Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 40.332
€ 9.779,-
Nee
2015
2022-03-22
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Ford Transit Custom met kenteken VN-672-J is afkomstig uit het bouwjaar 2015. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Ford was € 40.332. Deze auto rijdt op diesel. De motor levert een vermogen van 101 pk. Dit model beschikt over een 2198 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.9 liter per 100 km. Dit voertuig heeft een indrukwekkend gewicht van 1.988 kg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 1524 dagen in bezit. De volgende APK-keuring staat gepland voor 16-04-2027. De auto heeft sinds de registratie 4 keer van eigenaar gewisseld. De geschatte actuele dagwaarde van deze auto ligt rond de € 10.400.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2198 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 101 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 6.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2019 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2700 kg |
| Lengte | 4,97 m |
| Breedte | 2,03 m |
| Hoogte | 1,99 m |
| Wielbasis | 2,93 m |
| Tenaamstelling | 2022-03-22 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2015-03-23 |
| Eerste toelating in Nederland | 2015-03-23 |
| APK vervaldatum | 2027-04-16 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 2 verkoopprijzen en 2 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 3 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Ford Transit Custom gesloten opbouw
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2015
€ 7.500 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 7.500 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Ford Transit Custom
Eigenaar wijziging
19 dagenEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
7 dagenEigenaar wijziging
11 maandenHuidige eigenaar
4 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2015 | € 7.500,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2015 | 195.049 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2015 | 37 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 906 |
| Periode | 2012-10-31 - 2017-08-31 |
| Aantal geregistreerde auto's | 5453 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Aantal import auto's | 379 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Import percentage | 7% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2012 | 2 | 1 | € 40.281,- | € 9.777,- |
| 2012 | 2 | 1 | € 40.281,- | € 9.777,- |
| 2013 | 107 | 21 | € 37.887,- | € 9.228,- |
| 2013 | 107 | 21 | € 37.887,- | € 9.228,- |
| 2014 | 1381 | 108 | € 36.664,- | € 8.894,- |
| 2014 | 1 | 0 | € 37.118,- | € 9.015,- |
| 2015 | 1765 | 117 | € 36.869,- | € 8.967,- |
| 2015 | 1765 | 117 | € 36.869,- | € 8.967,- |
| 2016 | 2097 | 128 | € 37.180,- | € 9.048,- |
| 2016 | 1 | 0 | € 37.475,- | € 9.100,- |
| 2017 | 101 | 4 | € 40.186,- | € 9.749,- |
| 2017 | 101 | 4 | € 40.186,- | € 9.749,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| V-391-DP | |||
| VR-489-H | |||
| VL-153-P | |||
| VL-719-R | |||
| VZ-243-B | |||
| VL-649-K | |||
| V-163-GB | |||
| VH-357-S | |||
| VS-414-T | |||
| VN-153-F | |||
| VJG-06-S | |||
| V-079-BH | |||
| VH-960-H | |||
| VZ-769-F | |||
| VZ-920-B | |||
| VV-383-X | |||
| VN-390-J | |||
| VG-781-S | |||
| VK-184-K | |||
| VT-614-G | |||
| VH-126-Z | |||
| VH-745-S | |||
| VJ-629-H | |||
| V-771-BR | |||
| VN-388-J | |||
| VH-643-L | |||
| V-892-BT | |||
| VN-654-L | |||
| VT-042-S | |||
| VR-322-P |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| VH-618-B | 2026-05-19 | |||
| VT-221-L | 2026-05-18 | |||
| VP-544-G | 2026-05-14 | |||
| VK-007-P | 2026-05-15 | |||
| VR-048-N | 2026-05-12 | |||
| VR-795-H | 2026-05-13 | |||
| VV-340-J | 2026-05-11 | |||
| VJ-291-S | 2026-05-11 | |||
| VS-694-Z | 2026-05-13 | |||
| V-444-VT | 2026-05-11 | |||
| VP-602-K | 2026-05-05 | |||
| VX-409-D | 2026-05-20 | |||
| VV-113-S | 2026-05-07 | |||
| VK-479-K | 2026-05-14 | |||
| VL-005-L | 2026-05-02 | |||
| VX-211-B | 2026-05-06 | |||
| VP-212-D | 2026-05-04 | |||
| VT-197-L | 2026-05-05 | |||
| VS-653-H | 2026-04-30 | |||
| VJ-476-K | 2026-05-07 | |||
| V-807-TF | 2026-05-03 | |||
| VH-361-R | 2026-04-30 | |||
| VH-054-R | 2026-04-27 | |||
| VX-715-R | 2026-04-29 | |||
| VT-842-F | 2026-04-28 | |||
| VT-950-N | 2026-04-21 | |||
| VN-018-N | 2026-04-30 | |||
| VK-932-J | 2026-04-27 | |||
| VL-467-R | 2026-04-24 | |||
| VJ-443-G | 2026-05-06 |