Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 42.478
€ 10.228,-
Ja, 2021
2020
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mercedes-Benz Vito met kenteken VLX-86-J is op kenteken gezet in 2020. Deze auto is 1 jaar na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Destijds had deze Mercedes-Benz een catalogusprijs van € 42.478 inclusief BTW en BPM. Deze auto rijdt op diesel. De motor levert een vermogen van 136 pk. Dit model beschikt over een 2143 cc motor met 4 cilinders. Dit voertuig heeft een indrukwekkend gewicht van 2.097 kg. De volgende APK-keuring staat gepland voor 03-07-2025. De auto heeft sinds de registratie 1 keer van eigenaar gewisseld. Dit model heeft momenteel een dagwaarde van circa € 14.400.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2143 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 136 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (WLTP) | 7.2 l/100 km |
| CO₂-uitstoot | 188 |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
|---|---|
| Aantal deuren | 6 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2375 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2800 kg |
| Lengte | 5,14 m |
| Breedte | 1,93 m |
| Hoogte | 1,98 m |
| Wielbasis | 3,20 m |
| Eerste registratie | 2020-06-18 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2021-10-20 |
| APK vervaldatum | 2025-07-03 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Mercedes-Benz Vito gesloten opbouw
|
Nu te koop
23 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2020
€ 13.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 13.900 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Mercedes-Benz Vito
Geïmporteerd naar Nederland
Na 1 jaar en 4 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 4 maandenEigenaar wijziging
3 jarenHuidige eigenaar
1 jaar en 3 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2020 | € 13.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2020 | 186.513 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2020 | 8 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 468 |
| Periode | 2019-06-17 - 2021-06-08 |
| Aantal geregistreerde auto's | 585 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 8 |
| Aantal import auto's | 105 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 8 |
| Import percentage | 18% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2019 | 353 | 19 | € 55.400,- | € 13.364,- |
| 2019 | 194 | 50 | € 48.878,- | € 11.616,- |
| 2019 | 194 | 50 | € 48.878,- | € 11.616,- |
| 2020 | 25 | 1 | € 55.819,- | € 13.468,- |
| 2020 | 742 | 46 | € 55.157,- | € 13.309,- |
| 2020 | 382 | 54 | € 50.299,- | € 12.100,- |
| 2020 | 26 | 1 | € 56.010,- | € 13.513,- |
| 2021 | 23 | 0 | € 57.533,- | € 13.875,- |
| 2021 | 9 | 1 | € 52.578,- | € 12.698,- |
| 2021 | 9 | 1 | € 52.578,- | € 12.698,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| VBR-36-R | 2026-05-22 | |||
| VFV-03-Z | 2026-05-13 | |||
| VBK-89-R | 2026-05-01 | |||
| VXJ-06-J | 2026-04-29 | |||
| VFN-61-P | 2026-04-19 | |||
| VGN-02-T | 2026-05-21 | |||
| VFP-03-S | 2026-05-07 | |||
| VDP-43-N | 2026-05-07 | |||
| VBS-69-T | 2026-05-04 | |||
| VBZ-50-R | 2026-04-29 | |||
| VBL-37-B | 2026-04-22 | |||
| VDZ-99-Z | 2026-03-31 | |||
| VBZ-57-J | 2026-04-16 | |||
| VGJ-29-F | 2026-04-14 | |||
| V-32-PGG | 2026-03-30 | |||
| VDJ-83-K | 2026-04-10 | |||
| VFD-88-S | 2026-04-04 | |||
| VGB-15-P | 2026-03-31 | |||
| VDN-63-F | 2026-03-30 | |||
| VBZ-76-J | 2026-03-27 | |||
| V-92-PFR | 2026-03-26 | |||
| VJG-97-B | 2026-03-16 | |||
| VFT-70-Z | 2026-03-15 | |||
| VTX-13-G | 2026-03-15 | |||
| VFZ-89-T | 2026-03-13 | |||
| VBX-06-F | 2025-12-20 | |||
| VBN-28-P | 2023-01-14 | |||
| VDK-91-F | 2025-08-18 | |||
| VBL-37-K | 2024-03-04 | |||
| VRB-31-B | 2025-11-03 |