Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 38.745
€ 9.402,-
Nee
2016
2026-01-28
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Ford Transit Custom met kenteken VV-954-K is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2016. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Ford was € 38.745. Deze auto rijdt op diesel. De auto beschikt over een 101 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 2198 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7.2 liter per 100 km. Een fors gewicht van 2.016 kg geeft extra rijcomfort. De huidige eigenaar heeft deze auto al 116 dagen in bezit. De volgende APK-keuring staat gepland voor 23-04-2027. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden. Dit model heeft momenteel een dagwaarde van circa € 8.700.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2198 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 101 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 7.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2075 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2900 kg |
| Lengte | 4,97 m |
| Breedte | 2,03 m |
| Hoogte | 1,98 m |
| Wielbasis | 2,93 m |
| Tenaamstelling | 2026-01-28 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2016-04-14 |
| Eerste toelating in Nederland | 2016-04-14 |
| APK vervaldatum | 2027-04-23 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
3 recente eigenaren
Eerste registratie
Ford Transit Custom
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 jaar en 11 maandenEigenaar wijziging
8 maandenEigenaar wijziging
9 maandenHuidige eigenaar
3 maanden| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2016 | € 6.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2016 | 219.828 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2016 | 38 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 906 |
| Periode | 2012-10-31 - 2017-08-31 |
| Aantal geregistreerde auto's | 5453 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Aantal import auto's | 379 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Import percentage | 7% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2012 | 2 | 1 | € 40.281,- | € 9.777,- |
| 2012 | 2 | 1 | € 40.281,- | € 9.777,- |
| 2013 | 107 | 21 | € 37.887,- | € 9.228,- |
| 2013 | 107 | 21 | € 37.887,- | € 9.228,- |
| 2014 | 1381 | 108 | € 36.664,- | € 8.894,- |
| 2014 | 1 | 0 | € 37.118,- | € 9.015,- |
| 2015 | 1765 | 117 | € 36.869,- | € 8.967,- |
| 2015 | 1765 | 117 | € 36.869,- | € 8.967,- |
| 2016 | 2097 | 128 | € 37.180,- | € 9.048,- |
| 2016 | 1 | 0 | € 37.475,- | € 9.100,- |
| 2017 | 101 | 4 | € 40.186,- | € 9.749,- |
| 2017 | 101 | 4 | € 40.186,- | € 9.749,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| VZ-243-B | |||
| VZ-769-F | |||
| VV-383-X | |||
| VV-382-X | |||
| VX-185-H | |||
| VJG-06-S | |||
| VX-187-H | |||
| V-079-BH | |||
| VT-563-N | |||
| V-892-BT | |||
| VZ-362-H | |||
| V-771-BR | |||
| VT-614-G | |||
| VX-335-V | |||
| VZ-920-B | |||
| VZ-599-R | |||
| VS-414-T | |||
| VV-489-G | |||
| V-934-TV | |||
| VT-042-S | |||
| V-040-DS | |||
| V-391-DP | |||
| V-151-DK | |||
| V-163-GB | |||
| VP-494-T | |||
| V-116-LG | |||
| VL-649-K | |||
| VN-388-J | |||
| VN-390-J | |||
| VN-389-J |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| VX-409-D | 2026-05-20 | |||
| VH-618-B | 2026-05-19 | |||
| VT-221-L | 2026-05-18 | |||
| VK-007-P | 2026-05-15 | |||
| VP-544-G | 2026-05-14 | |||
| VK-479-K | 2026-05-14 | |||
| VS-694-Z | 2026-05-13 | |||
| VR-795-H | 2026-05-13 | |||
| VR-048-N | 2026-05-12 | |||
| VV-340-J | 2026-05-11 | |||
| V-444-VT | 2026-05-11 | |||
| VJ-291-S | 2026-05-11 | |||
| VV-113-S | 2026-05-07 | |||
| VJ-476-K | 2026-05-07 | |||
| VX-211-B | 2026-05-06 | |||
| VJ-443-G | 2026-05-06 | |||
| VT-197-L | 2026-05-05 | |||
| VP-602-K | 2026-05-05 | |||
| VP-212-D | 2026-05-04 | |||
| V-807-TF | 2026-05-03 | |||
| VL-005-L | 2026-05-02 | |||
| VS-653-H | 2026-04-30 | |||
| VN-018-N | 2026-04-30 | |||
| VH-361-R | 2026-04-30 | |||
| VX-715-R | 2026-04-29 | |||
| VT-842-F | 2026-04-28 | |||
| VK-932-J | 2026-04-27 | |||
| VH-054-R | 2026-04-27 | |||
| VL-467-R | 2026-04-24 | |||
| VR-627-D | 2026-04-23 |