Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 43.516
€ 10.545,-
Ja, 2022
2020
2024-04-17
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Vivaro met kenteken VSL-82-R is op kenteken gezet in 2020. In november 2022 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. Destijds had deze Opel een catalogusprijs van € 43.516 inclusief BTW en BPM. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De motor levert een maximumvermogen van 122 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1997 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Deze Vivaro haalt een maximale snelheid van 170 km/h. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.5 l/100 km. Dit voertuig heeft een indrukwekkend gewicht van 1.845 kg. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2024. Dit voertuig moet over 327 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1997 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 123 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (WLTP) | 7.5 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.7 l/100 km |
| CO₂-uitstoot | 197 |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
|---|---|
| Aantal deuren | 6 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1845 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2940 kg |
| Lengte | 5,31 m |
| Breedte | 1,92 m |
| Hoogte | 1,95 m |
| Wielbasis | 3,28 m |
| Tenaamstelling | 2024-04-17 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2020-01-07 |
| Eerste toelating in Nederland | 2022-11-10 |
| APK vervaldatum | 2027-04-17 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Opel Vivaro gesloten opbouw
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2020
€ 15.900 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 17.890 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Opel Vivaro
Geïmporteerd naar Nederland
Na 2 jarenEigenaar wijziging
1 jaar en 5 maandenHuidige eigenaar
2 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Het storingslampje (MIL) gaat mogelijk niet branden als het diagnosesysteem van de Selectieve Katalytische Reductie (SCR) en/of het dieselroetfilter (DPF) defect raakt nadat er een foutcode is opgetreden.
Verhoogde uitstoot zonder dat de bestuurder wordt geinformeerd.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de software van de motorregelmodule updaten.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2020 | € 15.900,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2020 | 128.401 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2020 | 50 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 556 |
| Periode | 2019-06-27 - 2024-12-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 4796 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 64 |
| Aantal import auto's | 460 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 64 |
| Import percentage | 10% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2019 | 293 | 45 | € 44.697,- | € 10.789,- |
| 2019 | 202 | 14 | € 53.371,- | € 12.887,- |
| 2019 | 293 | 45 | € 44.697,- | € 10.789,- |
| 2020 | 8 | 0 | € 46.810,- | € 11.328,- |
| 2020 | 8 | 0 | € 46.810,- | € 11.328,- |
| 2020 | 872 | 56 | € 49.902,- | € 12.066,- |
| 2020 | 1207 | 127 | € 43.556,- | € 10.537,- |
| 2021 | 12 | 4 | € 45.693,- | € 11.063,- |
| 2021 | 12 | 4 | € 45.693,- | € 11.063,- |
| 2021 | 1356 | 150 | € 44.163,- | € 10.695,- |
| 2021 | 945 | 85 | € 49.770,- | € 12.023,- |
| 2022 | 638 | 37 | € 53.378,- | € 12.887,- |
| 2022 | 783 | 89 | € 47.564,- | € 11.494,- |
| 2022 | 16 | 6 | € 49.487,- | € 11.911,- |
| 2022 | 14 | 5 | € 49.250,- | € 11.850,- |
| 2023 | 702 | 29 | € 55.849,- | € 13.475,- |
| 2023 | 851 | 21 | € 52.207,- | € 12.607,- |
| 2023 | 118 | 1 | € 54.239,- | € 13.078,- |
| 2023 | 113 | 1 | € 54.277,- | € 13.087,- |
| 2024 | 535 | 86 | € 55.537,- | € 13.594,- |
| 2024 | 306 | 28 | € 52.516,- | € 12.752,- |
| 2024 | 66 | 11 | € 53.278,- | € 12.913,- |
| 2024 | 65 | 9 | € 53.612,- | € 12.922,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| VTZ-18-L | |||
| VNZ-31-R | |||
| VFG-17-N | |||
| VTK-63-K | |||
| V-77-DSH | |||
| VZV-83-F | |||
| V-36-PGF | |||
| VVB-04-Z | |||
| V-59-DNG | |||
| V-63-DNG | |||
| VKH-50-F | |||
| V-04-PJP | |||
| VTP-81-K | |||
| VHV-32-D | |||
| VHJ-14-B | |||
| VHS-12-T | |||
| VLK-94-B | |||
| V-26-PKD | |||
| VJK-78-V | |||
| VLX-89-K | |||
| VZR-08-J | |||
| VLK-77-L | |||
| VNJ-98-N | |||
| V-90-PJR | |||
| VHF-76-F | |||
| VJD-20-J | |||
| VLV-86-L | |||
| VNB-20-B | |||
| VJZ-62-H | |||
| V-47-PKN |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| VVL-21-K | 2026-05-21 | |||
| VTX-20-H | 2026-05-18 | |||
| VTX-27-H | 2026-05-21 | |||
| VVB-03-Z | 2026-05-21 | |||
| V-47-PGP | 2026-05-10 | |||
| VVF-12-F | 2026-05-12 | |||
| V-19-PGG | 2026-05-01 | |||
| VGX-59-H | 2026-05-20 | |||
| VPD-40-P | 2026-05-20 | |||
| VHP-57-H | 2026-05-21 | |||
| VNL-26-P | 2026-05-19 | |||
| VLK-95-B | 2026-05-20 | |||
| VKX-40-H | 2026-05-19 | |||
| VGS-19-B | 2026-05-19 | |||
| VJT-33-P | 2026-05-20 | |||
| VXD-13-F | 2026-05-21 | |||
| VVR-25-P | 2026-05-21 | |||
| VTX-24-H | 2026-05-19 | |||
| VNH-35-S | 2026-05-20 | |||
| VRJ-77-K | 2026-05-20 | |||
| VTK-58-K | 2026-05-18 | |||
| VDG-13-J | 2026-05-17 | |||
| VLX-03-V | 2026-05-20 | |||
| VBX-69-H | 2026-05-15 | |||
| VDG-07-J | 2026-05-15 | |||
| VRX-90-J | 2026-05-13 | |||
| VLP-94-T | 2026-05-12 | |||
| VDX-79-B | 2026-05-12 | |||
| V-46-NPB | 2026-05-11 | |||
| VJF-02-N | 2026-05-11 |