Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 67.472
€ 16.236,-
Ja, 2024
2020
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mercedes-Benz Sprinter met kenteken VZG-56-F is afkomstig uit het bouwjaar 2020. Deze auto is 4 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Mercedes-Benz was € 67.472. Deze auto rijdt op diesel. De motor levert een maximumvermogen van 163 pk. Dit model beschikt over een 2143 cc motor met 4 cilinders. Dit model haalt een maximale snelheid van 160 km/h. Dankzij 2.538 kg voelt deze auto krachtig en solide. De APK is geldig tot 28-08-2025. De auto heeft sinds de registratie 1 keer van eigenaar gewisseld. Dit model heeft momenteel een dagwaarde van circa € 22.500.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2143 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 163 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
|---|---|
| Aantal deuren | 6 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2585 kg |
| Technische max. massa voertuig | 3500 kg |
| Lengte | 6,97 m |
| Breedte | 2,02 m |
| Hoogte | 2,83 m |
| Wielbasis | 4,33 m |
| Eerste registratie | 2020-10-29 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2024-08-27 |
| APK vervaldatum | 2025-08-28 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Mercedes-Benz Sprinter gesloten opbouw
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2020
€ 21.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 21.624 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Mercedes-Benz Sprinter
Geïmporteerd naar Nederland
Na 3 jarenEigenaar wijziging
3 jarenHuidige eigenaar
1 jaar en 9 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Via de remklauwen van de achteras kan er na verloop van tijd lucht in het remsysteem komen.
Lucht in het remsysteem resulteert in een veranderd rempedaal gevoel, een langere rempedaalslag en verslechte remwerking.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal het niveau van de remvloeistof controleren, de remklauwen aan de achteras vervangen, en de Softwarestand van het ESP stuurapparaat actualiseren.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2020 | € 21.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2020 | 166.576 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2020 | 11 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 538 |
| Periode | 2018-06-11 - 2022-11-14 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1842 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 59 |
| Aantal import auto's | 866 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 59 |
| Import percentage | 47% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2018 | 554 | 145 | € 67.543,- | € 16.146,- |
| 2018 | 2 | 1 | € 76.647,- | € 14.435,- |
| 2018 | 252 | 121 | € 56.550,- | € 13.563,- |
| 2019 | 34 | 1 | € 70.382,- | € 16.859,- |
| 2019 | 1345 | 428 | € 67.622,- | € 16.071,- |
| 2019 | 35 | 2 | € 69.898,- | € 16.746,- |
| 2019 | 954 | 439 | € 61.691,- | € 14.794,- |
| 2020 | 10 | 6 | € 66.015,- | € 15.890,- |
| 2020 | 22 | 11 | € 64.882,- | € 15.621,- |
| 2020 | 534 | 255 | € 64.789,- | € 15.524,- |
| 2020 | 1304 | 323 | € 69.816,- | € 16.717,- |
| 2021 | 97 | 49 | € 66.645,- | € 15.844,- |
| 2021 | 177 | 39 | € 70.906,- | € 16.739,- |
| 2021 | 2 | 2 | € 69.845,- | € 16.800,- |
| 2021 | 2 | 2 | € 70.912,- | € 17.054,- |
| 2022 | 9 | 2 | € 70.217,- | € 16.888,- |
| 2022 | 7 | 2 | € 67.740,- | € 16.300,- |
| 2022 | 6 | 1 | € 68.221,- | € 16.414,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| VBK-86-V | |||
| V-76-PDJ | |||
| V-585-ZS | |||
| VDJ-48-X | |||
| VHT-30-B | |||
| VFN-84-B | |||
| V-43-PDJ | |||
| V-69-LGB | |||
| V-09-NXG | |||
| V-71-NRD | |||
| VFT-75-T | |||
| VFG-76-L | |||
| V-63-PNK | |||
| V-08-PHZ | |||
| V-59-NPG | |||
| V-38-NGV | |||
| V-16-LHV | |||
| VFV-51-R | |||
| V-870-RF | |||
| VDV-75-X | |||
| V-99-FGR | |||
| V-92-NSR | |||
| VRL-99-T | |||
| VBN-37-X | |||
| VFT-31-L | |||
| V-85-NJF | |||
| VDL-89-H | |||
| V-81-PBJ | |||
| V-45-PHL | |||
| V-434-RV |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| V-123-TL | 2026-05-12 | |||
| VPK-59-K | 2026-05-16 | |||
| V-22-NND | 2026-05-15 | |||
| VDH-24-P | 2026-05-01 | |||
| V-656-XN | 2026-05-07 | |||
| VFT-30-H | 2026-04-24 | |||
| VDR-37-G | 2026-05-01 | |||
| VFJ-67-L | 2026-04-24 | |||
| VFN-83-B | 2026-04-17 | |||
| V-257-VH | 2026-04-22 | |||
| V-81-NBX | 2026-04-15 | |||
| VBH-94-P | 2026-05-21 | |||
| VHD-80-Z | 2026-05-19 | |||
| V-12-NXG | 2026-05-21 | |||
| V-93-PHG | 2026-04-10 | |||
| VDP-15-D | 2026-05-09 | |||
| VFT-74-T | 2026-05-09 | |||
| V-952-ZP | 2026-05-15 | |||
| VRR-79-B | 2026-05-11 | |||
| VFJ-36-X | 2026-05-06 | |||
| VFL-04-H | 2026-04-13 | |||
| V-77-PFD | 2026-05-05 | |||
| VHP-96-J | 2026-05-06 | |||
| V-650-XN | 2026-04-30 | |||
| VLT-37-F | 2026-04-30 | |||
| V-34-NXL | 2026-04-25 | |||
| VGX-07-H | 2026-04-28 | |||
| VJG-59-L | 2026-04-22 | |||
| V-41-FZP | 2026-04-17 | |||
| VRZ-49-F | 2026-05-17 |