Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 45.950
€ 760,-
Ja, 2024
2017
2024-03-16
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mazda Mazda 6 met kenteken Z-052-DN is op kenteken gezet in 2017. In maart 2024 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Mazda was € 45.950. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 192 pk. Dit model beschikt over een 2488 cc motor met 4 cilinders. De topsnelheid van deze auto bedraagt 220 km/h. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.445 kg voor optimale prestaties. Dit voertuig kreeg zijn eerste kenteken op 13-03-2024. De huidige eigenaar heeft deze auto al 799 dagen in bezit. Dit voertuig moet over 101 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 1 keer van eigenaar gewisseld. Dit model heeft momenteel een dagwaarde van circa € 19.000.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2488 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 192 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1550 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2065 kg |
| Lengte | 4,81 m |
| Breedte | 1,84 m |
| Hoogte | 1,48 m |
| Wielbasis | 2,75 m |
| Tenaamstelling | 2024-03-16 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2017-07-12 |
| Eerste toelating in Nederland | 2024-03-16 |
| APK vervaldatum | 2026-09-03 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Mazda Mazda 6 stationwagen
|
Nu te koop
5 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2017
€ 20.740 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 19.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Mazda Mazda 6
Geïmporteerd naar Nederland
Na 6 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
2 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2017 | € 20.740,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2017 | 115.744 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2017 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 1 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 725 |
| Periode | 2015-03-12 - 2019-07-12 |
| Aantal geregistreerde auto's | 289 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 14 |
| Aantal import auto's | 126 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 14 |
| Import percentage | 44% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2015 | 60 | 24 | € 44.306,- | € 4.060,- |
| 2016 | 95 | 41 | € 45.258,- | € 5.233,- |
| 2017 | 74 | 34 | € 46.667,- | € 4.888,- |
| 2018 | 58 | 26 | € 48.011,- | € 5.313,- |
| 2019 | 2 | 1 | € 45.588,- | € 9.682,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| S-477-ZS | 2026-05-18 | |||
| X-252-SV | 2026-05-15 | |||
| N-253-ZR | 2026-04-07 | |||
| J-262-TH | 2023-12-09 | |||
| GR-824-T | 2021-10-06 | |||
| NF-655-L | 2020-08-29 | |||
| T-973-SG | 2023-11-30 | |||
| N-698-DP | 2021-10-09 | |||
| HNT-61-V | 2025-05-26 | |||
| PF-698-R | 2025-06-06 | |||
| X-474-HB | 2024-06-15 | |||
| GNG-02-D | 2024-11-07 | |||
| NJ-294-D | 2024-05-10 | |||
| GDD-43-N | 2025-01-04 | |||
| N-883-LK | 2021-12-06 | |||
| KR-316-X | 2020-12-25 | |||
| N-063-RX | 2025-05-15 | |||
| L-827-KR | 2022-03-19 | |||
| X-466-BG | 2025-04-19 | |||
| HDP-45-H | 2025-02-15 | |||
| GHF-15-T | 2025-04-22 | |||
| P-009-GS | 2022-04-13 | |||
| HJX-58-S | 2025-07-02 | |||
| K-783-ZZ | 2021-09-09 | |||
| HBZ-84-J | 2025-02-21 | |||
| S-699-RN | 2023-05-26 | |||
| X-884-XR | 2024-04-12 | |||
| T-066-NN | 2023-12-05 | |||
| JT-112-L | 2024-06-06 | |||
| R-877-LV | 2023-02-04 |