Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 37.722
€ 9.169,-
Ja, 2022
2021
2022-12-21
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Vivaro met kenteken VPN-43-L is afkomstig uit het bouwjaar 2021. Dit voertuig is in april 2022 geïmporteerd naar Nederland. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Opel was € 37.722. Deze auto rijdt op diesel. De motor levert een maximumvermogen van 122 pk. De motor heeft een inhoud van 1997 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Dankzij 1.735 kg ligt deze auto stevig op de weg. De auto wisselde in 2022 voor het laatst van eigenaar. Dit voertuig moet over 157 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1997 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 123 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| CO₂-uitstoot | 192 |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
|---|---|
| Aantal deuren | 6 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1735 kg |
| Technische max. massa voertuig | 3100 kg |
| Lengte | 5,31 m |
| Breedte | 1,92 m |
| Hoogte | 1,95 m |
| Wielbasis | 3,28 m |
| Tenaamstelling | 2022-12-21 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2021-10-29 |
| Eerste toelating in Nederland | 2022-04-28 |
| APK vervaldatum | 2026-10-29 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Opel Vivaro gesloten opbouw
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2021
€ 17.744 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 17.890 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Opel Vivaro
Geïmporteerd naar Nederland
Na 6 maandenEigenaar wijziging
7 maandenEigenaar wijziging
7 dagenHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Het storingslampje (MIL) gaat mogelijk niet branden als het diagnosesysteem van de Selectieve Katalytische Reductie (SCR) en/of het dieselroetfilter (DPF) defect raakt nadat er een foutcode is opgetreden.
Verhoogde uitstoot zonder dat de bestuurder wordt geinformeerd.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de software van de motorregelmodule updaten.
De bevestigingsbout van de voorwieldraagarm kan breken als gevolg van roestvorming vanuit de draagarmbus.
Het verlies van de controle over het voertuig.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal aan beide zijden de draagarmbus en de bevestigingsbouten van de voorwieldraagarm vervangen.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2021 | € 17.744,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2021 | 120.000 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2021 | 52 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 556 |
| Periode | 2019-06-27 - 2024-12-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 4796 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 64 |
| Aantal import auto's | 460 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 64 |
| Import percentage | 10% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2019 | 293 | 45 | € 44.697,- | € 10.789,- |
| 2019 | 202 | 14 | € 53.371,- | € 12.887,- |
| 2019 | 293 | 45 | € 44.697,- | € 10.789,- |
| 2020 | 8 | 0 | € 46.810,- | € 11.328,- |
| 2020 | 8 | 0 | € 46.810,- | € 11.328,- |
| 2020 | 872 | 56 | € 49.902,- | € 12.066,- |
| 2020 | 1207 | 127 | € 43.556,- | € 10.537,- |
| 2021 | 12 | 4 | € 45.693,- | € 11.063,- |
| 2021 | 12 | 4 | € 45.693,- | € 11.063,- |
| 2021 | 1356 | 150 | € 44.163,- | € 10.695,- |
| 2021 | 945 | 85 | € 49.770,- | € 12.023,- |
| 2022 | 638 | 37 | € 53.378,- | € 12.887,- |
| 2022 | 783 | 89 | € 47.564,- | € 11.494,- |
| 2022 | 16 | 6 | € 49.487,- | € 11.911,- |
| 2022 | 14 | 5 | € 49.250,- | € 11.850,- |
| 2023 | 702 | 29 | € 55.849,- | € 13.475,- |
| 2023 | 851 | 21 | € 52.207,- | € 12.607,- |
| 2023 | 118 | 1 | € 54.239,- | € 13.078,- |
| 2023 | 113 | 1 | € 54.277,- | € 13.087,- |
| 2024 | 535 | 86 | € 55.537,- | € 13.594,- |
| 2024 | 306 | 28 | € 52.516,- | € 12.752,- |
| 2024 | 66 | 11 | € 53.278,- | € 12.913,- |
| 2024 | 65 | 9 | € 53.612,- | € 12.922,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| V-39-GTN | |||
| V-36-PGF | |||
| V-77-DSH | |||
| VKX-71-N | |||
| VTZ-18-L | |||
| VLS-03-K | |||
| VKH-50-F | |||
| VXD-98-D | |||
| VXD-99-D | |||
| VXD-11-F | |||
| VXD-70-P | |||
| VXD-09-F | |||
| VZH-35-B | |||
| VZH-23-B | |||
| VZH-39-B | |||
| VZH-29-B | |||
| VZH-37-B | |||
| VFK-10-S | |||
| VTV-54-N | |||
| VTV-63-N | |||
| VZJ-37-B | |||
| VZH-33-B | |||
| V-62-PDS | |||
| V-67-HXG | |||
| VXH-44-Z | |||
| V-13-PHK | |||
| VZV-83-F | |||
| VVB-71-X | |||
| V-20-DBJ | |||
| VXD-93-D |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| V-47-PGP | 2026-05-10 | |||
| V-19-PGG | 2026-05-01 | |||
| VVL-21-K | 2026-05-21 | |||
| VVR-25-P | 2026-05-21 | |||
| VXD-13-F | 2026-05-21 | |||
| VTX-27-H | 2026-05-21 | |||
| VVB-03-Z | 2026-05-21 | |||
| VGX-59-H | 2026-05-20 | |||
| VTX-20-H | 2026-05-18 | |||
| VKX-40-H | 2026-05-19 | |||
| VNL-26-P | 2026-05-19 | |||
| VTX-24-H | 2026-05-19 | |||
| VTK-58-K | 2026-05-18 | |||
| VPD-40-P | 2026-05-20 | |||
| VGS-19-B | 2026-05-19 | |||
| VLK-95-B | 2026-05-20 | |||
| VHP-57-H | 2026-05-21 | |||
| VJT-33-P | 2026-05-20 | |||
| VNH-35-S | 2026-05-20 | |||
| VRJ-77-K | 2026-05-20 | |||
| VRX-90-J | 2026-05-13 | |||
| VVF-12-F | 2026-05-12 | |||
| VBX-69-H | 2026-05-15 | |||
| VLP-94-T | 2026-05-12 | |||
| VDG-07-J | 2026-05-15 | |||
| VDG-13-J | 2026-05-17 | |||
| V-99-PJV | 2026-05-08 | |||
| VLX-03-V | 2026-05-20 | |||
| V-46-NPB | 2026-05-11 | |||
| VDX-79-B | 2026-05-12 |