Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 37.722
€ 9.169,-
Ja, 2022
2021
2023-02-03
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Vivaro met kenteken VPN-41-L is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2021. Deze auto is 1 jaar na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Opel was € 37.722. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De motor levert een maximumvermogen van 122 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1997 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7.3 liter per 100 km. Met een massa van 1.735 kg is deze auto solide gebouwd. Sinds 1206 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. Dit voertuig moet over 89 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1997 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 123 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (WLTP) | 7.3 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.4 l/100 km |
| CO₂-uitstoot | 191 |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
|---|---|
| Aantal deuren | 6 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1735 kg |
| Technische max. massa voertuig | 3100 kg |
| Lengte | 5,31 m |
| Breedte | 1,92 m |
| Hoogte | 1,95 m |
| Wielbasis | 3,28 m |
| Tenaamstelling | 2023-02-03 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2021-10-29 |
| Eerste toelating in Nederland | 2022-04-28 |
| APK vervaldatum | 2026-08-22 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Opel Vivaro gesloten opbouw
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2021
€ 17.744 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 17.890 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Opel Vivaro
Geïmporteerd naar Nederland
Na 6 maandenEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
4 maandenHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Het storingslampje (MIL) gaat mogelijk niet branden als het diagnosesysteem van de Selectieve Katalytische Reductie (SCR) en/of het dieselroetfilter (DPF) defect raakt nadat er een foutcode is opgetreden.
Verhoogde uitstoot zonder dat de bestuurder wordt geinformeerd.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de software van de motorregelmodule updaten.
De bevestigingsbout van de voorwieldraagarm kan breken als gevolg van roestvorming vanuit de draagarmbus.
Het verlies van de controle over het voertuig.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal aan beide zijden de draagarmbus en de bevestigingsbouten van de voorwieldraagarm vervangen.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2021 | € 17.744,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2021 | 120.000 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2021 | 52 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 556 |
| Periode | 2019-06-27 - 2024-12-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 4796 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 64 |
| Aantal import auto's | 460 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 64 |
| Import percentage | 10% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2019 | 293 | 45 | € 44.697,- | € 10.789,- |
| 2019 | 202 | 14 | € 53.371,- | € 12.887,- |
| 2019 | 293 | 45 | € 44.697,- | € 10.789,- |
| 2020 | 8 | 0 | € 46.810,- | € 11.328,- |
| 2020 | 8 | 0 | € 46.810,- | € 11.328,- |
| 2020 | 872 | 56 | € 49.902,- | € 12.066,- |
| 2020 | 1207 | 127 | € 43.556,- | € 10.537,- |
| 2021 | 12 | 4 | € 45.693,- | € 11.063,- |
| 2021 | 12 | 4 | € 45.693,- | € 11.063,- |
| 2021 | 1356 | 150 | € 44.163,- | € 10.695,- |
| 2021 | 945 | 85 | € 49.770,- | € 12.023,- |
| 2022 | 638 | 37 | € 53.378,- | € 12.887,- |
| 2022 | 783 | 89 | € 47.564,- | € 11.494,- |
| 2022 | 16 | 6 | € 49.487,- | € 11.911,- |
| 2022 | 14 | 5 | € 49.250,- | € 11.850,- |
| 2023 | 702 | 29 | € 55.849,- | € 13.475,- |
| 2023 | 851 | 21 | € 52.207,- | € 12.607,- |
| 2023 | 118 | 1 | € 54.239,- | € 13.078,- |
| 2023 | 113 | 1 | € 54.277,- | € 13.087,- |
| 2024 | 535 | 86 | € 55.537,- | € 13.594,- |
| 2024 | 306 | 28 | € 52.516,- | € 12.752,- |
| 2024 | 66 | 11 | € 53.278,- | € 12.913,- |
| 2024 | 65 | 9 | € 53.612,- | € 12.922,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| V-39-GTN | |||
| V-36-PGF | |||
| V-77-DSH | |||
| VKX-71-N | |||
| VLS-03-K | |||
| VKH-50-F | |||
| VXD-98-D | |||
| VXD-70-P | |||
| VXD-11-F | |||
| VXD-99-D | |||
| VXD-09-F | |||
| VZH-35-B | |||
| VZH-23-B | |||
| VZH-39-B | |||
| VZH-29-B | |||
| VZH-37-B | |||
| VFK-10-S | |||
| VTV-54-N | |||
| VTV-63-N | |||
| VZJ-37-B | |||
| VZH-33-B | |||
| V-67-HXG | |||
| V-62-PDS | |||
| VXH-44-Z | |||
| V-13-PHK | |||
| VZV-83-F | |||
| VTZ-18-L | |||
| VVB-71-X | |||
| V-20-DBJ | |||
| VXD-93-D |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| V-47-PGP | 2026-05-10 | |||
| V-19-PGG | 2026-05-01 | |||
| VVR-25-P | 2026-05-21 | |||
| VXD-13-F | 2026-05-21 | |||
| VVL-21-K | 2026-05-21 | |||
| VTX-27-H | 2026-05-21 | |||
| VVB-03-Z | 2026-05-21 | |||
| VGX-59-H | 2026-05-20 | |||
| VTX-20-H | 2026-05-18 | |||
| VKX-40-H | 2026-05-19 | |||
| VNL-26-P | 2026-05-19 | |||
| VTX-24-H | 2026-05-19 | |||
| VTK-58-K | 2026-05-18 | |||
| VPD-40-P | 2026-05-20 | |||
| VGS-19-B | 2026-05-19 | |||
| VLK-95-B | 2026-05-20 | |||
| VHP-57-H | 2026-05-21 | |||
| VJT-33-P | 2026-05-20 | |||
| VNH-35-S | 2026-05-20 | |||
| VRJ-77-K | 2026-05-20 | |||
| VRX-90-J | 2026-05-13 | |||
| VVF-12-F | 2026-05-12 | |||
| VBX-69-H | 2026-05-15 | |||
| VLP-94-T | 2026-05-12 | |||
| VDG-07-J | 2026-05-15 | |||
| VDG-13-J | 2026-05-17 | |||
| V-99-PJV | 2026-05-08 | |||
| VLX-03-V | 2026-05-20 | |||
| V-46-NPB | 2026-05-11 | |||
| VDX-79-B | 2026-05-12 |