Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 40.553
Ja, 2024
2022
2025-09-24
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Kia Soul met kenteken Z-022-HV is afkomstig uit het bouwjaar 2022. Dit voertuig is in oktober 2024 geïmporteerd naar Nederland. De nieuwwaarde van deze Kia bedroeg € 40.553. Deze elektrische auto heeft een vermogen van 29 kW. De topsnelheid van deze auto bedraagt 167 km/h. Met een massa van 1.757 kg is deze auto solide gebouwd. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2025. Dit voertuig moet over 135 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden. Dit model heeft momenteel een dagwaarde van circa € 22.250.
| Brandstof | Elektrisch |
|---|---|
| Vermogen continue (elektrisch) | 39 pk |
| Vermogen maximaal (elektrisch) | 204 pk |
| Brandstof | Elektrisch |
|---|---|
| Milieuclassificatie | Z |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1757 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2180 kg |
| Lengte | 4,22 m |
| Breedte | 1,83 m |
| Hoogte | 1,61 m |
| Wielbasis | 2,60 m |
| Tenaamstelling | 2025-09-24 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2022-10-07 |
| Eerste toelating in Nederland | 2024-10-28 |
| APK vervaldatum | 2026-10-07 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Kia Soul hatchback
|
Nu te koop
27 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2022
€ 19.974 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 14.900 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Kia Soul
Geïmporteerd naar Nederland
Na 2 jarenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
11 maandenHuidige eigenaar
8 maanden| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2022 | € 19.974,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2022 | 68.948 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2022 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 600 |
| Periode | 2014-08-18 - 2025-06-27 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2364 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 29 |
| Aantal import auto's | 442 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 29 |
| Import percentage | 19% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2014 | 24 | 4 | € 33.600,- | |
| 2015 | 26 | 5 | € 33.405,- | |
| 2015 | 91 | 22 | € 33.362,- | |
| 2016 | 110 | 29 | € 34.804,- | |
| 2016 | 111 | 29 | € 34.787,- | |
| 2017 | 67 | 11 | € 34.864,- | |
| 2017 | 67 | 11 | € 34.864,- | |
| 2018 | 7 | 0 | € 34.749,- | |
| 2018 | 7 | 0 | € 34.749,- | |
| 2019 | 342 | 134 | € 43.889,- | |
| 2019 | 342 | 134 | € 43.889,- | |
| 2020 | 805 | 101 | € 43.454,- | |
| 2020 | 806 | 102 | € 43.454,- | |
| 2021 | 494 | 96 | € 41.457,- | |
| 2021 | 495 | 97 | € 41.449,- | |
| 2022 | 222 | 30 | € 41.175,- | |
| 2022 | 222 | 30 | € 41.175,- | |
| 2023 | 93 | 3 | € 44.510,- | |
| 2023 | 93 | 3 | € 44.510,- | |
| 2024 | 1 | 1 | € 47.724,- | |
| 2024 | 105 | 9 | € 43.518,- | € 667,- |
| 2025 | 1 | 1 | € 37.107,- | € 687,- |
| 2025 | 1 | 1 | € 37.107,- | € 687,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| L-558-VX | 2026-05-20 | |||
| H-167-KV | 2026-05-20 | |||
| K-985-NZ | 2026-05-19 | |||
| N-616-PR | 2026-05-19 | |||
| P-169-NH | 2026-05-16 | |||
| HP-845-H | 2026-05-20 | |||
| H-899-SB | 2026-05-15 | |||
| S-981-SX | 2026-05-17 | |||
| H-505-VF | 2026-05-14 | |||
| H-496-VF | 2026-05-14 | |||
| H-501-VF | 2026-05-14 | |||
| ZD-102-S | 2026-05-12 | |||
| J-932-FX | 2026-05-09 | |||
| H-500-VF | 2026-05-07 | |||
| KS-882-V | 2026-05-06 | |||
| P-365-SJ | 2026-04-30 | |||
| H-733-KZ | 2026-04-30 | |||
| S-211-NG | 2026-04-27 | |||
| P-617-BZ | 2026-04-24 | |||
| 7-ZRJ-57 | 2026-04-22 | |||
| T-785-HG | 2026-04-21 | |||
| K-979-NZ | 2026-04-20 | |||
| K-342-DK | 2026-04-20 | |||
| JGJ-99-H | 2026-04-20 | |||
| S-726-LD | 2026-04-17 | |||
| K-210-FX | 2026-04-16 | |||
| J-114-PZ | 2026-04-16 | |||
| H-502-VF | 2026-04-15 | |||
| K-343-DK | 2026-04-12 | |||
| JF-322-F | 2026-04-12 |