Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 37.964
Ja, 2024
2021
2024-06-17
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Kia Soul met kenteken Z-959-RH is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2021. In juni 2024 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Kia was € 37.964. Met 29 kW aan elektrisch vermogen biedt deze auto sterke prestaties. De topsnelheid van deze Soul bedraagt 167 km/h. Dankzij 1.757 kg ligt deze auto stevig op de weg. De auto wisselde in 2024 voor het laatst van eigenaar. Dit voertuig moet over 252 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden. De actuele waarde van dit voertuig is naar schatting € 17.750.
| Brandstof | Elektrisch |
|---|---|
| Vermogen continue (elektrisch) | 39 pk |
| Vermogen maximaal (elektrisch) | 204 pk |
| Brandstof | Elektrisch |
|---|---|
| Actieradius (elektrisch) | 452 km |
| Milieuclassificatie | Z |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1757 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2180 kg |
| Lengte | 4,22 m |
| Breedte | 1,83 m |
| Hoogte | 1,61 m |
| Wielbasis | 2,60 m |
| Tenaamstelling | 2024-06-17 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2021-02-01 |
| Eerste toelating in Nederland | 2024-06-17 |
| APK vervaldatum | 2027-02-01 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Kia Soul hatchback
|
Nu te koop
27 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2021
€ 21.435 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 14.900 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Kia Soul
Geïmporteerd naar Nederland
Na 3 jarenEigenaar wijziging
3 jarenHuidige eigenaar
1 jaar en 11 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50In de software van de regeleenheid van het ABS/ESC-systeem kan een storing optreden. Als gevolg werkt de electrische rem (IEB) dan niet.
Voor het afremmen van het voertuig zal het rempedaal dan met meer kracht dan gewend moeten worden bediend.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer. Deze zal de besturingssoftware van de regeleenheid updaten.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2021 | € 21.435,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2021 | 30.708 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2021 | 16 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 600 |
| Periode | 2014-08-18 - 2025-06-27 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2364 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 29 |
| Aantal import auto's | 442 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 29 |
| Import percentage | 19% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2014 | 24 | 4 | € 33.600,- | |
| 2015 | 26 | 5 | € 33.405,- | |
| 2015 | 91 | 22 | € 33.362,- | |
| 2016 | 110 | 29 | € 34.804,- | |
| 2016 | 111 | 29 | € 34.787,- | |
| 2017 | 67 | 11 | € 34.864,- | |
| 2017 | 67 | 11 | € 34.864,- | |
| 2018 | 7 | 0 | € 34.749,- | |
| 2018 | 7 | 0 | € 34.749,- | |
| 2019 | 342 | 134 | € 43.889,- | |
| 2019 | 342 | 134 | € 43.889,- | |
| 2020 | 805 | 101 | € 43.454,- | |
| 2020 | 806 | 102 | € 43.454,- | |
| 2021 | 494 | 96 | € 41.457,- | |
| 2021 | 495 | 97 | € 41.449,- | |
| 2022 | 222 | 30 | € 41.175,- | |
| 2022 | 222 | 30 | € 41.175,- | |
| 2023 | 93 | 3 | € 44.510,- | |
| 2023 | 93 | 3 | € 44.510,- | |
| 2024 | 1 | 1 | € 47.724,- | |
| 2024 | 105 | 9 | € 43.518,- | € 667,- |
| 2025 | 1 | 1 | € 37.107,- | € 687,- |
| 2025 | 1 | 1 | € 37.107,- | € 687,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| P-169-NH | 2026-05-16 | |||
| P-617-BZ | 2026-04-24 | |||
| K-985-NZ | 2026-05-19 | |||
| K-210-FX | 2026-04-16 | |||
| JGJ-99-H | 2026-04-20 | |||
| N-616-PR | 2026-05-19 | |||
| HP-845-H | 2026-05-20 | |||
| S-981-SX | 2026-05-17 | |||
| J-932-FX | 2026-05-09 | |||
| ZD-102-S | 2026-05-12 | |||
| H-899-SB | 2026-05-15 | |||
| K-979-NZ | 2026-04-20 | |||
| K-977-NZ | 2026-04-07 | |||
| H-505-VF | 2026-05-14 | |||
| GFV-78-S | 2026-04-09 | |||
| G-155-GX | 2026-04-10 | |||
| H-501-VF | 2026-05-14 | |||
| H-496-VF | 2026-05-14 | |||
| K-976-NZ | 2026-04-09 | |||
| H-167-KV | 2026-05-20 | |||
| P-365-SJ | 2026-04-30 | |||
| H-500-VF | 2026-05-07 | |||
| JVN-62-D | 2026-04-01 | |||
| K-978-NZ | 2026-04-06 | |||
| K-983-NZ | 2026-04-04 | |||
| H-733-KZ | 2026-04-30 | |||
| L-558-VX | 2026-05-20 | |||
| K-984-NZ | 2026-04-04 | |||
| KS-882-V | 2026-05-06 | |||
| S-211-NG | 2026-04-27 |