Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 55.992
€ 13.509,-
Nee
2022
2024-07-05
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Trafic met kenteken VSN-72-H is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2022. Destijds had deze Renault een catalogusprijs van € 55.992 inclusief BTW en BPM. Deze auto rijdt op diesel. De motor levert een maximumvermogen van 131 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1997 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Dit model haalt een maximale snelheid van 170 km/h. Dankzij 2.024 kg voelt deze auto krachtig en solide. De huidige eigenaar heeft deze auto al 688 dagen in bezit. De volgende APK-keuring staat gepland voor 16-11-2026. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden. De huidige dagwaarde van deze auto wordt geschat op € 28.500.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1997 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 131 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (WLTP) | 7.1 l/100 km |
| CO₂-uitstoot | 187 |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2024 kg |
| Technische max. massa voertuig | 3070 kg |
| Lengte | 5,48 m |
| Breedte | 1,96 m |
| Hoogte | 2,02 m |
| Wielbasis | 3,50 m |
| Tenaamstelling | 2024-07-05 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2022-11-16 |
| Eerste toelating in Nederland | 2022-11-16 |
| APK vervaldatum | 2026-11-16 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Renault Trafic gesloten opbouw
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2022
€ 24.270 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 29.900 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Trafic
Eigenaar wijziging
1 dagEigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
3 dagenEigenaar wijziging
1 jaarHuidige eigenaar
1 jaar en 10 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50De botssensoren van de airbags zijn mogelijk niet juist aangesloten.
De airbags en gordelspanners bij de bestuurders- en voorpassagier(s) kunnen mogelijk niet geactiveerd wordenbij een ongeval.
De voertuigeigenaar wordt verzocht z.s.m. contact op te nemen met de merkdealer. Deze zal de crash-sensoren preventief vervangen.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2022 | € 24.270,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2022 | 4.067 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2022 | 8 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 514 |
| Periode | 2019-07-31 - 2025-06-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1920 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 22 |
| Aantal import auto's | 193 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 21 |
| Import percentage | 10% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2019 | 2 | 0 | € 56.476,- | € 13.624,- |
| 2019 | 61 | 7 | € 55.741,- | € 13.449,- |
| 2019 | 99 | 17 | € 47.564,- | € 11.507,- |
| 2020 | 2 | 1 | € 46.993,- | € 11.371,- |
| 2020 | 3 | 1 | € 49.886,- | € 12.058,- |
| 2020 | 398 | 118 | € 54.756,- | € 13.195,- |
| 2020 | 267 | 61 | € 47.870,- | € 11.579,- |
| 2021 | 375 | 72 | € 46.425,- | € 11.233,- |
| 2021 | 452 | 130 | € 52.602,- | € 12.626,- |
| 2021 | 375 | 72 | € 46.425,- | € 11.233,- |
| 2022 | 20 | 0 | € 54.443,- | € 13.141,- |
| 2022 | 20 | 0 | € 54.443,- | € 13.141,- |
| 2022 | 227 | 6 | € 55.007,- | € 13.275,- |
| 2022 | 274 | 35 | € 61.709,- | € 14.866,- |
| 2023 | 269 | 8 | € 62.589,- | € 15.052,- |
| 2023 | 227 | 5 | € 54.318,- | € 13.111,- |
| 2023 | 127 | 2 | € 58.106,- | € 14.011,- |
| 2023 | 121 | 1 | € 58.160,- | € 14.024,- |
| 2024 | 1107 | 63 | € 66.584,- | € 16.015,- |
| 2024 | 723 | 32 | € 58.392,- | € 14.071,- |
| 2024 | 155 | 0 | € 67.005,- | € 16.125,- |
| 2024 | 158 | 0 | € 67.019,- | € 16.128,- |
| 2025 | 2 | 0 | € 66.034,- | € 14.137,- |
| 2025 | 3 | 0 | € 58.014,- | € 13.740,- |
| 2025 | 1 | 0 | € 62.072,- | € 14.137,- |
| 2025 | 1 | 0 | € 62.072,- | € 14.137,- |
| 2026 | 6 | 0 | € 60.684,- | € 14.076,- |
| 2026 | 7 | 0 | € 61.786,- | € 14.132,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| V-90-HXX | |||
| VZT-16-G | |||
| VVN-07-S | |||
| V-09-PDN | |||
| VST-18-K | |||
| VSG-45-R | |||
| VSG-98-J | |||
| V-91-DPL | |||
| VVX-62-H | |||
| V-29-DXK | |||
| V-83-LFK | |||
| V-74-FDN | |||
| V-55-KRH | |||
| V-56-KRH | |||
| VTB-26-L | |||
| V-48-KRH | |||
| V-54-DRR | |||
| V-82-JKX | |||
| V-11-JPV | |||
| V-74-LKX | |||
| V-93-JDD | |||
| V-28-DPV | |||
| V-80-DPL | |||
| V-05-GLK | |||
| V-31-DPV | |||
| V-44-KDZ | |||
| V-79-HBS | |||
| V-05-KPG | |||
| V-21-KDZ | |||
| V-11-KDZ |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| V-27-FFT | 2026-05-15 | |||
| VVZ-33-Z | 2026-05-09 | |||
| V-40-DXK | 2026-05-01 | |||
| V-94-DXZ | 2026-04-30 | |||
| V-99-KGR | 2026-04-30 | |||
| V-33-KRL | 2026-05-21 | |||
| V-44-HDL | 2026-05-20 | |||
| V-10-GXG | 2026-05-18 | |||
| VTZ-54-H | 2026-05-18 | |||
| VNK-69-S | 2026-05-18 | |||
| V-94-HDP | 2026-05-15 | |||
| V-18-GGR | 2026-05-13 | |||
| V-28-JXV | 2026-05-12 | |||
| V-31-JFK | 2026-05-09 | |||
| VDH-51-L | 2026-05-18 | |||
| V-42-JFK | 2026-05-07 | |||
| VFG-98-B | 2026-05-12 | |||
| VRL-29-J | 2026-05-09 | |||
| VDK-82-G | 2026-05-08 | |||
| VTB-74-V | 2026-05-06 | |||
| VKP-41-D | 2026-05-11 | |||
| V-38-NNG | 2026-05-06 | |||
| V-08-FNB | 2026-05-04 | |||
| VVP-57-T | 2026-05-04 | |||
| VGZ-20-T | 2026-05-05 | |||
| VTF-87-T | 2026-05-02 | |||
| V-50-KRH | 2026-05-01 | |||
| V-74-JGD | 2026-05-01 | |||
| VKL-01-P | 2026-05-02 | |||
| V-97-KGR | 2026-04-29 |