Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 30.505
€ 7.454,-
Nee
2021
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Fiat Doblò met kenteken VKL-09-D is afkomstig uit het bouwjaar 2021. De nieuwwaarde van deze Fiat bedroeg € 30.505. Deze auto rijdt op diesel. De motor levert een maximumvermogen van 95 pk. De motor heeft een inhoud van 1248 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Deze Doblò haalt een maximale snelheid van 160 km/h. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.2 liter per 100 km. Met een massa van 1.539 kg is deze auto solide gebouwd. De volgende APK-keuring staat gepland voor 03-06-2025. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden. De huidige dagwaarde van deze auto wordt geschat op € 11.100.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1248 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 95 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (WLTP) | 6.2 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 4.9 l/100 km |
| CO₂-uitstoot | 162 |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1539 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2425 kg |
| Lengte | 4,76 m |
| Breedte | 1,83 m |
| Hoogte | 1,93 m |
| Wielbasis | 3,11 m |
| Eerste registratie | 2021-05-25 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2021-05-25 |
| APK vervaldatum | 2025-06-03 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Fiat Doblò gesloten opbouw
|
Gemiddelde prijs bouwjaar 2021
€ 8.450 |
|
|
Recent te koop
20 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 8.450 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Fiat Doblò
Eigenaar wijziging
1 jaar en 6 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 10 maandenEigenaar wijziging
23 dagenHuidige eigenaar
1 jaar en 6 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2021 | € 8.450,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2021 | 139.998 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2021 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 641 |
| Periode | 2020-01-02 - 2021-12-29 |
| Aantal geregistreerde auto's | 79 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2020 | 9 | 0 | € 29.042,- | € 7.107,- |
| 2020 | 9 | 0 | € 29.042,- | € 7.107,- |
| 2021 | 5 | 0 | € 29.726,- | € 7.270,- |
| 2021 | 70 | 0 | € 29.949,- | € 7.322,- |
| 2021 | 5 | 0 | € 29.726,- | € 7.270,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| VJD-97-Z | 2026-04-07 | |||
| VND-19-L | 2026-04-07 | |||
| VLK-12-F | 2026-03-12 | |||
| VGV-43-P | 2025-10-09 | |||
| VJK-87-B | 2024-07-03 | |||
| VJZ-04-Z | 2025-03-29 | |||
| VNH-24-X | 2026-01-26 | |||
| VDX-32-L | 2024-04-10 | |||
| VJB-54-K | 2024-05-06 | |||
| VJT-26-K | 2024-06-25 | |||
| VJK-93-K | 2023-09-28 | |||
| VJK-92-K | 2021-12-26 | |||
| VJJ-29-G | 2021-03-20 | |||
| VKT-35-V | 2021-12-03 | |||
| VJK-94-K | 2025-05-21 | |||
| VKD-12-K | 2023-10-22 | |||
| VJP-08-X | 2024-05-14 | |||
| VJH-01-Z | 2023-09-22 | |||
| VLN-29-N | 2025-04-23 | |||
| VJR-76-P | 2025-11-08 |