Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 23.525
€ 1.131,-
Ja, 2024
2023
2024-05-29
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Polo met kenteken Z-007-PT is op kenteken gezet in 2023. In mei 2024 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. De nieuwwaarde van deze Volkswagen bedroeg € 23.525. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 80 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 999 cm³, verdeeld over 3 cilinders. Deze Polo haalt een maximale snelheid van 171 km/h. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.142 kg voor optimale prestaties. Sinds 725 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De APK is geldig tot 16-08-2027. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden. Op dit moment bedraagt de dagwaarde van dit voertuig ongeveer € 17.000.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 80 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (WLTP) | 5.4 l/100 km |
| CO₂-uitstoot | 123 |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1142 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1590 kg |
| Lengte | 4,07 m |
| Breedte | 1,75 m |
| Hoogte | 1,45 m |
| Wielbasis | 2,55 m |
| Tenaamstelling | 2024-05-29 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2023-08-16 |
| Eerste toelating in Nederland | 2024-05-29 |
| APK vervaldatum | 2027-08-16 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
1 recente eigenaren
Eerste registratie
Volkswagen Polo
Geïmporteerd naar Nederland
Na 9 maandenEigenaar wijziging
9 maandenHuidige eigenaar
1 jaar en 12 maanden| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2023 | € 15.949,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2023 | 88.316 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2023 | 12 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 247 |
| Periode | 2020-09-28 - 2026-05-18 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2347 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 785 |
| Aantal import auto's | 458 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 212 |
| Import percentage | 20% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2020 | 2 | 1 | € 24.650,- | € 277,- |
| 2020 | 85 | 46 | € 21.782,- | € 1.226,- |
| 2020 | 2 | 1 | € 24.650,- | € 277,- |
| 2021 | 338 | 156 | € 22.201,- | € 2.112,- |
| 2021 | 334 | 152 | € 22.192,- | € 2.134,- |
| 2022 | 317 | 138 | € 22.550,- | € 2.877,- |
| 2022 | 302 | 123 | € 22.485,- | € 2.982,- |
| 2023 | 146 | 67 | € 24.136,- | € 3.450,- |
| 2023 | 140 | 61 | € 24.082,- | € 3.550,- |
| 2024 | 780 | 44 | € 26.195,- | € 5.151,- |
| 2024 | 778 | 42 | € 26.192,- | € 5.162,- |
| 2025 | 550 | 7 | € 25.493,- | € 5.536,- |
| 2025 | 548 | 5 | € 25.485,- | € 5.551,- |
| 2026 | 3 | 0 | € 27.216,- | € 6.468,- |
| 2026 | 131 | 0 | € 25.915,- | € 5.726,- |
| 2026 | 2 | 0 | € 27.316,- | € 6.256,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| S-437-BG | |||
| S-234-FB | |||
| S-883-FV | |||
| S-033-NF | |||
| JTT-69-N | |||
| S-338-BG | |||
| JXP-28-S | |||
| KBL-86-F | |||
| KBL-87-F | |||
| KDP-46-L | |||
| S-725-PD | |||
| GTD-75-J | |||
| Z-972-PR | |||
| GLF-13-F | |||
| KBS-54-L | |||
| GTV-68-H | |||
| Z-580-RR | |||
| GNG-75-R | |||
| KBV-27-T | |||
| GLT-27-S | |||
| GTS-51-R | |||
| GTS-49-R | |||
| JVD-66-P | |||
| JVV-02-G | |||
| Z-598-RR | |||
| GKT-09-G | |||
| HKL-08-S | |||
| HKH-81-J | |||
| JKL-33-X | |||
| N-864-ZR |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| KGJ-26-S | 2026-05-21 | |||
| R-670-HJ | 2026-05-21 | |||
| GTS-50-R | 2026-05-19 | |||
| K-465-XX | 2026-05-19 | |||
| JZZ-09-X | 2026-05-16 | |||
| Z-600-RR | 2026-05-13 | |||
| HLD-45-F | 2026-05-12 | |||
| KFR-60-J | 2026-05-10 | |||
| KHP-06-N | 2026-05-08 | |||
| JKG-86-T | 2026-05-08 | |||
| R-114-RZ | 2026-05-08 | |||
| HSL-42-F | 2026-05-08 | |||
| K-293-TR | 2026-05-07 | |||
| HSP-46-Z | 2026-05-06 | |||
| GXJ-79-K | 2026-05-02 | |||
| KFN-52-V | 2026-05-02 | |||
| JXB-59-S | 2026-05-02 | |||
| L-368-BN | 2026-05-01 | |||
| K-058-SR | 2026-04-25 | |||
| JGK-50-T | 2026-04-24 | |||
| N-146-ZX | 2026-04-23 | |||
| JZP-51-P | 2026-04-23 | |||
| GXK-48-Z | 2026-04-22 | |||
| GBD-33-N | 2026-04-19 | |||
| K-552-PP | 2026-04-18 | |||
| R-994-XG | 2026-04-17 | |||
| Z-284-NH | 2026-04-16 | |||
| JGS-68-L | 2026-04-07 | |||
| GKF-47-R | 2026-04-05 | |||
| P-557-BP | 2026-04-03 |