Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 18.338
€ 3.378,-
Ja, 2021
2013
2025-10-06
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Kangoo met kenteken VLV-10-H is op kenteken gezet in 2013. In december 2021 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. Destijds had deze Renault een catalogusprijs van € 18.338 inclusief BTW en BPM. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 106 pk. De motor heeft een inhoud van 1598 cm³, verdeeld over 4 cilinders. De topsnelheid van deze Kangoo bedraagt 170 km/h. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.7 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.302 kg voor optimale prestaties. Dit voertuig is al 230 dagen in handen van dezelfde eigenaar. Dit voertuig moet over 244 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden. De marktwaarde van deze auto wordt op dit moment geschat op € 4.200.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 106 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 7.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
|---|---|
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1478 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1917 kg |
| Lengte | 4,28 m |
| Breedte | 1,83 m |
| Hoogte | 1,84 m |
| Wielbasis | 2,70 m |
| Tenaamstelling | 2025-10-06 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2013-08-27 |
| Eerste toelating in Nederland | 2021-12-04 |
| APK vervaldatum | 2027-01-24 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Renault Kangoo gesloten opbouw
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Kangoo
Geïmporteerd naar Nederland
Na 8 jarenEigenaar wijziging
3 jarenEigenaar wijziging
4 maandenHuidige eigenaar
7 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2013 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 1 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 326 |
| Periode | 2013-08-27 - 2013-10-23 |
| Aantal geregistreerde auto's | 6 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 3 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 50% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2013 | 6 | 3 | € 21.139,- | € 4.044,- |
| 2013 | 6 | 3 | € 21.139,- | € 4.044,- |