | 1,44 m |
| Wielbasis | 2,45 m |
| Tenaamstelling | 2022-05-10 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1999-05-06 |
| APK vervaldatum | 2022-07-22 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Peugeot 206 hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 1999
€ 1.249 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.499 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Peugeot 206
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 jaar en 2 maandenEigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
24 dagenEigenaar wijziging
8 dagenHuidige eigenaar
4 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 1999 | € 1.249,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 1999 | 185.436 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1999 | 8 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1020 |
| Periode | 1998-06-30 - 2009-07-14 |
| Aantal geregistreerde auto's | 24270 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Aantal import auto's | 1214 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Import percentage | 5% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1998 | 165 | 10 | € 2.514,- | |
| 1998 | 165 | 10 | € 2.514,- | |
| 1999 | 1762 | 75 | € 2.688,- | |
| 1999 | 221 | 8 | € 3.155,- | |
| 1999 | 1762 | 75 | € 2.688,- | |
| 2000 | 530 | 18 | € 3.332,- | |
| 2000 | 3458 | 106 | € 2.772,- | |
| 2000 | 3458 | 106 | € 2.772,- | |
| 2001 | 608 | 18 | € 3.407,- | |
| 2001 | 3303 | 115 | € 11.008,- | € 2.793,- |
| 2001 | 3304 | 116 | € 11.008,- | € 2.793,- |
| 2002 | 2862 | 126 | € 2.925,- | |
| 2002 | 2862 | 126 | € 2.925,- | |
| 2002 | 556 | 23 | € 3.497,- | |
| 2003 | 2570 | 150 | € 20.946,- | € 3.034,- |
| 2003 | 2570 | 150 | € 20.946,- | € 3.034,- |
| 2003 | 491 | 22 | € 23.573,- | € 3.671,- |
| 2004 | 2825 | 174 | € 13.393,- | € 2.840,- |
| 2004 | 2825 | 174 | € 13.393,- | € 2.841,- |
| 2004 | 419 | 33 | € 3.656,- | |
| 2005 | 2295 | 170 | € 15.463,- | € 3.078,- |
| 2005 | 2295 | 170 | € 15.463,- | € 3.078,- |
| 2005 | 263 | 20 | € 17.884,- | € 3.717,- |
| 2006 | 1631 | 136 | € 15.489,- | € 3.063,- |
| 2006 | 1631 | 136 | € 15.489,- | € 3.063,- |
| 2006 | 21 | 0 | € 20.386,- | € 4.514,- |
| 2007 | 1263 | 72 | € 14.177,- | € 2.824,- |
| 2007 | 1263 | 72 | € 14.177,- | € 2.824,- |
| 2008 | 1599 | 47 | € 13.421,- | € 2.730,- |
| 2008 | 1599 | 47 | € 13.421,- | € 2.730,- |
| 2009 | 536 | 32 | € 13.254,- | € 2.592,- |
| 2009 | 536 | 32 | € 13.254,- | € 2.592,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| XV-GP-86 | |||
| 34-HD-GN | |||
| 59-HX-KL | |||
| 53-HB-JH | |||
| XZ-DP-85 | |||
| 90-GJ-ZP | |||
| 48-JS-PS | |||
| 55-LJ-HH | |||
| 79-LV-HL | |||
| 06-SL-DF | |||
| 30-JS-VX | |||
| 28-HJ-KP | |||
| 46-LG-HH | |||
| 49-LT-SN | |||
| 56-JD-VL | |||
| 73-NR-HG | |||
| 85-LV-HL | |||
| GD-101-R | |||
| 92-NV-ST | |||
| 08-GL-LZ | |||
| 34-PHP-4 | |||
| KP-892-N | |||
| 96-JP-ZR | |||
| 09-PLV-5 | |||
| 09-GN-DF | |||
| 48-HV-XL | |||
| 42-FP-TZ | |||
| 17-PF-ZV | |||
| XJ-902-X | |||
| 45-FR-PP |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 51-JL-LH | 2026-05-28 | |||
| 05-LK-FH | 2026-05-24 | |||
| 05-GT-RZ | 2026-05-28 | |||
| 93-LF-XK | 2026-05-24 | |||
| 50-GT-KG | 2026-05-22 | |||
| ZN-DT-77 | 2026-05-26 | |||
| 43-FS-PH | 2026-05-23 | |||
| 97-XL-FB | 2026-05-25 | |||
| 89-HSB-2 | 2026-05-28 | |||
| 69-NS-PH | 2026-05-25 | |||
| 26-TF-KR | 2026-05-23 | |||
| 08-GF-ZT | 2026-05-27 | |||
| 53-RL-RT | 2026-05-23 | |||
| 76-HRF-6 | 2026-05-25 | |||
| 79-NT-FJ | 2026-05-20 | |||
| 49-JF-TB | 2026-05-27 | |||
| XG-DX-17 | 2026-05-16 | |||
| 18-GFX-5 | 2026-05-19 | |||
| 33-XS-XH | 2026-05-22 | |||
| 41-HN-XT | 2026-05-17 | |||
| 04-ZL-DP | 2026-05-18 | |||
| 81-SN-NL | 2026-05-17 | |||
| 57-NF-TS | 2026-05-15 | |||
| 95-DX-XS | 2026-05-26 | |||
| 35-PD-VB | 2026-05-19 | |||
| 38-NR-BP | 2026-05-25 | |||
| 86-GH-TG | 2026-05-27 | |||
| 12-HVP-7 | 2026-05-21 | |||
| 55-SJ-NZ | 2026-05-19 | |||
| 18-RS-PK | 2026-05-21 |