Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo C70 met kenteken XP-LF-31 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1999. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 239 pk. De motor heeft een inhoud van 2319 cm³, verdeeld over 5 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 10 liter per 100 km. Dankzij 1.557 kg ligt deze auto stevig op de weg. Dit voertuig moet over 859 dagen opnieuw APK-gekeurd worden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2319 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 240 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 13.7 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 7.7 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 10 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1557 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1890 kg |
| Lengte | 4,72 m |
| Breedte | 1,82 m |
| Hoogte | 1,40 m |
| Wielbasis | 2,66 m |
| Eerste registratie | 1999-01-08 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 1999-01-08 |
| APK vervaldatum | 2024-01-16 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2023 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo C70 coupe
|
Nu te koop
7 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 3.231 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Volvo C70
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
7 maandenEigenaar wijziging
11 maandenHuidige eigenaar
3 jaren3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1999 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1467 |
| Periode | 1998-05-05 - 2002-07-17 |
| Aantal geregistreerde auto's | 106 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 15 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 14% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1997 | 4 | 2 | € 12.558,- | |
| 1997 | 4 | 2 | € 12.558,- | |
| 1998 | 79 | 6 | € 13.825,- | |
| 1998 | 79 | 6 | € 13.825,- | |
| 1998 | 55 | 10 | € 12.960,- | |
| 1998 | 69 | 7 | € 14.395,- | |
| 1999 | 57 | 4 | € 14.328,- | |
| 1999 | 26 | 2 | € 13.676,- | |
| 1999 | 10 | 4 | € 14.730,- | |
| 1999 | 10 | 4 | € 14.730,- | |
| 2000 | 19 | 2 | € 14.929,- | |
| 2000 | 13 | 2 | € 11.956,- | |
| 2000 | 13 | 2 | € 11.956,- | |
| 2001 | 17 | 1 | € 14.699,- | |
| 2001 | 8 | 1 | € 14.283,- | |
| 2001 | 8 | 1 | € 14.283,- | |
| 2002 | 18 | 2 | € 14.891,- | |
| 2002 | 4 | 0 | € 13.919,- | |
| 2002 | 4 | 0 | € 13.919,- | |
| 2003 | 1 | 0 | € 14.862,- | |
| 2004 | 2 | 1 | € 15.010,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| TN-PS-76 | 2026-05-16 | |||
| 49-DN-JH | 2026-05-10 | |||
| XR-HN-91 | 2026-05-17 | |||
| 47-DN-FZ | 2026-04-29 | |||
| 56-NNZ-5 | 2026-04-16 | |||
| 95-JG-BP | 2026-04-08 | |||
| XH-GV-57 | 2026-03-08 | |||
| ZN-NS-66 | 2024-11-26 | |||
| TV-JP-56 | 2024-06-13 | |||
| 10-FR-VT | 2021-02-09 | |||
| 94-RB-HG | 2024-06-03 | |||
| 59GRTS | 2021-04-09 | |||
| XP-TV-60 | 2021-09-06 | |||
| 26-HR-GG | 2022-08-03 | |||
| XB-PX-85 | 2022-07-09 | |||
| 06-PR-GZ | 2025-03-12 | |||
| 13-DN-VG | 2025-03-03 | |||
| XP-ZB-99 | 2021-06-22 | |||
| 86-DZ-NH | 2021-07-28 | |||
| TZNN52 | 2021-01-07 | |||
| SL-959-N | 2021-07-23 | |||
| RK-613-B | 2024-01-03 | |||
| TZ-DZ-92 | 2023-05-26 | |||
| XB-JG-16 | 2024-05-19 | |||
| L-469-VH | 2021-08-24 | |||
| 40-DT-GN | 2025-12-19 | |||
| XV-GX-90 | 2021-04-18 | |||
| XB-GD-20 | 2020-12-25 | |||
| TX-LX-61 | 2021-05-03 | |||
| 16GFRJ | 2022-03-17 |