Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 57.335
€ 13.828,-
Nee
2023
2024-07-26
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Vivaro met kenteken VTK-94-J is op kenteken gezet in 2023. Destijds had deze Opel een catalogusprijs van € 57.335 inclusief BTW en BPM. Deze auto rijdt op diesel. De motor levert een maximumvermogen van 144 pk. Dit model beschikt over een 1997 cc motor met 4 cilinders. Deze Vivaro haalt een maximale snelheid van 170 km/h. Een fors gewicht van 1.888 kg geeft extra rijcomfort. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2024. De volgende APK-keuring staat gepland voor 25-01-2027. De auto heeft sinds de registratie 4 keer van eigenaar gewisseld. De huidige dagwaarde van deze auto wordt geschat op € 24.250.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 8 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1997 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 144 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (WLTP) | 7.6 l/100 km |
| CO₂-uitstoot | 198 |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
|---|---|
| Aantal deuren | 6 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1888 kg |
| Technische max. massa voertuig | 3100 kg |
| Lengte | 5,31 m |
| Breedte | 1,92 m |
| Hoogte | 1,95 m |
| Wielbasis | 3,28 m |
| Tenaamstelling | 2024-07-26 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2023-01-25 |
| Eerste toelating in Nederland | 2023-01-25 |
| APK vervaldatum | 2027-01-25 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 14 verkoopprijzen en 2 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 18 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Opel Vivaro gesloten opbouw
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2023
€ 24.690 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 21.465 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Opel Vivaro
Eigenaar wijziging
1 dagEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
10 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
2 maandenHuidige eigenaar
1 jaar en 10 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2023 | € 24.690,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2023 | 47.265 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2023 | 56 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 574 |
| Periode | 2019-07-15 - 2024-11-29 |
| Aantal geregistreerde auto's | 3894 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 104 |
| Aantal import auto's | 307 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 104 |
| Import percentage | 8% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2019 | 293 | 45 | € 44.697,- | € 10.789,- |
| 2019 | 202 | 14 | € 53.371,- | € 12.887,- |
| 2019 | 293 | 45 | € 44.697,- | € 10.789,- |
| 2020 | 8 | 0 | € 46.810,- | € 11.328,- |
| 2020 | 8 | 0 | € 46.810,- | € 11.328,- |
| 2020 | 872 | 56 | € 49.902,- | € 12.066,- |
| 2020 | 1207 | 127 | € 43.556,- | € 10.537,- |
| 2021 | 12 | 4 | € 45.693,- | € 11.063,- |
| 2021 | 12 | 4 | € 45.693,- | € 11.063,- |
| 2021 | 1356 | 150 | € 44.163,- | € 10.695,- |
| 2021 | 945 | 85 | € 49.770,- | € 12.023,- |
| 2022 | 638 | 37 | € 53.378,- | € 12.887,- |
| 2022 | 783 | 89 | € 47.564,- | € 11.494,- |
| 2022 | 16 | 6 | € 49.487,- | € 11.911,- |
| 2022 | 14 | 5 | € 49.250,- | € 11.850,- |
| 2023 | 702 | 29 | € 55.849,- | € 13.475,- |
| 2023 | 851 | 21 | € 52.207,- | € 12.607,- |
| 2023 | 118 | 1 | € 54.239,- | € 13.078,- |
| 2023 | 113 | 1 | € 54.277,- | € 13.087,- |
| 2024 | 535 | 86 | € 55.537,- | € 13.594,- |
| 2024 | 306 | 28 | € 52.516,- | € 12.752,- |
| 2024 | 66 | 11 | € 53.278,- | € 12.913,- |
| 2024 | 65 | 9 | € 53.612,- | € 12.922,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| V-62-PDS | |||
| VTX-25-H | |||
| VTX-33-H | |||
| V-25-PJV | |||
| VXT-23-B | |||
| VTX-26-H | |||
| VVB-66-X | |||
| VVK-99-S | |||
| VXH-47-Z | |||
| VTX-31-H | |||
| VTP-81-K | |||
| VPF-88-K | |||
| VTX-36-H | |||
| V-58-FLB | |||
| VPH-67-P | |||
| VSB-60-P | |||
| VRX-67-H | |||
| VTK-63-K | |||
| VPZ-40-N | |||
| VVB-04-Z | |||
| VSK-75-B | |||
| VPX-18-K | |||
| VZG-41-X | |||
| VPP-63-R | |||
| VPX-76-P | |||
| VXN-15-D | |||
| VVR-38-P | |||
| VVB-05-Z | |||
| VNB-22-B | |||
| V-47-PKN |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| VTX-27-H | 2026-05-21 | |||
| VVB-03-Z | 2026-05-21 | |||
| VVL-21-K | 2026-05-21 | |||
| VXD-13-F | 2026-05-21 | |||
| VVR-25-P | 2026-05-21 | |||
| VPD-40-P | 2026-05-20 | |||
| VGX-59-H | 2026-05-20 | |||
| VTX-24-H | 2026-05-19 | |||
| VKX-40-H | 2026-05-19 | |||
| VNL-26-P | 2026-05-19 | |||
| VTK-58-K | 2026-05-18 | |||
| VTX-20-H | 2026-05-18 | |||
| VLK-95-B | 2026-05-20 | |||
| VGS-19-B | 2026-05-19 | |||
| VHP-57-H | 2026-05-21 | |||
| VJT-33-P | 2026-05-20 | |||
| VRJ-77-K | 2026-05-20 | |||
| VNH-35-S | 2026-05-20 | |||
| VRX-90-J | 2026-05-13 | |||
| VDG-13-J | 2026-05-17 | |||
| VBX-69-H | 2026-05-15 | |||
| VLX-03-V | 2026-05-20 | |||
| VVF-12-F | 2026-05-12 | |||
| VDG-07-J | 2026-05-15 | |||
| VLP-94-T | 2026-05-12 | |||
| V-46-NPB | 2026-05-11 | |||
| VDX-79-B | 2026-05-12 | |||
| V-47-PGP | 2026-05-10 | |||
| VJF-02-N | 2026-05-11 | |||
| V-99-PJV | 2026-05-08 |