Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 31.681
€ 7.734,-
Nee
2022
2026-02-23
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mercedes-Benz Citan met kenteken VRS-97-X is afkomstig uit het bouwjaar 2022. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Mercedes-Benz was € 31.681. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De motor levert een vermogen van 75 pk. De motor heeft een inhoud van 1461 cm³, verdeeld over 4 cilinders. De topsnelheid van deze Citan bedraagt 151 km/h. Met een massa van 1.583 kg is deze auto solide gebouwd. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2026. De volgende APK-keuring staat gepland voor 14-12-2026. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden. De marktwaarde van deze auto wordt op dit moment geschat op € 18.500.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1461 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 75 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (WLTP) | 5.3 l/100 km |
| CO₂-uitstoot | 138 |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1701 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2021 kg |
| Lengte | 4,49 m |
| Breedte | 1,86 m |
| Hoogte | 1,82 m |
| Wielbasis | 2,72 m |
| Tenaamstelling | 2026-02-23 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2022-12-14 |
| Eerste toelating in Nederland | 2022-12-14 |
| APK vervaldatum | 2026-12-14 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
1 recente eigenaren
Eerste registratie
Mercedes-Benz Citan
Eigenaar wijziging
3 jarenEigenaar wijziging
18 dagenHuidige eigenaar
3 maanden| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2022 | € 15.850,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2022 | 77.358 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2022 | 73 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 526 |
| Periode | 2021-11-01 - 2024-12-27 |
| Aantal geregistreerde auto's | 3254 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 118 |
| Aantal import auto's | 323 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 118 |
| Import percentage | 10% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2021 | 104 | 20 | € 29.426,- | € 7.866,- |
| 2021 | 101 | 17 | € 29.414,- | € 7.908,- |
| 2022 | 3 | 1 | € 40.027,- | € 9.716,- |
| 2022 | 153 | 47 | € 39.217,- | € 9.501,- |
| 2022 | 1514 | 192 | € 32.245,- | € 7.881,- |
| 2022 | 3 | 1 | € 40.027,- | € 9.716,- |
| 2023 | 71 | 13 | € 40.672,- | € 9.809,- |
| 2023 | 469 | 126 | € 41.708,- | € 10.018,- |
| 2023 | 958 | 76 | € 33.757,- | € 8.221,- |
| 2023 | 71 | 13 | € 40.672,- | € 9.809,- |
| 2024 | 1 | 1 | € 33.059,- | € 8.061,- |
| 2024 | 296 | 36 | € 45.917,- | € 10.999,- |
| 2024 | 678 | 35 | € 36.352,- | € 8.841,- |
| 2024 | 63 | 14 | € 41.768,- | € 10.032,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| VPG-46-Z | |||
| VSJ-63-S | |||
| V-59-PLP | |||
| V-87-PKH | |||
| VSJ-79-S | |||
| VRN-53-P | |||
| VSJ-80-S | |||
| VPH-29-T | |||
| VSJ-96-S | |||
| VPS-43-T | |||
| V-49-PKJ | |||
| VSB-02-G | |||
| V-40-DJH | |||
| VPH-37-T | |||
| VNS-13-F | |||
| VPR-60-H | |||
| V-05-PHX | |||
| V-76-PLG | |||
| V-45-PKJ | |||
| VNR-24-V | |||
| VRR-24-L | |||
| V-02-PFS | |||
| V-36-PHJ | |||
| VRJ-63-T | |||
| VRR-28-L | |||
| VNN-79-Z | |||
| VRR-90-Z | |||
| VRR-92-Z | |||
| VNT-83-D | |||
| VPB-28-H |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| V-92-FVL | 2026-05-22 | |||
| V-68-PGJ | 2026-05-22 | |||
| VTT-66-V | 2026-05-21 | |||
| VTV-76-L | 2026-05-21 | |||
| VXL-50-N | 2026-05-21 | |||
| VZZ-44-B | 2026-05-21 | |||
| V-41-LZH | 2026-05-20 | |||
| V-66-DSZ | 2026-05-19 | |||
| VNS-08-P | 2026-05-18 | |||
| V-60-LNH | 2026-05-16 | |||
| V-08-PHS | 2026-05-15 | |||
| VPR-69-H | 2026-05-14 | |||
| V-79-PKL | 2026-05-12 | |||
| VTJ-13-G | 2026-05-11 | |||
| V-69-PKH | 2026-05-10 | |||
| VPB-60-V | 2026-05-08 | |||
| VRN-52-P | 2026-05-06 | |||
| VRN-55-P | 2026-05-06 | |||
| V-99-FFH | 2026-05-06 | |||
| V-73-KVH | 2026-05-01 | |||
| V-18-NVP | 2026-05-01 | |||
| VZK-94-T | 2026-04-29 | |||
| VTS-54-H | 2026-04-24 | |||
| V-14-PHB | 2026-04-23 | |||
| VPZ-21-H | 2026-04-21 | |||
| V-89-PJD | 2026-04-21 | |||
| VXD-35-S | 2026-04-20 | |||
| V-67-DSZ | 2026-04-20 | |||
| VNN-08-G | 2026-04-18 | |||
| V-71-DVT | 2026-04-17 |