Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 45.283
€ 746,-
Ja, 2024
2021
2026-04-09
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Peugeot 3008 met kenteken X-326-JG is afkomstig uit het bouwjaar 2021. Dit voertuig is in augustus 2024 geïmporteerd naar Nederland. Destijds had deze Peugeot een catalogusprijs van € 45.283 inclusief BTW en BPM. De auto beschikt over een 181 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1598 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. De topsnelheid van deze auto bedraagt 225 km/h. Dit voertuig heeft een indrukwekkend gewicht van 1.835 kg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 50 dagen in bezit. De APK is geldig tot 13-05-2028. De auto heeft sinds de registratie 1 keer van eigenaar gewisseld. De geschatte actuele dagwaarde van deze auto ligt rond de € 20.250.
| Brandstof | Hybride |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 8 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 181 pk |
| Vermogen continue (elektrisch) | 41 pk |
| Vermogen maximaal (elektrisch) | 110 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 6 |
| Brandstof | Elektrisch |
| Milieuclassificatie | Z |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1835 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2270 kg |
| Lengte | 4,45 m |
| Breedte | 1,84 m |
| Hoogte | 1,62 m |
| Wielbasis | 2,68 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-09 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2021-02-24 |
| Eerste toelating in Nederland | 2024-08-19 |
| APK vervaldatum | 2028-05-13 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 5 verkoopprijzen en 2 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 5 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Nu aangeboden voor
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Peugeot 3008 MPV
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2021
€ 22.500 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 24.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Peugeot 3008
Geïmporteerd naar Nederland
Na 3 jarenEigenaar wijziging
3 jarenEigenaar wijziging
1 jaar en 7 maandenHuidige eigenaar
1 maand2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Een storing in de hoogvolt accu kan leiden tot onder andere oververhitting. De software in de batterijbeheerregeleenheid (BMS) kan deze storing niet tijdig herkennen.
Een verhoogde kans op brand door oververhitting van de hoogspanningsaccu.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de hoogspanningsaccu vervangen.
De tractiebatterij kan oververhit raken door verkeerde batterijbewakingssoftware.
Kans op brand in de tractiebatterij en/of de auto.
De voertuigeigenaar wordt uitgenodigd een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de elektronische eenheid van de tractiebatterij (BMS) programmeren met verbeterde software. Als vervolgens wordt gedetecteerd dat de tractiebatterij niet in orde is, moet deze worden vervangen.
De onderste steun van de tractiebatterij kan mogelijk beschadigd raken door het binnendringen van water.
Kortsluiting en een verhoogde kans op brand.
De voertuigeigenaar wordt uitgenodigd een afspraak te maken met een merkdealer. Er worden dan afvoergaten in de onderste steun van de tractiebatterij gemaakt en een corrosiebescherming wordt aangebracht.
De stoelrail en veiligheidsgordel bevestiging biedt mogelijk onvoldoende bescherming.
Dit kan er toe leiden dat er bij een eventueel ongeval er extra letsel voor kan komen.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De werkzaamheden bestaan uit het vervangen van de stoelrail en veiligheidsgordel bevestiging van de rechtervoorstoel.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2021 | € 22.500,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2021 | 75.055 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2021 | 161 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 353 |
| Periode | 2019-11-28 - 2025-09-29 |
| Aantal geregistreerde auto's | 8558 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1541 |
| Aantal import auto's | 3574 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1540 |
| Import percentage | 42% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2011 | 1 | 1 | € 43.254,- | |
| 2019 | 2 | 0 | € 56.997,- | € 1.375,- |
| 2020 | 861 | 395 | € 54.433,- | € 804,- |
| 2021 | 3199 | 1423 | € 46.760,- | € 711,- |
| 2022 | 2477 | 1043 | € 46.698,- | € 719,- |
| 2023 | 1479 | 445 | € 50.489,- | € 726,- |
| 2024 | 538 | 268 | € 46.927,- | € 879,- |
| 2025 | 3 | 1 | € 50.918,- | € 554,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| KDV-96-Z | |||
| HRV-32-L | |||
| T-375-RG | |||
| P-930-JD | |||
| S-116-RS | |||
| K-889-SR | |||
| X-234-SR | |||
| X-134-RB | |||
| JJT-02-H | |||
| JRL-45-R | |||
| GLZ-92-L | |||
| L-247-DL | |||
| KFX-83-S | |||
| KFX-21-R | |||
| KBL-38-Z | |||
| S-119-SK | |||
| KGB-78-H | |||
| KFP-86-J | |||
| KBH-64-P | |||
| T-817-PG | |||
| KBP-50-S | |||
| KDK-35-S | |||
| R-741-LS | |||
| P-639-KZ | |||
| JRB-99-D | |||
| S-934-ZL | |||
| KFZ-34-X | |||
| JJK-13-Z | |||
| JRN-84-N | |||
| KDB-03-Z |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| L-250-HZ | 2026-05-26 | |||
| X-010-BK | 2026-05-26 | |||
| N-636-PL | 2026-05-26 | |||
| N-922-TX | 2026-05-23 | |||
| JKG-31-Z | 2026-05-18 | |||
| R-920-LN | 2026-05-22 | |||
| KBF-15-G | 2026-05-18 | |||
| KHZ-34-J | 2026-05-13 | |||
| P-904-FG | 2026-05-22 | |||
| KGD-98-V | 2026-05-09 | |||
| JDS-95-F | 2026-05-08 | |||
| HNZ-16-L | 2026-05-08 | |||
| X-585-RX | 2026-05-20 | |||
| K-181-TJ | 2026-05-12 | |||
| HHJ-01-F | 2026-05-23 | |||
| P-021-VT | 2026-05-06 | |||
| N-628-VT | 2026-05-09 | |||
| JBD-78-R | 2026-05-08 | |||
| JXS-39-Z | 2026-05-08 | |||
| KBD-17-T | 2026-05-08 | |||
| N-389-PV | 2026-05-05 | |||
| JJR-19-H | 2026-05-18 | |||
| JHL-74-B | 2026-05-18 | |||
| KFS-81-B | 2026-05-18 | |||
| JRX-78-X | 2026-05-16 | |||
| JBB-33-S | 2026-05-03 | |||
| KBH-56-S | 2026-05-16 | |||
| KFZ-26-H | 2026-05-15 | |||
| P-538-FR | 2026-05-02 | |||
| P-636-NT | 2026-05-03 |