Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 63.864
€ 4.475,-
Ja, 2019
2018
2023-07-29
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Audi A4 Avant met kenteken XN-964-T is afkomstig uit het bouwjaar 2018. Dit voertuig is in maart 2019 geïmporteerd naar Nederland. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Audi was € 63.864. De auto beschikt over een 190 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1984 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 5.6 liter per 100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.565 kg voor optimale prestaties. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2023. De volgende APK-keuring staat gepland voor 19-07-2026. Dit voertuig heeft 4 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Hybride |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 7 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1984 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 191 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Brandstof | Elektrisch |
| Milieuclassificatie | Z |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1565 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2095 kg |
| Lengte | 4,85 m |
| Breedte | 1,84 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,83 m |
| Tenaamstelling | 2023-07-29 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2018-04-20 |
| Eerste toelating in Nederland | 2019-03-09 |
| APK vervaldatum | 2026-07-19 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Audi A4 Avant stationwagen
|
Nu te koop
28 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2018
€ 29.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 29.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Audi A4 Avant
Geïmporteerd naar Nederland
Na 10 maandenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
2 maandenHuidige eigenaar
2 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50In de behuizing van de starterdynamo met riem kan mogelijk vocht binnendringen. Als gevolg kan er kortsluiting en oververhitting optreden.
Brandgevaar ook in geparkeerde toestand.
Voertuigeigenaren zullen gewaarschuwd worden, als de onderdelen beschikbaar zijn wordt er een afspraak gemaakt voor het vervangen van de starterdynamo.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2018 | € 29.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2018 | 107.433 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2018 | 42 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 633 |
| Periode | 2017-10-02 - 2019-08-27 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1061 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 15 |
| Aantal import auto's | 399 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 15 |
| Import percentage | 38% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2017 | 110 | 36 | € 57.400,- | € 4.339,- |
| 2017 | 6 | 3 | € 51.861,- | € 3.586,- |
| 2017 | 6 | 3 | € 51.861,- | € 3.586,- |
| 2018 | 925 | 361 | € 58.277,- | € 4.601,- |
| 2018 | 24 | 9 | € 54.471,- | € 4.910,- |
| 2018 | 24 | 9 | € 54.471,- | € 4.910,- |
| 2019 | 26 | 2 | € 53.471,- | € 5.994,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| L-198-JJ | 2026-04-14 | |||
| TG-709-N | 2026-05-21 | |||
| TJ-593-N | 2026-05-19 | |||
| L-794-NJ | 2026-04-09 | |||
| XZ-948-L | 2026-05-21 | |||
| RL-185-B | 2026-05-21 | |||
| T-190-LH | 2026-05-12 | |||
| TX-791-T | 2026-05-10 | |||
| K-946-NP | 2026-05-08 | |||
| L-271-KS | 2026-05-07 | |||
| L-313-VX | 2026-05-03 | |||
| SZ-686-L | 2026-05-03 | |||
| TZ-757-S | 2026-05-03 | |||
| J-880-FR | 2026-04-30 | |||
| XS-746-F | 2026-04-28 | |||
| TJ-213-V | 2026-04-23 | |||
| ZG-456-R | 2026-04-14 | |||
| XB-787-N | 2026-04-13 | |||
| SB-136-P | 2026-04-11 | |||
| GGV-88-T | 2026-04-06 | |||
| SR-953-N | 2026-04-04 | |||
| P-874-LV | 2026-03-27 | |||
| SR-903-N | 2026-03-19 | |||
| S-715-TH | 2026-03-18 | |||
| N-918-FR | 2026-03-18 | |||
| RV-079-S | 2026-03-17 | |||
| RH-490-J | 2022-10-20 | |||
| TG-227-G | 2022-05-06 | |||
| RH-433-J | 2023-03-31 | |||
| R-219-NG | 2023-04-20 |