Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 134.526
€ 33.270,-
Ja, 2023
2023
2026-04-29
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Audi RS Q3 Sportback met kenteken X-494-FV is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2023. In oktober 2023 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Audi was € 134.526. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 400 pk. De motor heeft een inhoud van 2480 cm³, verdeeld over 5 cilinders. De topsnelheid van deze auto bedraagt 250 km/h. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.775 kg voor optimale prestaties. De huidige eigenaar heeft deze auto al 28 dagen in bezit. De volgende APK-keuring staat gepland voor 11-04-2027. De auto heeft sinds de registratie 1 keer van eigenaar gewisseld. De marktwaarde van deze auto wordt op dit moment geschat op € 78.000.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 7 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2480 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 400 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| CO₂-uitstoot | 228 |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1775 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2250 kg |
| Lengte | 4,63 m |
| Breedte | 1,85 m |
| Hoogte | 1,57 m |
| Wielbasis | 2,68 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-29 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2023-04-11 |
| Eerste toelating in Nederland | 2023-10-30 |
| APK vervaldatum | 2027-04-11 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
1 recente eigenaren
Eerste registratie
Audi RS Q3 Sportback
Geïmporteerd naar Nederland
Na 6 maandenEigenaar wijziging
2 jarenHuidige eigenaar
29 dagen| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2023 | € 78.999,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2023 | 46.688 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2023 | 4 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 360 |
| Periode | 2019-11-22 - 2025-01-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 860 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 94 |
| Aantal import auto's | 544 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 94 |
| Import percentage | 63% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2019 | 18 | 10 | € 120.606,- | € 22.216,- |
| 2020 | 350 | 208 | € 118.497,- | € 22.197,- |
| 2021 | 282 | 176 | € 123.599,- | € 23.582,- |
| 2022 | 127 | 92 | € 129.991,- | € 28.463,- |
| 2023 | 63 | 44 | € 134.284,- | € 28.009,- |
| 2024 | 19 | 14 | € 148.508,- | € 34.362,- |
| 2025 | 1 | 0 | € 150.425,- | € 50.438,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| HSL-11-V | |||
| X-102-RB | |||
| JJX-88-F | |||
| HJG-87-N | |||
| R-201-VN | |||
| HDK-09-P | |||
| HXJ-33-G | |||
| R-493-TX | |||
| T-242-LK | |||
| HDH-17-B | |||
| JXF-73-D | |||
| R-298-NJ | |||
| HTJ-63-N | |||
| R-462-TZ | |||
| JLS-12-R | |||
| GKV-82-R | |||
| HSX-43-S | |||
| JLT-68-H | |||
| HPP-68-P | |||
| N-209-ZV | |||
| N-324-ZL | |||
| R-216-HR | |||
| JNH-25-D | |||
| Z-315-DX | |||
| GNL-92-K | |||
| KJJ-73-H | |||
| T-633-HZ | |||
| JRF-03-S | |||
| JPS-05-X | |||
| GDL-18-D |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| GFX-89-B | 2026-05-21 | |||
| GKG-29-X | 2026-05-21 | |||
| T-347-HF | 2026-05-18 | |||
| X-724-GV | 2026-05-15 | |||
| X-829-XH | 2026-05-15 | |||
| KHV-95-G | 2026-05-12 | |||
| KGT-02-J | 2026-05-11 | |||
| HPD-68-H | 2026-05-10 | |||
| L-764-NZ | 2026-05-09 | |||
| L-851-VR | 2026-05-09 | |||
| HVS-66-J | 2026-05-06 | |||
| GJH-56-H | 2026-05-05 | |||
| T-953-HH | 2026-05-05 | |||
| J-650-ZT | 2026-05-04 | |||
| X-227-DF | 2026-04-30 | |||
| X-341-VV | 2026-04-26 | |||
| X-934-JD | 2026-04-24 | |||
| JDF-30-V | 2026-04-23 | |||
| X-024-SR | 2026-04-18 | |||
| T-142-ZV | 2026-04-14 | |||
| HHS-40-J | 2026-04-07 | |||
| K-348-DK | 2026-04-03 | |||
| HJH-28-S | 2026-04-01 | |||
| T-001-JP | 2026-03-31 | |||
| R-559-ZG | 2026-03-27 | |||
| K-836-XB | 2026-03-24 | |||
| Z-503-DT | 2026-03-23 | |||
| L-456-KL | 2026-03-21 | |||
| X-051-BF | 2026-03-18 | |||
| HTJ-03-R | 2026-03-17 |