Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 46.035
€ 11.144,-
Ja, 2022
2020
2022-05-13
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Vivaro met kenteken VPN-81-Z is afkomstig uit het bouwjaar 2020. Dit voertuig is in mei 2022 geïmporteerd naar Nederland. Destijds had deze Opel een catalogusprijs van € 46.035 inclusief BTW en BPM. Deze auto rijdt op diesel. De motor levert een vermogen van 150 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1997 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Dit model haalt een maximale snelheid van 170 km/h. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7.09 liter per 100 km. Dankzij 1.845 kg voelt deze auto krachtig en solide. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2022. De APK is geldig tot 06-05-2027. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden. Dit model heeft momenteel een dagwaarde van circa € 14.400.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1997 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 150 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 7.09 l/100 km |
| CO₂-uitstoot | 202 |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
|---|---|
| Aantal deuren | 6 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1845 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2940 kg |
| Lengte | 5,31 m |
| Breedte | 1,92 m |
| Hoogte | 1,95 m |
| Wielbasis | 3,28 m |
| Tenaamstelling | 2022-05-13 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2020-05-06 |
| Eerste toelating in Nederland | 2022-05-13 |
| APK vervaldatum | 2027-05-06 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Opel Vivaro gesloten opbouw
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2020
€ 15.900 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 17.890 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Opel Vivaro
Geïmporteerd naar Nederland
Na 2 jarenHuidige eigenaar
4 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Het storingslampje (MIL) gaat mogelijk niet branden als het diagnosesysteem van de Selectieve Katalytische Reductie (SCR) en/of het dieselroetfilter (DPF) defect raakt nadat er een foutcode is opgetreden.
Verhoogde uitstoot zonder dat de bestuurder wordt geinformeerd.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de software van de motorregelmodule updaten.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2020 | € 15.900,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2020 | 128.401 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2020 | 50 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 556 |
| Periode | 2019-06-27 - 2024-12-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 4796 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 64 |
| Aantal import auto's | 460 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 64 |
| Import percentage | 10% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2019 | 293 | 45 | € 44.697,- | € 10.789,- |
| 2019 | 202 | 14 | € 53.371,- | € 12.887,- |
| 2019 | 293 | 45 | € 44.697,- | € 10.789,- |
| 2020 | 8 | 0 | € 46.810,- | € 11.328,- |
| 2020 | 8 | 0 | € 46.810,- | € 11.328,- |
| 2020 | 872 | 56 | € 49.902,- | € 12.066,- |
| 2020 | 1207 | 127 | € 43.556,- | € 10.537,- |
| 2021 | 12 | 4 | € 45.693,- | € 11.063,- |
| 2021 | 12 | 4 | € 45.693,- | € 11.063,- |
| 2021 | 1356 | 150 | € 44.163,- | € 10.695,- |
| 2021 | 945 | 85 | € 49.770,- | € 12.023,- |
| 2022 | 638 | 37 | € 53.378,- | € 12.887,- |
| 2022 | 783 | 89 | € 47.564,- | € 11.494,- |
| 2022 | 16 | 6 | € 49.487,- | € 11.911,- |
| 2022 | 14 | 5 | € 49.250,- | € 11.850,- |
| 2023 | 702 | 29 | € 55.849,- | € 13.475,- |
| 2023 | 851 | 21 | € 52.207,- | € 12.607,- |
| 2023 | 118 | 1 | € 54.239,- | € 13.078,- |
| 2023 | 113 | 1 | € 54.277,- | € 13.087,- |
| 2024 | 535 | 86 | € 55.537,- | € 13.594,- |
| 2024 | 306 | 28 | € 52.516,- | € 12.752,- |
| 2024 | 66 | 11 | € 53.278,- | € 12.913,- |
| 2024 | 65 | 9 | € 53.612,- | € 12.922,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| VTZ-18-L | |||
| VNZ-31-R | |||
| VFG-17-N | |||
| V-77-DSH | |||
| VTK-63-K | |||
| V-36-PGF | |||
| VZV-83-F | |||
| VVB-04-Z | |||
| V-59-DNG | |||
| V-63-DNG | |||
| VKH-50-F | |||
| V-04-PJP | |||
| VTP-81-K | |||
| V-39-GTN | |||
| VFN-86-K | |||
| VHD-63-D | |||
| VFD-93-N | |||
| VKX-71-N | |||
| VXD-43-T | |||
| VNR-71-P | |||
| VNB-22-B | |||
| VHF-76-F | |||
| V-47-PKN | |||
| VJZ-62-H | |||
| VNB-20-B | |||
| VLV-86-L | |||
| VFK-10-S | |||
| VPZ-40-N | |||
| VPP-63-R | |||
| VHS-12-T |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| VVL-21-K | 2026-05-21 | |||
| VTX-20-H | 2026-05-18 | |||
| VTX-27-H | 2026-05-21 | |||
| VVB-03-Z | 2026-05-21 | |||
| V-47-PGP | 2026-05-10 | |||
| V-19-PGG | 2026-05-01 | |||
| VVF-12-F | 2026-05-12 | |||
| VGX-59-H | 2026-05-20 | |||
| VXD-13-F | 2026-05-21 | |||
| VVR-25-P | 2026-05-21 | |||
| VKX-40-H | 2026-05-19 | |||
| VPD-40-P | 2026-05-20 | |||
| VNL-26-P | 2026-05-19 | |||
| VTX-24-H | 2026-05-19 | |||
| VGS-19-B | 2026-05-19 | |||
| VTK-58-K | 2026-05-18 | |||
| VHP-57-H | 2026-05-21 | |||
| VLK-95-B | 2026-05-20 | |||
| VJT-33-P | 2026-05-20 | |||
| VNH-35-S | 2026-05-20 | |||
| VRJ-77-K | 2026-05-20 | |||
| VRX-90-J | 2026-05-13 | |||
| VDG-13-J | 2026-05-17 | |||
| VBX-69-H | 2026-05-15 | |||
| VDG-07-J | 2026-05-15 | |||
| VLX-03-V | 2026-05-20 | |||
| VLP-94-T | 2026-05-12 | |||
| VDX-79-B | 2026-05-12 | |||
| V-46-NPB | 2026-05-11 | |||
| VJF-02-N | 2026-05-11 |