Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 31.186
€ 7.616,-
Ja, 2022
2016
2022-06-16
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Caddy met kenteken VRF-27-V is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2016. Dit voertuig is in juni 2022 geïmporteerd naar Nederland. De nieuwwaarde van deze Volkswagen bedroeg € 31.186. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De motor levert een maximumvermogen van 102 pk. De motor heeft een inhoud van 1968 cm³, verdeeld over 4 cilinders. De topsnelheid van deze Caddy bedraagt 172 km/h. Het gemiddeld verbruik bedraagt 4.6 liter per 100 km. Met een massa van 1.587 kg is deze auto solide gebouwd. De auto wisselde in 2022 voor het laatst van eigenaar. De APK is geldig tot 16-06-2026. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden. Dit model heeft momenteel een dagwaarde van circa € 10.200.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1968 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 102 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 4.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
|---|---|
| Aantal deuren | 6 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1652 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2299 kg |
| Lengte | 4,88 m |
| Breedte | 1,79 m |
| Hoogte | 1,87 m |
| Wielbasis | 3,01 m |
| Tenaamstelling | 2022-06-16 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2016-06-27 |
| Eerste toelating in Nederland | 2022-06-16 |
| APK vervaldatum | 2026-06-16 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
1 recente eigenaren
Eerste registratie
Volkswagen Caddy
Geïmporteerd naar Nederland
Na 5 jarenHuidige eigenaar
3 jaren| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2016 | € 8.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2016 | 167.237 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2016 | 18 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 711 |
| Periode | 2015-11-27 - 2022-03-25 |
| Aantal geregistreerde auto's | 6587 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 41 |
| Aantal import auto's | 958 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 41 |
| Import percentage | 15% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2015 | 18 | 3 | € 29.134,- | € 7.129,- |
| 2015 | 18 | 3 | € 29.134,- | € 7.129,- |
| 2015 | 21 | 3 | € 34.560,- | € 8.405,- |
| 2016 | 718 | 104 | € 35.579,- | € 8.643,- |
| 2016 | 1859 | 258 | € 31.133,- | € 7.591,- |
| 2016 | 1859 | 258 | € 31.133,- | € 7.591,- |
| 2017 | 863 | 131 | € 36.129,- | € 8.767,- |
| 2017 | 1764 | 228 | € 31.649,- | € 7.699,- |
| 2017 | 1764 | 228 | € 31.649,- | € 7.699,- |
| 2018 | 858 | 133 | € 37.008,- | € 8.981,- |
| 2018 | 1635 | 210 | € 32.160,- | € 7.819,- |
| 2018 | 1635 | 210 | € 32.160,- | € 7.819,- |
| 2019 | 707 | 97 | € 37.697,- | € 9.129,- |
| 2019 | 5 | 0 | € 41.240,- | € 9.974,- |
| 2019 | 1033 | 130 | € 32.156,- | € 7.836,- |
| 2019 | 5 | 0 | € 41.240,- | € 9.974,- |
| 2020 | 2 | 1 | € 38.039,- | € 7.998,- |
| 2020 | 2 | 1 | € 38.039,- | € 7.998,- |
| 2020 | 244 | 112 | € 30.995,- | € 7.549,- |
| 2020 | 144 | 75 | € 35.551,- | € 8.693,- |
| 2021 | 32 | 16 | € 29.015,- | € 7.100,- |
| 2021 | 4 | 2 | € 32.647,- | € 7.964,- |
| 2021 | 32 | 16 | € 29.015,- | € 7.100,- |
| 2022 | 2 | 1 | € 30.457,- | € 7.443,- |
| 2022 | 2 | 1 | € 30.457,- | € 7.443,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| VZ-821-B | |||
| VX-267-R | |||
| V-425-BB | |||
| VT-945-R | |||
| VS-039-P | |||
| VV-614-J | |||
| VT-489-R | |||
| VHR-34-N | |||
| VKB-12-N | |||
| VT-206-R | |||
| VX-662-L | |||
| V-637-RR | |||
| VX-271-R | |||
| VT-717-J | |||
| VRX-61-D | |||
| VT-463-T | |||
| VV-801-N | |||
| V-244-XJ | |||
| VT-873-L | |||
| VV-604-J | |||
| VV-452-L | |||
| V-074-BT | |||
| VS-507-P | |||
| VX-667-L | |||
| VV-568-S | |||
| VV-457-J | |||
| V-713-DH | |||
| V-969-GN | |||
| V-671-JB | |||
| V-160-JD |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| VKP-27-H | 2026-05-22 | |||
| V-707-ZT | 2026-05-22 | |||
| V-456-XF | 2026-05-22 | |||
| V-86-DNB | 2026-05-22 | |||
| V-629-PZ | 2026-05-21 | |||
| V-607-XF | 2026-05-21 | |||
| V-044-FB | 2026-05-20 | |||
| V-309-TP | 2026-05-20 | |||
| V-696-DG | 2026-05-18 | |||
| V-723-TD | 2026-05-18 | |||
| VXG-54-T | 2026-05-18 | |||
| V-623-KP | 2026-05-16 | |||
| V-357-FX | 2026-05-15 | |||
| V-359-NR | 2026-05-15 | |||
| VVX-81-V | 2026-05-15 | |||
| V-142-JK | 2026-05-13 | |||
| V-35-LBS | 2026-05-13 | |||
| V-004-XF | 2026-05-12 | |||
| V-155-ZJ | 2026-05-12 | |||
| VDS-99-L | 2026-05-12 | |||
| V-162-GK | 2026-05-11 | |||
| V-595-RF | 2026-05-11 | |||
| V-214-VL | 2026-05-11 | |||
| V-296-GZ | 2026-05-10 | |||
| VKL-84-K | 2026-05-10 | |||
| VBF-74-X | 2026-05-09 | |||
| VV-073-H | 2026-05-08 | |||
| VBP-64-N | 2026-05-08 | |||
| VJK-09-Z | 2026-05-07 | |||
| V-039-BX | 2026-05-07 |