Kenteken check VPG-33-R

Nissan Primastar 2.0 dCi L1H1

NL
VPG-33-R
Carscanner Score
7.6
7.6

Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport

Marktwaarde

14k tot 17k

Catalogusprijs

€ 45.561

BPM

€ 11.027,-

Laatste prijs

€ xx.xxx,-

Import

Nee

Bouwjaar

2022

Tenaamstelling

02 sep 2022

Laatste kmstand

xx.xxx km

Premium

Bekijk wat deze Nissan Primastar écht heeft meegemaakt

Ontdek wat niet in de advertentie staat en voorkom verrassingen na aankoop.

  • Schadeverleden
  • Onderhoudshistorie en kilometerstanden
  • WOK-status en telleroordeel
  • Eigenarenhistorie
Rapport VPG-33-R
Schadeverleden
Onderhoudshistorie
WOK status
Eigenarenhistorie

Specificaties

Merk & type
Nissan Primastar 2.0 dCi L1H1
Transmissie
Handgeschakeld
Brandstof
Diesel
Topsnelheid
170 km/u

Deze Nissan Primastar met kenteken VPG-33-R is afkomstig uit het bouwjaar 2022. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Nissan was € 45.561. Deze auto rijdt op diesel. De auto beschikt over een 131 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1997 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Dit model haalt een maximale snelheid van 170 km/h. Dit voertuig heeft een indrukwekkend gewicht van 1.862 kg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 1479 dagen in bezit. De volgende APK-keuring staat gepland voor 20-04-2027. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld. De huidige dagwaarde van deze auto wordt geschat op € 16.000.

Brandstof Diesel
Aantal cilinders 4
Cilinderinhoud 1.997 cm³
Vermogen 131 pk (96 kW)
Versnellingen 6
Transmissie Handgeschakeld
Brandstof Diesel
Verbruik (WLTP) 7 l/100 km
CO₂-uitstoot 185
Milieuclassificatie 6
Carrosserie Overig
Aantal zitplaatsen / deuren 3 / 2
Lengte × breedte × hoogte 5,08 × 1,96 × 2,02 m
Wielbasis 3,10 m
Rijklaar gewicht 1.862 kg
Technische max. massa voertuig 3.010 kg
Tenaamstelling 02 sep 2022
Eerste registratie 14 mrt 2022
Eerste toelating in Nederland 14 mrt 2022
APK vervaldatum 20 apr 2027
Laatste RDW kilometerstand registratie in 2026
Gebruikt als taxi nee
Trekhaak
Airconditioning

Bekijk de volledige fabrieksopties

Bovenstaande opties zijn afgeleid uit de verkoophistorie. In het Premium Rapport zie je de complete uitvoering en alle fabrieksopties direct van Nissan van deze auto.

Download het Premium Rapport Vanaf €2,50

Uitgebreide marktwaarde

Dagwaarde

Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:

  • model
  • bouwjaar
  • geschatte kilometerstand
  • nieuwprijs
  • verkoper

De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:

  • actuele kilometerstand
  • schades
  • onderhoud
  • slijtage

Marktwaarde indicatie

Auto kopen

Bij een merkdealer

€ 16.750

Bij een handelaar

€ 16.000

Bij een particulier

€ 15.250

Auto verkopen

Inruilprijs

€ 13.600

Particuliere verkoop

€ 15.250

Verwachte statijd

49 dagen

Zelf de marktwaarde berekenen?

We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.

Financieel

Kosten per maand

Geschatte maandelijkse kosten van bezit

Bij 12.500 km/jaar
€ 723 per maand
PER MAAND
Brandstof € 182
Motorrijtuigenbelasting € 173
Verzekering (WA) € 146
Onderhoud & reparatie € 115
Afschrijving € 87
Banden € 21

Zelf de kosten berekenen?

We berekenen de maandelijkse kosten op basis van jouw kilometers en verwachte bezitsduur.

Verkoopgeschiedenis

Vraagprijs € xx.xxx
Kilometerstand xx.xxx km
Periode online 21 dagen
Bekijk de volledige verkoopgeschiedenis
  • Alle vraag- en verkoopprijzen
  • Kilometerstanden per advertentie
  • Alle beschikbare foto's
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50 · direct beschikbaar

Eigenaren historie

Eigenaren

2 recente eigenaren

  • 14 mrt 2022

    Eerste registratie

    Nissan Primastar

  • 14 mrt 2022

    Eigenaar wijziging

    5 maanden
  • 02 sep 2022

    Huidige eigenaar

    4 jaren
Bekijk de volledige eigenarenhistorie
  • Volledige eigenarenhistorie
  • Particuliere en zakelijke eigenaren
  • Transacties tussen autobedrijven
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50 · direct beschikbaar

Kilometerstand controle

Verkoophistorie

1 kilometerstand bekend

Onderhoudshistorie

Onderhoudsbeurten en APK

Tellerstand oordeel

Check beschikbaar

De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.

Download het Premium Rapport Vanaf €2,50

APK keuringen

2024
2025
!
2026
APK geldig tot
20 april 2027
Keuringen
3 keuringen
!
Adviespunten
1 punt
20 apr 2026
!Adviespunt
!

APK Keuring 2026

om 12:28
!Adviespunt
Verlichting
! Dimlicht onjuist afgesteld
9 apr 2025
Goedgekeurd

APK Keuring 2025

om 16:27
Goedgekeurd
9 apr 2024
Goedgekeurd

APK Keuring 2024

Goedgekeurd

Terugroepacties

Geen terugroepacties
Er zijn geen terugroepacties voor deze auto gepubliceerd door het RDW.

Veelgestelde vragen

Een Nissan Primastar uit 2022 zoals VPG-33-R is op dit moment circa € 16.000 waard. Dit is een indicatie, geen taxatie.
De APK van VPG-33-R is geldig tot 20 april 2027, nog 7 maanden.
De RDW registreert 2 tenaamstellingen voor VPG-33-R sinds de registratie in Nederland: het aantal keer dat het kenteken op een andere naam is gezet, ook tussen autobedrijven onderling. Bekijk het exacte aantal particuliere en zakelijke eigenaren in het premium rapport
De laatst bekende kilometerstand van VPG-33-R komt uit een advertentie van 26 april 2022 en is daardoor niet meer actueel. De stand zelf en de tellerstandhistorie staan in het premium rapport.
Nee, deze Nissan Primastar is geen importauto. De auto is op 14 maart 2022 direct in Nederland op kenteken gezet.
Nee. Er zijn bij de RDW geen terugroepacties bekend voor VPG-33-R.
De laatste tenaamstelling van VPG-33-R dateert van 2 september 2022, inmiddels 4 jaar en 1 maand geleden.
De nieuwprijs van VPG-33-R was volgens de RDW € 45.561, inclusief btw en BPM.

Algemene informatie

Model Nissan Primastar gesloten opbouw
Recente marktcijfers bouwjaar 2022
Gem. recente vraagprijs € 19.994,-
KM
Gem. recente kilometerstand 93.131 km
#
Recent aangeboden 7 auto's
Gemiddeld aantal eigenaren 2
Gemiddeld aantal dagen in bezit 460 · ± 1 jaar
Productieperiode 9 feb 2022 – 31 dec 2024
Geregistreerde auto's in NL 1.163 waarvan 9 in de laatste 12 maanden
Geïmporteerde auto's 12 van 1.163 · 1% waarvan 9 in de laatste 12 maanden

Historie

Nissan Primastar gesloten opbouw
Registraties Import
Bouwjaar Registraties Geïmporteerd Gem. nieuwprijs Gem. BPM
2022 deze auto 283 registraties · 3 import 283 3 € 48.282,- € 11.688,- Gem. nieuwprijs € 48.282,- · Gem. BPM € 11.688,-
2023 376 registraties · 3 import 376 3 € 50.857,- € 12.300,- Gem. nieuwprijs € 50.857,- · Gem. BPM € 12.300,-
2024 504 registraties · 6 import 504 6 € 51.434,- € 12.812,- Gem. nieuwprijs € 51.434,- · Gem. BPM € 12.812,-

Vergelijkbare auto's: nu te koop

Kenteken Score Vraagprijs Kilometerstand
VPP-04-G 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VXJ-60-K 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VRH-88-K 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VZF-68-T 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VVZ-72-X 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-57-PBZ 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VVF-43-F 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VPX-69-R 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
Toon 8 auto's

Vergelijkbare auto's: recent aangeboden

Kenteken Laatst gezien Score Vraagprijs Kilometerstand
VPZ-45-P 2026-09-15 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VXJ-68-K 2026-09-08 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VXT-96-P 2026-08-24 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-30-JPT 2026-09-11 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VPZ-70-J 2026-08-04 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-65-JZS 2026-08-24 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VPP-06-G 2026-09-07 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VZT-22-R 2026-08-24 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VRN-85-S 2026-08-12 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VTT-91-H 2026-07-28 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-11-HXD 2026-07-16 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VXJ-62-K 2025-06-24 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VXJ-55-K 2026-05-16 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VXJ-58-K 2026-04-18 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VXJ-47-K 2026-04-10 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VXJ-42-K 2025-09-03 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VPP-75-T 2026-04-22 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VPZ-72-J 2026-02-19 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VPZ-46-P 2026-04-13 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VVJ-40-K 2026-02-07 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-99-HHR 2025-08-20 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VXJ-53-K 2025-09-17 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VXJ-44-K 2025-08-25 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-58-DTR 2026-06-04 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VXK-56-V 2025-10-01 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-59-PGX 2026-05-23 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-18-DDV 2024-03-06 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VXJ-63-K 2025-10-07 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VXJ-56-K 2025-08-04 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VXJ-57-K 2025-09-13 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
Toon 30 auto's

Kenteken check van VPG-33-R delen?

Download het Premium Rapport vanaf € 2,50
X