Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 97.753
€ 20.352,-
Ja, 2019
2015
2025-07-12
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Porsche Cayenne met kenteken ZG-642-T is op kenteken gezet in 2015. In mei 2019 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. De nieuwwaarde van deze Porsche bedroeg € 97.753. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De motor levert een maximumvermogen van 262 pk. De motor heeft een inhoud van 2967 cm³, verdeeld over 6 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.6 liter per 100 km. Met 2.185 kg is dit een robuuste en stabiele auto. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2025. De volgende APK-keuring staat gepland voor 02-04-2027. De auto heeft sinds de registratie 1 keer van eigenaar gewisseld. De geschatte actuele dagwaarde van deze auto ligt rond de € 23.750.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 8 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2967 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 263 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2185 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2870 kg |
| Lengte | 4,86 m |
| Breedte | 1,95 m |
| Hoogte | 1,72 m |
| Wielbasis | 2,90 m |
| Tenaamstelling | 2025-07-12 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2015-03-09 |
| Eerste toelating in Nederland | 2019-05-20 |
| APK vervaldatum | 2027-04-02 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Porsche Cayenne stationwagen
|
Nu te koop
24 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2015
€ 26.500 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 26.500 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Porsche Cayenne
Geïmporteerd naar Nederland
Na 4 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
26 dagenEigenaar wijziging
22 dagenEigenaar wijziging
13 dagenEigenaar wijziging
4 maandenHuidige eigenaar
10 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50De borgring op de scharnierbus van het rempedaal is mogelijk niet gemonteerd. Hierdoor kan de scharnierbus losraken.
Als de scharnierbus losraakt kan het rempedaal losraken. Hierdoor kunnen de remmen niet of niet goed bediend worden.
De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer.. De dealer zal controleren of de borgring voor de scharnierbus aanwezig is, en indien de borgring ontbreekt deze monteren.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2015 | € 26.500,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2015 | 223.684 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2015 | 8 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 788 |
| Periode | 2011-06-20 - 2018-06-14 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1351 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 5 |
| Aantal import auto's | 521 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 5 |
| Import percentage | 39% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2011 | 132 | 54 | € 109.183,- | € 18.287,- |
| 2012 | 400 | 163 | € 110.716,- | € 18.239,- |
| 2012 | 2 | 1 | € 131.963,- | € 8.085,- |
| 2013 | 233 | 80 | € 111.192,- | € 17.783,- |
| 2014 | 132 | 50 | € 111.073,- | € 17.250,- |
| 2015 | 187 | 81 | € 116.157,- | € 16.196,- |
| 2016 | 163 | 60 | € 121.038,- | € 19.796,- |
| 2017 | 90 | 26 | € 123.373,- | € 22.530,- |
| 2018 | 14 | 7 | € 124.092,- | € 20.565,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| GN-870-F | 2026-05-17 | |||
| GL-445-S | 2026-05-20 | |||
| 11-ZTJ-8 | 2026-05-15 | |||
| JP-095-N | 2026-05-17 | |||
| 1-KZP-08 | 2026-05-20 | |||
| J-966-RT | 2026-05-09 | |||
| JK-095-J | 2026-05-15 | |||
| 75-ZTZ-9 | 2026-04-30 | |||
| 38-XZK-3 | 2026-05-09 | |||
| JS-484-R | 2026-04-28 | |||
| JT-528-T | 2026-04-25 | |||
| 3-XZG-10 | 2026-04-16 | |||
| L-745-JR | 2026-04-14 | |||
| J-674-RH | 2026-04-08 | |||
| 7KXJ18 | 2026-05-06 | |||
| HF526D | 2026-05-06 | |||
| NJ-525-Z | 2026-04-03 | |||
| 25-XZK-8 | 2026-03-12 | |||
| N-888-DX | 2026-03-11 | |||
| 9-KKH-95 | 2020-07-27 | |||
| HD747Z | 2020-07-27 | |||
| 8-KTT-73 | 2021-07-17 | |||
| 97TKV1 | 2025-01-05 | |||
| KS-749-N | 2023-10-07 | |||
| 9KSX04 | 2020-07-19 | |||
| PL-833-H | 2022-03-05 | |||
| 4TRN81 | 2020-12-30 | |||
| NZ-337-P | 2026-03-06 | |||
| 4-SFN-24 | 2022-10-26 | |||
| KP-529-B | 2022-03-03 |