Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 40.196
€ 9.757,-
Ja, 2021
2021
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Vivaro met kenteken VLG-44-H is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2021. Dit voertuig is in november 2021 geïmporteerd naar Nederland. De nieuwwaarde van deze Opel bedroeg € 40.196. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De auto beschikt over een 122 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1997 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.735 kg voor optimale prestaties. Op dit moment bedraagt de dagwaarde van dit voertuig ongeveer € 14.900.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1997 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 123 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| CO₂-uitstoot | 192 |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
|---|---|
| Aantal deuren | 6 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1735 kg |
| Technische max. massa voertuig | 3100 kg |
| Lengte | 5,31 m |
| Breedte | 1,92 m |
| Hoogte | 1,95 m |
| Wielbasis | 3,28 m |
| Eerste registratie | 2021-06-23 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2021-11-01 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 3 verkoopprijzen en 2 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 3 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Opel Vivaro gesloten opbouw
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2021
€ 17.744 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 17.890 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Opel Vivaro
Geïmporteerd naar Nederland
Na 4 maandenEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
8 dagenHuidige eigenaar
4 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2021 | € 17.744,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2021 | 120.000 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2021 | 52 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 556 |
| Periode | 2019-06-27 - 2024-12-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 4796 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 64 |
| Aantal import auto's | 460 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 64 |
| Import percentage | 10% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2019 | 293 | 45 | € 44.697,- | € 10.789,- |
| 2019 | 202 | 14 | € 53.371,- | € 12.887,- |
| 2019 | 293 | 45 | € 44.697,- | € 10.789,- |
| 2020 | 8 | 0 | € 46.810,- | € 11.328,- |
| 2020 | 8 | 0 | € 46.810,- | € 11.328,- |
| 2020 | 872 | 56 | € 49.902,- | € 12.066,- |
| 2020 | 1207 | 127 | € 43.556,- | € 10.537,- |
| 2021 | 12 | 4 | € 45.693,- | € 11.063,- |
| 2021 | 12 | 4 | € 45.693,- | € 11.063,- |
| 2021 | 1356 | 150 | € 44.163,- | € 10.695,- |
| 2021 | 945 | 85 | € 49.770,- | € 12.023,- |
| 2022 | 638 | 37 | € 53.378,- | € 12.887,- |
| 2022 | 783 | 89 | € 47.564,- | € 11.494,- |
| 2022 | 16 | 6 | € 49.487,- | € 11.911,- |
| 2022 | 14 | 5 | € 49.250,- | € 11.850,- |
| 2023 | 702 | 29 | € 55.849,- | € 13.475,- |
| 2023 | 851 | 21 | € 52.207,- | € 12.607,- |
| 2023 | 118 | 1 | € 54.239,- | € 13.078,- |
| 2023 | 113 | 1 | € 54.277,- | € 13.087,- |
| 2024 | 535 | 86 | € 55.537,- | € 13.594,- |
| 2024 | 306 | 28 | € 52.516,- | € 12.752,- |
| 2024 | 66 | 11 | € 53.278,- | € 12.913,- |
| 2024 | 65 | 9 | € 53.612,- | € 12.922,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| V-49-DRN | |||
| VNB-22-B | |||
| VXD-43-T | |||
| VFD-93-N | |||
| VSB-60-P | |||
| V-58-FLB | |||
| VNJ-98-N | |||
| VPT-08-H | |||
| VZH-33-B | |||
| VXH-44-Z | |||
| VTX-31-H | |||
| VNH-28-L | |||
| VDX-84-B | |||
| V-46-FGB | |||
| VTV-63-N | |||
| VXH-47-Z | |||
| VVB-64-X | |||
| VLX-89-K | |||
| VLK-94-B | |||
| VPH-67-P | |||
| VHD-63-D | |||
| VNR-71-P | |||
| V-40-PJT | |||
| VRH-60-T | |||
| V-30-PDG | |||
| VNR-29-T | |||
| VLL-54-R | |||
| VJK-77-V | |||
| VJJ-69-T | |||
| VNB-68-J |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| VVR-25-P | 2026-05-21 | |||
| VTK-58-K | 2026-05-18 | |||
| VVF-57-P | 2026-05-07 | |||
| VRH-92-D | 2026-05-08 | |||
| VGJ-05-N | 2026-05-04 | |||
| VTX-24-H | 2026-05-19 | |||
| VLK-95-B | 2026-05-20 | |||
| VXD-13-F | 2026-05-21 | |||
| VVL-21-K | 2026-05-21 | |||
| VTX-27-H | 2026-05-21 | |||
| VVB-03-Z | 2026-05-21 | |||
| VGX-59-H | 2026-05-20 | |||
| VTX-20-H | 2026-05-18 | |||
| VKX-40-H | 2026-05-19 | |||
| VNL-26-P | 2026-05-19 | |||
| VPD-40-P | 2026-05-20 | |||
| VGS-19-B | 2026-05-19 | |||
| VHP-57-H | 2026-05-21 | |||
| VJT-33-P | 2026-05-20 | |||
| VNH-35-S | 2026-05-20 | |||
| VRJ-77-K | 2026-05-20 | |||
| VRX-90-J | 2026-05-13 | |||
| VVF-12-F | 2026-05-12 | |||
| VBX-69-H | 2026-05-15 | |||
| VDG-07-J | 2026-05-15 | |||
| VLP-94-T | 2026-05-12 | |||
| V-47-PGP | 2026-05-10 | |||
| VDG-13-J | 2026-05-17 | |||
| VLD-56-S | 2026-04-24 | |||
| VLX-03-V | 2026-05-20 |