Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 47.724
€ 11.545,-
Ja, 2023
2021
2026-02-09
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Citroën Jumper met kenteken VSX-13-H is op kenteken gezet in 2021. In augustus 2023 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. De nieuwwaarde van deze Citroën bedroeg € 47.724. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De motor levert een vermogen van 140 pk. Dit model beschikt over een 2179 cc motor met 4 cilinders. Dit voertuig heeft een indrukwekkend gewicht van 2.030 kg. Dit voertuig kreeg zijn eerste kenteken op 07-12-2022. De auto wisselde in 2026 voor het laatst van eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 06-02-2027. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld. De actuele waarde van dit voertuig is naar schatting € 15.250.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2179 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 140 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| CO₂-uitstoot | 243 |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2030 kg |
| Technische max. massa voertuig | 3500 kg |
| Lengte | 5,54 m |
| Breedte | 2,05 m |
| Hoogte | 2,52 m |
| Wielbasis | 3,45 m |
| Tenaamstelling | 2026-02-09 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2021-10-20 |
| Eerste toelating in Nederland | 2023-08-23 |
| APK vervaldatum | 2027-02-06 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 13 verkoopprijzen en 2 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 14 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Citroën Jumper gesloten opbouw
|
Recent te koop
15 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 6.250 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Citroën Jumper
Geïmporteerd naar Nederland
Na 1 jaar en 10 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 10 maandenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
10 dagenEigenaar wijziging
3 maandenHuidige eigenaar
3 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2021 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 489 |
| Periode | 2019-10-31 - 2021-10-20 |
| Aantal geregistreerde auto's | 67 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 3 |
| Aantal import auto's | 27 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 3 |
| Import percentage | 40% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2019 | 1 | 0 | € 50.311,- | € 12.159,- |
| 2019 | 1 | 0 | € 50.311,- | € 12.159,- |
| 2020 | 22 | 9 | € 46.526,- | € 11.260,- |
| 2020 | 22 | 9 | € 46.526,- | € 11.260,- |
| 2021 | 44 | 18 | € 48.801,- | € 11.705,- |
| 2021 | 44 | 18 | € 48.801,- | € 11.705,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| VGJ-96-K | 2026-04-12 | |||
| VLS-30-L | 2025-07-22 | |||
| V-67-NLR | 2026-01-10 | |||
| V-17-FHB | 2024-10-10 | |||
| VZJ-49-L | 2024-02-22 | |||
| VGH-98-X | 2024-08-14 | |||
| VLS-27-K | 2023-11-13 | |||
| VDG-90-N | 2024-09-16 | |||
| VXN-02-H | 2024-01-09 | |||
| VLS-16-H | 2024-02-08 | |||
| VJT-87-J | 2021-04-15 | |||
| VLB-79-Z | 2022-01-25 | |||
| VLB-36-Z | 2022-06-15 | |||
| VLB-35-Z | 2021-10-28 | |||
| VNG-67-V | 2022-01-20 |