Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 44.464
€ 10.771,-
Nee
2021
2026-03-26
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Vivaro met kenteken VKZ-37-J is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2021. De nieuwwaarde van deze Opel bedroeg € 44.464. Deze auto rijdt op diesel. De motor levert een maximumvermogen van 122 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1997 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Deze Vivaro haalt een maximale snelheid van 170 km/h. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.2 l/100 km. Dankzij 1.717 kg ligt deze auto stevig op de weg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 59 dagen in bezit. Dit voertuig moet over 36 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1997 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 123 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (WLTP) | 7.2 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.4 l/100 km |
| CO₂-uitstoot | 189 |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
|---|---|
| Aantal deuren | 6 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1717 kg |
| Technische max. massa voertuig | 3100 kg |
| Lengte | 4,96 m |
| Breedte | 1,92 m |
| Hoogte | 1,94 m |
| Wielbasis | 3,28 m |
| Tenaamstelling | 2026-03-26 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2021-06-30 |
| Eerste toelating in Nederland | 2021-06-30 |
| APK vervaldatum | 2026-06-30 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Opel Vivaro gesloten opbouw
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2021
€ 17.744 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 17.890 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Opel Vivaro
Eigenaar wijziging
1 jaar en 3 maandenEigenaar wijziging
25 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
3 jarenHuidige eigenaar
2 maanden3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Het storingslampje (MIL) gaat mogelijk niet branden als het diagnosesysteem van de Selectieve Katalytische Reductie (SCR) en/of het dieselroetfilter (DPF) defect raakt nadat er een foutcode is opgetreden.
Verhoogde uitstoot zonder dat de bestuurder wordt geinformeerd.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de software van de motorregelmodule updaten.
De bevestigingsbout van de voorwieldraagarm kan breken als gevolg van roestvorming vanuit de draagarmbus.
Het verlies van de controle over het voertuig.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal aan beide zijden de draagarmbus en de bevestigingsbouten van de voorwieldraagarm vervangen.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2021 | € 17.744,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2021 | 120.000 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2021 | 52 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 556 |
| Periode | 2019-06-27 - 2024-12-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 4796 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 64 |
| Aantal import auto's | 460 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 64 |
| Import percentage | 10% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2019 | 293 | 45 | € 44.697,- | € 10.789,- |
| 2019 | 202 | 14 | € 53.371,- | € 12.887,- |
| 2019 | 293 | 45 | € 44.697,- | € 10.789,- |
| 2020 | 8 | 0 | € 46.810,- | € 11.328,- |
| 2020 | 8 | 0 | € 46.810,- | € 11.328,- |
| 2020 | 872 | 56 | € 49.902,- | € 12.066,- |
| 2020 | 1207 | 127 | € 43.556,- | € 10.537,- |
| 2021 | 12 | 4 | € 45.693,- | € 11.063,- |
| 2021 | 12 | 4 | € 45.693,- | € 11.063,- |
| 2021 | 1356 | 150 | € 44.163,- | € 10.695,- |
| 2021 | 945 | 85 | € 49.770,- | € 12.023,- |
| 2022 | 638 | 37 | € 53.378,- | € 12.887,- |
| 2022 | 783 | 89 | € 47.564,- | € 11.494,- |
| 2022 | 16 | 6 | € 49.487,- | € 11.911,- |
| 2022 | 14 | 5 | € 49.250,- | € 11.850,- |
| 2023 | 702 | 29 | € 55.849,- | € 13.475,- |
| 2023 | 851 | 21 | € 52.207,- | € 12.607,- |
| 2023 | 118 | 1 | € 54.239,- | € 13.078,- |
| 2023 | 113 | 1 | € 54.277,- | € 13.087,- |
| 2024 | 535 | 86 | € 55.537,- | € 13.594,- |
| 2024 | 306 | 28 | € 52.516,- | € 12.752,- |
| 2024 | 66 | 11 | € 53.278,- | € 12.913,- |
| 2024 | 65 | 9 | € 53.612,- | € 12.922,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| VZH-35-B | |||
| VFZ-35-V | |||
| VTX-36-H | |||
| VTX-26-H | |||
| V-20-DBJ | |||
| VPP-63-R | |||
| VVL-01-K | |||
| VZV-82-F | |||
| V-22-DBJ | |||
| VNX-21-J | |||
| V-60-DNG | |||
| VVR-38-P | |||
| VXB-75-F | |||
| VVL-99-J | |||
| VVK-99-S | |||
| VJK-78-V | |||
| VZH-37-B | |||
| V-25-PJV | |||
| V-55-PJS | |||
| V-70-PLF | |||
| VTP-81-K | |||
| V-04-PJP | |||
| VKH-50-F | |||
| VZH-29-B | |||
| VZH-23-B | |||
| VXT-23-B | |||
| VZJ-37-B | |||
| VXD-11-F | |||
| VXD-98-D | |||
| VXD-99-D |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| VPD-40-P | 2026-05-20 | |||
| VRX-90-J | 2026-05-13 | |||
| VVB-60-X | 2026-05-04 | |||
| VXJ-27-Z | 2026-05-07 | |||
| VJT-96-H | 2026-04-27 | |||
| V-99-PJV | 2026-05-08 | |||
| VVF-09-F | 2026-04-30 | |||
| VVF-12-F | 2026-05-12 | |||
| VJK-80-V | 2026-05-06 | |||
| VXH-38-Z | 2026-04-25 | |||
| VVR-25-P | 2026-05-21 | |||
| VXD-13-F | 2026-05-21 | |||
| VVL-21-K | 2026-05-21 | |||
| VTX-27-H | 2026-05-21 | |||
| VVB-03-Z | 2026-05-21 | |||
| VGX-59-H | 2026-05-20 | |||
| VKX-40-H | 2026-05-19 | |||
| VTX-20-H | 2026-05-18 | |||
| VNL-26-P | 2026-05-19 | |||
| VTX-24-H | 2026-05-19 | |||
| VTK-58-K | 2026-05-18 | |||
| VGS-19-B | 2026-05-19 | |||
| VLK-95-B | 2026-05-20 | |||
| VHP-57-H | 2026-05-21 | |||
| VJT-33-P | 2026-05-20 | |||
| VNH-35-S | 2026-05-20 | |||
| VRJ-77-K | 2026-05-20 | |||
| VBX-69-H | 2026-05-15 | |||
| VDG-13-J | 2026-05-17 | |||
| VDG-07-J | 2026-05-15 |