Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Kangoo met kenteken XL-HT-08 is op kenteken gezet in 1999. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 75 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1390 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7.5 liter per 100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.140 kg voor optimale prestaties. De APK is geldig tot 29-11-2025. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 75 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 7.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1240 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1645 kg |
| Lengte | 4,00 m |
| Breedte | 1,66 m |
| Hoogte | 1,83 m |
| Wielbasis | 2,60 m |
| Eerste registratie | 1999-01-07 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 1999-01-07 |
| APK vervaldatum | 2025-11-29 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Kangoo stationwagen
|
Nu te koop
4 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 1999
€ 2.912 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.864 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Kangoo
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
1 jaar en 4 maanden| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 1999 | € 2.912,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 1999 | 208.705 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1999 | 5 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1088 |
| Periode | 1998-01-29 - 2000-01-06 |
| Aantal geregistreerde auto's | 266 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 10 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 4% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1998 | 133 | 8 | € 12.684,- | € 2.593,- |
| 1998 | 133 | 8 | € 12.684,- | € 2.593,- |
| 1999 | 132 | 2 | € 2.565,- | |
| 1999 | 132 | 2 | € 2.565,- | |
| 2000 | 1 | 0 | € 2.960,- | |
| 2000 | 1 | 0 | € 2.960,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| XZ-RG-79 | 2026-05-18 | |||
| ZL-FZ-83 | 2026-05-21 | |||
| XS-FX-17 | 2026-04-11 | |||
| TR-LS-82 | 2026-03-27 | |||
| 81-DL-DG | 2026-03-31 | |||
| 37-DB-ZV | 2026-04-09 | |||
| TT-RJ-75 | 2026-03-20 | |||
| ZBDX76 | 2021-09-08 | |||
| XSFX23 | 2020-06-22 | |||
| SXXL96 | 2021-02-10 | |||
| TR-FJ-94 | 2023-10-03 | |||
| XG-GN-26 | 2023-06-24 | |||
| XFTT50 | 2020-07-13 | |||
| XT-HV-96 | 2022-03-19 | |||
| ZG-DP-23 | 2022-02-23 | |||
| TF-ZJ-24 | 2025-04-22 | |||
| TVJN81 | 2020-11-21 | |||
| ZBLN26 | 2020-09-18 | |||
| XH-JZ-20 | 2023-11-06 | |||
| XBFZ79 | 2020-06-15 | |||
| TG-XJ-94 | 2022-07-25 | |||
| XP-XX-43 | 2024-06-08 | |||
| TH-ZB-29 | 2025-03-01 | |||
| TPXN11 | 2020-09-02 | |||
| XDDJ45 | 2020-06-07 | |||
| TVZT94 | 2021-08-02 | |||
| TD-RS-78 | 2022-02-05 | |||
| SV-NT-16 | 2023-08-03 | |||
| TF-VZ-34 | 2022-03-05 | |||
| XPGR79 | 2022-07-09 |