Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 44.040
Ja, 2023
2019
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Kia Soul met kenteken X-179-JG is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2019. Deze auto is 4 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Destijds had deze Kia een catalogusprijs van € 44.040 inclusief BTW en BPM. Dankzij 29 kW accelereert deze auto soepel en snel. Deze Soul haalt een maximale snelheid van 167 km/h. Dit model heeft een gewicht van 1.757 kg. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden. De marktwaarde van deze auto wordt op dit moment geschat op € 18.250.
| Brandstof | Elektrisch |
|---|---|
| Vermogen continue (elektrisch) | 39 pk |
| Vermogen maximaal (elektrisch) | 204 pk |
| Brandstof | Elektrisch |
|---|---|
| Milieuclassificatie | Z |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1757 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2180 kg |
| Lengte | 4,20 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,61 m |
| Wielbasis | 2,60 m |
| Eerste registratie | 2019-08-29 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2023-11-29 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 6 verkoopprijzen en 2 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 7 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Kia Soul hatchback
|
Nu te koop
27 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2019
€ 18.880 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 14.900 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Kia Soul
Geïmporteerd naar Nederland
Na 4 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
6 maandenHuidige eigenaar
1 jaar en 11 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50In de software van de regeleenheid van het ABS/ESC-systeem kan een storing optreden. Als gevolg werkt de electrische rem (IEB) dan niet.
Voor het afremmen van het voertuig zal het rempedaal dan met meer kracht dan gewend moeten worden bediend.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer. Deze zal de besturingssoftware van de regeleenheid updaten.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2019 | € 18.880,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2019 | 93.909 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2019 | 5 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 600 |
| Periode | 2014-08-18 - 2025-06-27 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2364 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 29 |
| Aantal import auto's | 442 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 29 |
| Import percentage | 19% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2014 | 24 | 4 | € 33.600,- | |
| 2015 | 26 | 5 | € 33.405,- | |
| 2015 | 91 | 22 | € 33.362,- | |
| 2016 | 110 | 29 | € 34.804,- | |
| 2016 | 111 | 29 | € 34.787,- | |
| 2017 | 67 | 11 | € 34.864,- | |
| 2017 | 67 | 11 | € 34.864,- | |
| 2018 | 7 | 0 | € 34.749,- | |
| 2018 | 7 | 0 | € 34.749,- | |
| 2019 | 342 | 134 | € 43.889,- | |
| 2019 | 342 | 134 | € 43.889,- | |
| 2020 | 805 | 101 | € 43.454,- | |
| 2020 | 806 | 102 | € 43.454,- | |
| 2021 | 494 | 96 | € 41.457,- | |
| 2021 | 495 | 97 | € 41.449,- | |
| 2022 | 222 | 30 | € 41.175,- | |
| 2022 | 222 | 30 | € 41.175,- | |
| 2023 | 93 | 3 | € 44.510,- | |
| 2023 | 93 | 3 | € 44.510,- | |
| 2024 | 1 | 1 | € 47.724,- | |
| 2024 | 105 | 9 | € 43.518,- | € 667,- |
| 2025 | 1 | 1 | € 37.107,- | € 687,- |
| 2025 | 1 | 1 | € 37.107,- | € 687,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| P-169-NH | 2026-05-16 | |||
| P-617-BZ | 2026-04-24 | |||
| K-985-NZ | 2026-05-19 | |||
| K-210-FX | 2026-04-16 | |||
| JGJ-99-H | 2026-04-20 | |||
| N-616-PR | 2026-05-19 | |||
| HP-845-H | 2026-05-20 | |||
| S-981-SX | 2026-05-17 | |||
| J-932-FX | 2026-05-09 | |||
| ZD-102-S | 2026-05-12 | |||
| H-899-SB | 2026-05-15 | |||
| K-977-NZ | 2026-04-07 | |||
| K-979-NZ | 2026-04-20 | |||
| H-505-VF | 2026-05-14 | |||
| G-155-GX | 2026-04-10 | |||
| H-501-VF | 2026-05-14 | |||
| GFV-78-S | 2026-04-09 | |||
| H-496-VF | 2026-05-14 | |||
| H-167-KV | 2026-05-20 | |||
| K-976-NZ | 2026-04-09 | |||
| P-365-SJ | 2026-04-30 | |||
| H-500-VF | 2026-05-07 | |||
| JVN-62-D | 2026-04-01 | |||
| K-978-NZ | 2026-04-06 | |||
| H-733-KZ | 2026-04-30 | |||
| K-983-NZ | 2026-04-04 | |||
| L-558-VX | 2026-05-20 | |||
| K-984-NZ | 2026-04-04 | |||
| KS-882-V | 2026-05-06 | |||
| S-211-NG | 2026-04-27 |