Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 29.650
€ 7.251,-
Nee
2016
2022-05-16
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Peugeot Expert met kenteken VV-920-Z is afkomstig uit het bouwjaar 2016. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Peugeot was € 29.650. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De motor levert een maximumvermogen van 90 pk. De motor heeft een inhoud van 1560 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.7 liter per 100 km. Dankzij 1.736 kg ligt deze auto stevig op de weg. In 2022 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. Dit voertuig moet over 12 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden. De actuele waarde van dit voertuig is naar schatting € 3.700.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1560 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 90 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 6.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
|---|---|
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1883 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2661 kg |
| Lengte | 4,81 m |
| Breedte | 1,90 m |
| Hoogte | 1,98 m |
| Wielbasis | 3,00 m |
| Tenaamstelling | 2022-05-16 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2016-05-26 |
| Eerste toelating in Nederland | 2016-05-26 |
| APK vervaldatum | 2026-06-06 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Peugeot Expert gesloten opbouw
|
Nu te koop
17 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2016
€ 7.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 4.150 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Peugeot Expert
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 dagenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
4 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50De steun van het ballastgewicht onder de bodemplaat kan breken.
Het ballastgewicht kan onder de auto vandaan vallen en in het verkeer terechtkomen.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal extra bevestigingsbeugels op de ballaststeun aanbrengen.
Het ontstekingsmechanisme van de bestuurdersairbag is niet juist geproduceerd. Hierdoor is het mogelijk dat deze niet juist functioneert.
Bij een aanrijding functioneert de airbag mogelijk niet goed.
De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer zodat de airbag vervangen kan worden.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2016 | € 7.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2016 | 146.392 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2016 | 8 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1005 |
| Periode | 2011-10-07 - 2016-11-15 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1457 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 20 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2011 | 26 | 0 | € 25.472,- | € 6.334,- |
| 2011 | 26 | 0 | € 25.472,- | € 6.334,- |
| 2012 | 408 | 8 | € 25.859,- | € 6.422,- |
| 2012 | 408 | 8 | € 25.859,- | € 6.422,- |
| 2013 | 297 | 2 | € 26.963,- | € 6.613,- |
| 2013 | 297 | 2 | € 26.963,- | € 6.613,- |
| 2014 | 243 | 4 | € 28.740,- | € 7.035,- |
| 2014 | 243 | 4 | € 28.740,- | € 7.035,- |
| 2015 | 233 | 3 | € 29.156,- | € 7.133,- |
| 2015 | 233 | 3 | € 29.156,- | € 7.133,- |
| 2016 | 250 | 3 | € 29.223,- | € 7.137,- |
| 2016 | 250 | 3 | € 29.223,- | € 7.137,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| VJ-418-Z | 2026-05-09 | |||
| VG-189-R | 2026-05-13 | |||
| VT-126-J | 2026-04-13 | |||
| VX-770-B | 2026-04-28 | |||
| VK-296-S | 2026-05-07 | |||
| VF-018-Z | 2026-05-04 | |||
| VH-737-J | 2026-04-20 | |||
| VV-344-K | 2026-04-12 | |||
| VJ-686-B | 2026-03-29 | |||
| 8-VVF-16 | 2026-03-25 | |||
| VF-176-R | 2026-03-24 | |||
| 1-VZT-81 | 2026-03-19 | |||
| VK-711-F | 2026-03-16 | |||
| VD-035-Z | 2026-03-14 | |||
| VJ-708-Z | 2026-03-12 | |||
| VJ-685-B | 2025-09-20 | |||
| VV-177-J | 2023-02-07 | |||
| VX-600-K | 2023-09-06 | |||
| VN-456-H | 2023-04-26 | |||
| VV-176-J | 2023-04-26 | |||
| 2-VXJ-37 | 2022-03-24 | |||
| VB-153-F | 2023-01-15 | |||
| VN-274-R | 2021-11-18 | |||
| VB-976-N | 2022-04-01 | |||
| VX-598-K | 2021-12-30 | |||
| VV-240-G | 2022-01-21 | |||
| VL-953-S | 2020-09-14 | |||
| VB-148-F | 2024-02-12 | |||
| VF-964-H | 2024-02-10 | |||
| VV-482-F | 2023-02-09 |