Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 2.412,-
Ja, 2019
2006
2026-04-15
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze SEAT Ibiza met kenteken ZG-780-X is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2006. Dit voertuig is in juni 2019 geïmporteerd naar Nederland. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 75 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1390 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.6 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.103 kg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 39 dagen in bezit. De volgende APK-keuring staat gepland voor 04-06-2026. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 75 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1204 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1542 kg |
| Lengte | 3,95 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,44 m |
| Wielbasis | 2,46 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-15 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2006-01-25 |
| Eerste toelating in Nederland | 2019-06-05 |
| APK vervaldatum | 2026-06-04 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
SEAT Ibiza hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2006
€ 1.699 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.699 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
SEAT Ibiza
Geïmporteerd naar Nederland
Na 13 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
17 dagenEigenaar wijziging
1 jaarEigenaar wijziging
11 dagenEigenaar wijziging
19 dagenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
2 maandenHuidige eigenaar
1 maand6 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2006 | € 1.699,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2006 | 261.458 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2006 | 6 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 881 |
| Periode | 2004-06-30 - 2008-02-19 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2265 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 251 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 11% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 48 | 1 | € 3.372,- | |
| 2004 | 436 | 17 | € 17.354,- | € 2.995,- |
| 2004 | 436 | 17 | € 17.354,- | € 2.995,- |
| 2005 | 64 | 7 | € 15.890,- | € 3.692,- |
| 2005 | 1375 | 76 | € 16.464,- | € 2.941,- |
| 2005 | 1375 | 76 | € 16.464,- | € 2.941,- |
| 2006 | 58 | 8 | € 17.688,- | € 3.538,- |
| 2006 | 441 | 152 | € 15.008,- | € 2.670,- |
| 2006 | 441 | 152 | € 15.008,- | € 2.670,- |
| 2007 | 61 | 11 | € 17.657,- | € 3.894,- |
| 2007 | 9 | 4 | € 3.524,- | |
| 2007 | 9 | 4 | € 3.524,- | |
| 2008 | 4 | 2 | € 2.858,- | |
| 2008 | 4 | 2 | € 2.858,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 22-RB-VH | |||
| 93-PZ-RS | |||
| 5-SLB-88 | |||
| 22-PN-FB | |||
| 42-PR-VB | |||
| 33-RN-RF | |||
| 32-RL-RT | |||
| 6-ZFB-57 | |||
| 95-PK-TR | |||
| 21-RJ-GP | |||
| 66-PP-VP | |||
| 1-ZVJ-03 | |||
| 18-RX-ZT | |||
| 92-RT-JV | |||
| 89-RT-TP | |||
| 66-RT-SL | |||
| 12-RZ-JK | |||
| 05-ST-LG | |||
| 92-SX-RR | |||
| 37-SH-BK | |||
| 77-PN-FB | |||
| 21-SF-SZ | |||
| 93-RN-BJ | |||
| 64-RHS-5 | |||
| GV-080-T | |||
| 92-RG-TK | |||
| 54-RG-GT | |||
| 21-RJ-FD | |||
| 05-TJ-KS | |||
| 31-RH-SV |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 46-PZ-ZK | 2026-05-20 | |||
| 27-SR-HK | 2026-05-21 | |||
| 50-RJ-FD | 2026-05-17 | |||
| 11-NRK-5 | 2026-05-15 | |||
| 34-PS-GF | 2026-05-20 | |||
| 43-SF-HS | 2026-05-04 | |||
| 37-RL-BJ | 2026-05-01 | |||
| 03-RV-BD | 2026-05-03 | |||
| 90-PS-PJ | 2026-05-16 | |||
| 28-RT-XB | 2026-05-03 | |||
| 42-RH-VH | 2026-04-24 | |||
| 54-PGG-3 | 2026-04-16 | |||
| 62-PT-JN | 2026-04-25 | |||
| 48-KST-1 | 2026-05-19 | |||
| 19-RK-TR | 2026-05-13 | |||
| 43-SH-BN | 2026-04-11 | |||
| 05-RZ-RD | 2026-04-24 | |||
| 22-RX-RL | 2026-04-03 | |||
| 14-TD-GP | 2026-03-30 | |||
| 72-RT-VK | 2026-04-17 | |||
| 77-PZ-RP | 2026-03-27 | |||
| 08-PV-BV | 2026-04-01 | |||
| 30-SF-SZ | 2026-03-18 | |||
| 41-RH-SV | 2026-04-03 | |||
| 9-SFF-36 | 2026-03-18 | |||
| 16-RH-SV | 2026-03-17 | |||
| 22-RH-XK | 2026-03-14 | |||
| 11-PL-RS | 2026-03-28 | |||
| 27-RH-PS | 2026-03-12 | |||
| 51-SB-HK | 2026-03-11 |