Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 31.933
€ 7.794,-
Ja, 2021
2018
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Citroen Jumper met kenteken VKT-20-X is op kenteken gezet in 2018. Dit voertuig is in juni 2021 geïmporteerd naar Nederland. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Citroen was € 31.933. Deze auto rijdt op diesel. De auto beschikt over een 110 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1997 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.2 liter per 100 km. Met 1.960 kg is dit een robuuste en stabiele auto. Dit voertuig moet over 645 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden. De marktwaarde van deze auto wordt op dit moment geschat op € 7.400.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1997 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 110 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 6.7 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.9 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1960 kg |
| Technische max. massa voertuig | 3300 kg |
| Lengte | 5,54 m |
| Breedte | 2,05 m |
| Hoogte | 2,25 m |
| Wielbasis | 3,45 m |
| Eerste registratie | 2018-10-12 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2021-06-26 |
| APK vervaldatum | 2024-08-17 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Citroen Jumper gesloten opbouw
|
Recent te koop
17 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Citroen Jumper
Geïmporteerd naar Nederland
Na 2 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 jarenHuidige eigenaar
2 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2018 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 604 |
| Periode | 2016-08-19 - 2019-07-15 |
| Aantal geregistreerde auto's | 51 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 21 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 41% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2016 | 4 | 1 | € 40.693,- | € 9.868,- |
| 2016 | 4 | 1 | € 40.693,- | € 9.868,- |
| 2017 | 22 | 10 | € 41.916,- | € 10.021,- |
| 2017 | 22 | 10 | € 41.916,- | € 10.021,- |
| 2018 | 22 | 10 | € 40.505,- | € 9.571,- |
| 2018 | 22 | 10 | € 40.505,- | € 9.571,- |
| 2019 | 1 | 0 | € 43.756,- | € 10.602,- |
| 2019 | 3 | 0 | € 41.032,- | € 9.955,- |
| 2019 | 1 | 0 | € 43.756,- | € 10.602,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| VJL-43-T | 2026-03-15 | |||
| VKR-73-T | 2021-06-07 | |||
| VZ-830-N | 2025-03-11 | |||
| VRG-92-R | 2025-02-18 | |||
| VTV-46-B | 2024-12-09 | |||
| VNB-46-R | 2025-06-02 | |||
| VNF-97-J | 2022-03-31 | |||
| VSH-50-B | 2023-02-23 | |||
| VNK-85-K | 2022-02-14 | |||
| VPD-04-S | 2022-06-16 | |||
| VJP-19-N | 2021-11-01 | |||
| VPS-98-H | 2022-04-30 | |||
| VNK-32-X | 2021-12-13 | |||
| VPG-02-Z | 2022-07-08 | |||
| VTT-61-B | 2023-07-31 | |||
| V-314-XN | 2025-01-29 | |||
| V-846-GN | 2023-10-27 |