Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 28.670
€ 7.017,-
Nee
2016
2025-01-04
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Peugeot Expert met kenteken VV-918-Z is afkomstig uit het bouwjaar 2016. Destijds had deze Peugeot een catalogusprijs van € 28.670 inclusief BTW en BPM. Deze auto rijdt op diesel. De motor levert een maximumvermogen van 90 pk. Dit model beschikt over een 1560 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.7 liter per 100 km. Dankzij 1.736 kg ligt deze auto stevig op de weg. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2025. De APK is geldig tot 23-03-2027. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden. De geschatte actuele dagwaarde van deze auto ligt rond de € 5.900.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1560 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 90 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 6.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
|---|---|
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1883 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2661 kg |
| Lengte | 4,81 m |
| Breedte | 1,90 m |
| Hoogte | 1,98 m |
| Wielbasis | 3,00 m |
| Tenaamstelling | 2025-01-04 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2016-05-30 |
| Eerste toelating in Nederland | 2016-05-30 |
| APK vervaldatum | 2027-03-23 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Peugeot Expert gesloten opbouw
|
Nu te koop
17 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2016
€ 7.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 4.150 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Peugeot Expert
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
1 jaar en 4 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Het ontstekingsmechanisme van de bestuurdersairbag is niet juist geproduceerd. Hierdoor is het mogelijk dat deze niet juist functioneert.
Bij een aanrijding functioneert de airbag mogelijk niet goed.
De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer zodat de airbag vervangen kan worden.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2016 | € 7.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2016 | 146.392 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2016 | 8 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1005 |
| Periode | 2011-10-07 - 2016-11-15 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1457 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 20 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2011 | 26 | 0 | € 25.472,- | € 6.334,- |
| 2011 | 26 | 0 | € 25.472,- | € 6.334,- |
| 2012 | 408 | 8 | € 25.859,- | € 6.422,- |
| 2012 | 408 | 8 | € 25.859,- | € 6.422,- |
| 2013 | 297 | 2 | € 26.963,- | € 6.613,- |
| 2013 | 297 | 2 | € 26.963,- | € 6.613,- |
| 2014 | 243 | 4 | € 28.740,- | € 7.035,- |
| 2014 | 243 | 4 | € 28.740,- | € 7.035,- |
| 2015 | 233 | 3 | € 29.156,- | € 7.133,- |
| 2015 | 233 | 3 | € 29.156,- | € 7.133,- |
| 2016 | 250 | 3 | € 29.223,- | € 7.137,- |
| 2016 | 250 | 3 | € 29.223,- | € 7.137,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| VG-189-R | 2026-05-13 | |||
| VX-770-B | 2026-04-28 | |||
| VJ-418-Z | 2026-05-09 | |||
| VH-737-J | 2026-04-20 | |||
| VK-296-S | 2026-05-07 | |||
| VF-018-Z | 2026-05-04 | |||
| VJ-686-B | 2026-03-29 | |||
| VT-126-J | 2026-04-13 | |||
| VV-344-K | 2026-04-12 | |||
| VF-176-R | 2026-03-24 | |||
| VK-711-F | 2026-03-16 | |||
| 8-VVF-16 | 2026-03-25 | |||
| 1-VZT-81 | 2026-03-19 | |||
| VD-035-Z | 2026-03-14 | |||
| VJ-708-Z | 2026-03-12 | |||
| VV-846-X | 2025-02-24 | |||
| VV-917-Z | 2024-09-23 | |||
| VT-237-S | 2024-12-30 | |||
| VR-328-L | 2025-04-02 | |||
| VB-182-T | 2025-01-25 | |||
| VP-518-R | 2023-01-25 | |||
| VB-815-L | 2024-11-15 | |||
| VBL-23-Z | 2026-02-08 | |||
| VJ-707-Z | 2024-06-12 | |||
| VK-387-J | 2025-03-08 | |||
| VB-650-T | 2020-08-11 | |||
| VD-031-Z | 2025-10-21 | |||
| VK-266-K | 2024-09-09 | |||
| VG-901-X | 2025-05-16 | |||
| 4-VZR-80 | 2025-01-15 |