Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 26.249
€ 2.058,-
Ja, 2019
2018
2026-02-14
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Citroen C3 Aircross met kenteken XL-113-H is afkomstig uit het bouwjaar 2018. Dit voertuig is in februari 2019 geïmporteerd naar Nederland. Destijds had deze Citroen een catalogusprijs van € 26.249 inclusief BTW en BPM. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 110 pk. De motor heeft een inhoud van 1199 cm³, verdeeld over 3 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 4.9 liter per 100 km. Met 1.159 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2026. De APK is geldig tot 29-03-2026. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld. De huidige dagwaarde van deze auto wordt geschat op € 11.200.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1199 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 110 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 4.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1410 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1780 kg |
| Lengte | 4,16 m |
| Breedte | 1,77 m |
| Hoogte | 1,65 m |
| Wielbasis | 2,60 m |
| Tenaamstelling | 2026-02-14 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2018-03-29 |
| Eerste toelating in Nederland | 2019-02-07 |
| APK vervaldatum | 2026-03-29 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
2 recente eigenaren
Eerste registratie
Citroen C3 Aircross
Geïmporteerd naar Nederland
Na 10 maandenEigenaar wijziging
5 jarenEigenaar wijziging
23 dagenHuidige eigenaar
3 maandenBij voertuigen met een EB2-motor komt de distributieriem in aanraking met de motorolie. Het kan daarbij voorkomen dat de riem wordt aangetast en er kleine deeltjes losraken die in het oliecircuit terecht komen.
Onvoldoende smering van de vacuümpomp doordat het oliefilter verstopt raakt met deeltjes van de distributieriem waardoor de rembekrachtiging kan uitvallen.
De voertuigeigenaar wordt uitgenodigd een afspraak te maken met een merkdealer. De werkzaamheden bestaan uit het controleren van de distributieriem, onderdelen van het rembekrachtigingssysteem en het updaten van software. Vanwege de omvang en organisatie van deze actie worden de eigenaren gefaseerd geïnformeerd en uitgenodigd.
Een draadbundel in de passagiersruimte rechtsvoor is mogelijk onjuist gepositioneerd. Hierdoor kan deze op de lange termijn doorslijten.
Kortsluiting en uitval van voertuigsystemen waaronder het airbagsysteem.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer. De dealer zal de draadbundel controleren, correct bevestigen en indien nodig vervangen.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2018 | € 9.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2018 | 101.001 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2018 | 79 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 523 |
| Periode | 2017-09-14 - 2024-09-16 |
| Aantal geregistreerde auto's | 10344 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 463 |
| Aantal import auto's | 2416 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 463 |
| Import percentage | 23% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2017 | 263 | 89 | € 29.729,- | € 3.620,- |
| 2017 | 308 | 69 | € 25.581,- | € 3.127,- |
| 2017 | 310 | 71 | € 25.574,- | € 3.121,- |
| 2018 | 1519 | 491 | € 29.066,- | € 4.093,- |
| 2018 | 2 | 1 | € 30.344,- | € 999,- |
| 2018 | 2390 | 456 | € 25.197,- | € 3.491,- |
| 2019 | 1829 | 754 | € 29.053,- | € 3.442,- |
| 2019 | 2417 | 614 | € 25.774,- | € 2.985,- |
| 2019 | 2431 | 627 | € 25.765,- | € 2.975,- |
| 2020 | 1736 | 383 | € 26.988,- | € 3.445,- |
| 2020 | 1731 | 379 | € 26.989,- | € 3.449,- |
| 2020 | 787 | 341 | € 33.856,- | € 2.937,- |
| 2021 | 1170 | 304 | € 27.733,- | € 3.784,- |
| 2021 | 777 | 369 | € 31.667,- | € 3.289,- |
| 2021 | 1159 | 294 | € 27.746,- | € 3.814,- |
| 2022 | 1187 | 223 | € 30.422,- | € 4.605,- |
| 2022 | 933 | 330 | € 34.055,- | € 4.482,- |
| 2022 | 1 | 0 | € 37.992,- | € 6.120,- |
| 2023 | 521 | 140 | € 32.965,- | € 4.928,- |
| 2023 | 571 | 202 | € 37.097,- | € 5.743,- |
| 2023 | 513 | 132 | € 32.995,- | € 4.981,- |
| 2024 | 568 | 223 | € 35.833,- | € 6.190,- |
| 2024 | 1 | 1 | € 31.525,- | € 3.019,- |
| 2024 | 599 | 212 | € 30.662,- | € 5.349,- |
| 2024 | 586 | 199 | € 30.673,- | € 5.432,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| XB-379-F | |||
| KJN-36-P | |||
| SH-920-L | |||
| SF-093-P | |||
| TB-332-S | |||
| T-257-KT | |||
| ST-343-J | |||
| KJP-49-T | |||
| SB-426-K | |||
| T-724-FF | |||
| SK-437-F | |||
| Z-168-FS | |||
| XJ-753-Z | |||
| XG-757-K | |||
| TT-614-L | |||
| G-275-RJ | |||
| S-171-VN | |||
| SB-793-R | |||
| K-209-ZJ | |||
| RS-102-R | |||
| SX-490-V | |||
| TL-848-N | |||
| XD-772-R | |||
| X-704-ZB | |||
| RT-397-R | |||
| ZD-285-H | |||
| TH-347-F | |||
| TP-026-L | |||
| R-707-KX | |||
| KGP-85-L |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| G-080-FK | 2026-05-27 | |||
| JBV-61-D | 2026-05-27 | |||
| KFV-53-V | 2026-05-27 | |||
| J-652-BF | 2026-05-27 | |||
| H-010-DH | 2026-05-27 | |||
| SH-986-L | 2026-05-26 | |||
| L-567-FH | 2026-05-27 | |||
| H-014-HH | 2026-05-26 | |||
| KHZ-04-S | 2026-05-26 | |||
| SJ-454-S | 2026-05-25 | |||
| K-885-ZG | 2026-05-26 | |||
| K-855-ZD | 2026-05-26 | |||
| GDJ-99-T | 2026-05-27 | |||
| JDX-07-B | 2026-05-27 | |||
| N-645-RZ | 2026-05-25 | |||
| H-145-NG | 2026-05-25 | |||
| XV-361-P | 2026-05-23 | |||
| R-108-JB | 2026-05-23 | |||
| G-352-DK | 2026-05-23 | |||
| GDH-96-T | 2026-05-26 | |||
| L-547-PJ | 2026-05-23 | |||
| H-016-SH | 2026-05-22 | |||
| N-044-LX | 2026-05-22 | |||
| L-114-DK | 2026-05-22 | |||
| P-616-GT | 2026-05-23 | |||
| P-982-XK | 2026-05-23 | |||
| R-557-DH | 2026-05-23 | |||
| R-343-VK | 2026-05-23 | |||
| R-985-SJ | 2026-05-22 | |||
| GBG-12-K | 2026-05-24 |