Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 4.277,-
Ja, 2019
2009
2025-10-23
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo V70 met kenteken XL-288-V is op kenteken gezet in 2009. Deze auto is 10 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 146 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1999 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8.6 l/100 km. Met 1.574 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Dit voertuig is al 213 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 07-06-2027. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Overig |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1999 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 291 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Alcohol |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Brandstof | Benzine |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1574 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2180 kg |
| Lengte | 4,82 m |
| Breedte | 1,89 m |
| Hoogte | 1,55 m |
| Wielbasis | 2,82 m |
| Tenaamstelling | 2025-10-23 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2009-06-09 |
| Eerste toelating in Nederland | 2019-02-04 |
| APK vervaldatum | 2027-06-07 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo V70 stationwagen
|
Nu te koop
18 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 5.825 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Volvo V70
Geïmporteerd naar Nederland
Na 9 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 dagenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
4 jarenEigenaar wijziging
10 dagenEigenaar wijziging
23 dagenHuidige eigenaar
7 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50De veiligheidsgordelkabel van de voorstoelen kan uitrekken en uiteindelijk breken.
De veiligheidsgordelkabel van de voorstoelen kunnen uitrekken en de bevestiging van de veiligheidskabel kan breken waardoor de veiligheidsgordel niet kan worden vastgehouden bij een aanrijding.
vervangen van de autogordelsluiting.
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2009 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 675 |
| Periode | 2007-12-12 - 2010-10-15 |
| Aantal geregistreerde auto's | 122 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 61 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 50% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2007 | 8 | 4 | € 6.637,- | |
| 2007 | 8 | 4 | € 6.637,- | |
| 2008 | 110 | 55 | € 48.588,- | € 7.088,- |
| 2008 | 110 | 55 | € 48.588,- | € 7.088,- |
| 2009 | 2 | 1 | € 45.345,- | € 10.401,- |
| 2009 | 2 | 1 | € 10.923,- | |
| 2009 | 2 | 1 | € 10.923,- | |
| 2010 | 2 | 1 | € 49.311,- | € 10.824,- |
| 2010 | 2 | 1 | € 37.994,- | € 10.661,- |
| 2010 | 2 | 1 | € 37.994,- | € 10.661,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| TG-310-H | 2026-04-30 | |||
| J-856-TS | 2026-04-03 | |||
| TX-754-T | 2026-04-26 | |||
| 69-HRN-9 | 2026-04-25 | |||
| 05-RTV-4 | 2026-05-21 | |||
| 78-GFX-6 | 2026-05-15 | |||
| NP-760-G | 2026-04-07 | |||
| XN-346-H | 2026-03-31 | |||
| 62-HFR-3 | 2026-03-31 | |||
| H-985-LH | 2026-03-27 | |||
| 16-RTV-8 | 2026-03-20 | |||
| N-287-KJ | 2026-03-14 | |||
| KB-557-J | 2026-03-12 | |||
| L-153-VK | 2022-06-23 | |||
| TJ-701-S | 2020-12-02 | |||
| 69-HSB-3 | 2025-05-11 | |||
| 98-ZG-RG | 2024-06-08 | |||
| ZB-045-B | 2021-03-13 | |||
| NX-943-P | 2025-01-10 | |||
| ZB-528-X | 2023-08-09 | |||
| PB-353-G | 2023-06-02 | |||
| L-415-XG | 2023-03-18 | |||
| K-139-TK | 2021-05-12 | |||
| J622RK | 2020-10-27 | |||
| R-672-FT | 2024-08-02 | |||
| PJ-342-Z | 2025-06-02 | |||
| TL-533-H | 2023-09-25 | |||
| L-643-VJ | 2022-11-26 | |||
| NP-666-T | 2022-11-15 | |||
| 34-JGB-7 | 2021-06-30 |