Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 55.992
€ 13.509,-
Nee
2022
2024-05-17
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Trafic met kenteken VSZ-65-G is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2022. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Renault was € 55.992. Deze auto rijdt op diesel. De motor levert een vermogen van 131 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1997 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. De topsnelheid van deze Trafic bedraagt 170 km/h. Een fors gewicht van 2.024 kg geeft extra rijcomfort. Dit voertuig is al 737 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De APK is geldig tot 20-12-2026. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden. De actuele waarde van dit voertuig is naar schatting € 29.000.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1997 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 131 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (WLTP) | 7.1 l/100 km |
| CO₂-uitstoot | 187 |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2024 kg |
| Technische max. massa voertuig | 3070 kg |
| Lengte | 5,48 m |
| Breedte | 1,96 m |
| Hoogte | 2,02 m |
| Wielbasis | 3,50 m |
| Tenaamstelling | 2024-05-17 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2022-12-20 |
| Eerste toelating in Nederland | 2022-12-20 |
| APK vervaldatum | 2026-12-20 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Renault Trafic gesloten opbouw
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2022
€ 24.270 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 29.900 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Trafic
Eigenaar wijziging
3 dagenEigenaar wijziging
7 maandenEigenaar wijziging
5 dagenEigenaar wijziging
28 dagenEigenaar wijziging
8 maandenEigenaar wijziging
4 dagenHuidige eigenaar
2 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50De botssensoren van de airbags zijn mogelijk niet juist aangesloten.
De airbags en gordelspanners bij de bestuurders- en voorpassagier(s) kunnen mogelijk niet geactiveerd wordenbij een ongeval.
De voertuigeigenaar wordt verzocht z.s.m. contact op te nemen met de merkdealer. Deze zal de crash-sensoren preventief vervangen.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2022 | € 24.270,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2022 | 4.067 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2022 | 8 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 514 |
| Periode | 2019-07-31 - 2025-06-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1920 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 22 |
| Aantal import auto's | 193 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 21 |
| Import percentage | 10% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2019 | 2 | 0 | € 56.476,- | € 13.624,- |
| 2019 | 61 | 7 | € 55.741,- | € 13.449,- |
| 2019 | 99 | 17 | € 47.564,- | € 11.507,- |
| 2020 | 2 | 1 | € 46.993,- | € 11.371,- |
| 2020 | 3 | 1 | € 49.886,- | € 12.058,- |
| 2020 | 398 | 118 | € 54.756,- | € 13.195,- |
| 2020 | 267 | 61 | € 47.870,- | € 11.579,- |
| 2021 | 375 | 72 | € 46.425,- | € 11.233,- |
| 2021 | 452 | 130 | € 52.602,- | € 12.626,- |
| 2021 | 375 | 72 | € 46.425,- | € 11.233,- |
| 2022 | 20 | 0 | € 54.443,- | € 13.141,- |
| 2022 | 20 | 0 | € 54.443,- | € 13.141,- |
| 2022 | 227 | 6 | € 55.007,- | € 13.275,- |
| 2022 | 274 | 35 | € 61.709,- | € 14.866,- |
| 2023 | 269 | 8 | € 62.589,- | € 15.052,- |
| 2023 | 227 | 5 | € 54.318,- | € 13.111,- |
| 2023 | 127 | 2 | € 58.106,- | € 14.011,- |
| 2023 | 121 | 1 | € 58.160,- | € 14.024,- |
| 2024 | 1107 | 63 | € 66.584,- | € 16.015,- |
| 2024 | 723 | 32 | € 58.392,- | € 14.071,- |
| 2024 | 155 | 0 | € 67.005,- | € 16.125,- |
| 2024 | 158 | 0 | € 67.019,- | € 16.128,- |
| 2025 | 2 | 0 | € 66.034,- | € 14.137,- |
| 2025 | 3 | 0 | € 58.014,- | € 13.740,- |
| 2025 | 1 | 0 | € 62.072,- | € 14.137,- |
| 2025 | 1 | 0 | € 62.072,- | € 14.137,- |
| 2026 | 6 | 0 | € 60.684,- | € 14.076,- |
| 2026 | 7 | 0 | € 61.786,- | € 14.132,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| V-71-KRG | |||
| V-44-KDZ | |||
| V-05-KPG | |||
| V-21-KDZ | |||
| V-30-KDZ | |||
| V-29-KDZ | |||
| V-11-KDZ | |||
| V-67-JGD | |||
| V-51-JGD | |||
| V-49-JGD | |||
| V-71-JGD | |||
| V-79-HBS | |||
| V-09-KJD | |||
| V-74-LKX | |||
| V-54-DRR | |||
| V-28-DPV | |||
| V-80-DPL | |||
| VTN-02-V | |||
| V-31-DPV | |||
| VTB-26-L | |||
| V-82-JKX | |||
| V-11-JPV | |||
| V-93-JDD | |||
| V-48-KRH | |||
| V-05-GLK | |||
| V-55-HDL | |||
| V-40-HDL | |||
| V-37-HDL | |||
| V-44-FFG | |||
| V-93-JFJ |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| V-18-GGR | 2026-05-13 | |||
| V-31-JFK | 2026-05-09 | |||
| V-50-KRH | 2026-05-01 | |||
| V-94-HDP | 2026-05-15 | |||
| V-74-JGD | 2026-05-01 | |||
| V-33-KRL | 2026-05-21 | |||
| V-44-HDL | 2026-05-20 | |||
| V-10-GXG | 2026-05-18 | |||
| VTZ-54-H | 2026-05-18 | |||
| VNK-69-S | 2026-05-18 | |||
| V-27-FFT | 2026-05-15 | |||
| V-28-JXV | 2026-05-12 | |||
| VVZ-33-Z | 2026-05-09 | |||
| VDH-51-L | 2026-05-18 | |||
| V-42-JFK | 2026-05-07 | |||
| VFG-98-B | 2026-05-12 | |||
| VRL-29-J | 2026-05-09 | |||
| VDK-82-G | 2026-05-08 | |||
| VTB-74-V | 2026-05-06 | |||
| VKP-41-D | 2026-05-11 | |||
| V-38-NNG | 2026-05-06 | |||
| V-08-FNB | 2026-05-04 | |||
| VVP-57-T | 2026-05-04 | |||
| VGZ-20-T | 2026-05-05 | |||
| VTF-87-T | 2026-05-02 | |||
| V-40-DXK | 2026-05-01 | |||
| VKL-01-P | 2026-05-02 | |||
| V-94-DXZ | 2026-04-30 | |||
| V-99-KGR | 2026-04-30 | |||
| V-97-KGR | 2026-04-29 |