Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 35.187
€ 8.567,-
Ja, 2021
2016
2021-01-27
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Ford Transit Custom 270 met kenteken VJG-06-S is op kenteken gezet in 2016. Dit voertuig is in januari 2021 geïmporteerd naar Nederland. De nieuwwaarde van deze Ford bedroeg € 35.187. Deze auto rijdt op diesel. De motor levert een maximumvermogen van 101 pk. De motor heeft een inhoud van 2198 cm³, verdeeld over 4 cilinders. De topsnelheid van deze Transit Custom 270 bedraagt 155 km/h. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7.2 liter per 100 km. Met 1.901 kg is dit een robuuste en stabiele auto. Sinds 1944 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 17-03-2027. De auto heeft sinds de registratie 1 keer van eigenaar gewisseld. Op dit moment bedraagt de dagwaarde van dit voertuig ongeveer € 8.500.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2198 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 101 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 7.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1955 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2700 kg |
| Lengte | 4,97 m |
| Breedte | 2,03 m |
| Hoogte | 1,98 m |
| Wielbasis | 2,93 m |
| Tenaamstelling | 2021-01-27 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2016-02-03 |
| Eerste toelating in Nederland | 2021-01-27 |
| APK vervaldatum | 2027-03-17 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Nu aangeboden voor
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Ford Transit Custom 270 gesloten opbouw
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2016
€ 6.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 7.500 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Ford Transit Custom 270
Geïmporteerd naar Nederland
Na 4 jarenHuidige eigenaar
5 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2016 | € 6.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2016 | 219.828 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2016 | 38 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 906 |
| Periode | 2012-10-31 - 2017-08-31 |
| Aantal geregistreerde auto's | 5453 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Aantal import auto's | 379 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Import percentage | 7% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2012 | 2 | 1 | € 40.281,- | € 9.777,- |
| 2012 | 2 | 1 | € 40.281,- | € 9.777,- |
| 2013 | 107 | 21 | € 37.887,- | € 9.228,- |
| 2013 | 107 | 21 | € 37.887,- | € 9.228,- |
| 2014 | 1381 | 108 | € 36.664,- | € 8.894,- |
| 2014 | 1 | 0 | € 37.118,- | € 9.015,- |
| 2015 | 1765 | 117 | € 36.869,- | € 8.967,- |
| 2015 | 1765 | 117 | € 36.869,- | € 8.967,- |
| 2016 | 2097 | 128 | € 37.180,- | € 9.048,- |
| 2016 | 1 | 0 | € 37.475,- | € 9.100,- |
| 2017 | 101 | 4 | € 40.186,- | € 9.749,- |
| 2017 | 101 | 4 | € 40.186,- | € 9.749,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| VT-614-G | |||
| VN-388-J | |||
| V-771-BR | |||
| VN-153-F | |||
| VL-649-K | |||
| VP-494-T | |||
| VR-140-F | |||
| VL-153-P | |||
| VX-187-H | |||
| VN-389-J | |||
| VS-926-T | |||
| VR-489-H | |||
| VJ-232-B | |||
| VH-357-S | |||
| VT-042-S | |||
| V-040-DS | |||
| VN-390-J | |||
| VZ-243-B | |||
| VH-643-L | |||
| VR-322-P | |||
| VS-414-T | |||
| VG-781-S | |||
| V-892-BT | |||
| V-079-BH | |||
| VN-654-L | |||
| V-934-TV | |||
| VH-364-S | |||
| VK-930-Z | |||
| VZ-769-F | |||
| VZ-920-B |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| VP-544-G | 2026-05-14 | |||
| VH-618-B | 2026-05-19 | |||
| VR-795-H | 2026-05-13 | |||
| VT-197-L | 2026-05-05 | |||
| VH-054-R | 2026-04-27 | |||
| VT-842-F | 2026-04-28 | |||
| VV-340-J | 2026-05-11 | |||
| VG-222-G | 2026-04-18 | |||
| VZ-605-L | 2026-04-18 | |||
| VT-221-L | 2026-05-18 | |||
| VK-007-P | 2026-05-15 | |||
| VR-048-N | 2026-05-12 | |||
| VX-409-D | 2026-05-20 | |||
| VS-694-Z | 2026-05-13 | |||
| VJ-291-S | 2026-05-11 | |||
| V-444-VT | 2026-05-11 | |||
| VK-479-K | 2026-05-14 | |||
| VV-113-S | 2026-05-07 | |||
| VX-211-B | 2026-05-06 | |||
| VP-212-D | 2026-05-04 | |||
| VJ-476-K | 2026-05-07 | |||
| VP-602-K | 2026-05-05 | |||
| V-807-TF | 2026-05-03 | |||
| VS-653-H | 2026-04-30 | |||
| VH-361-R | 2026-04-30 | |||
| VL-005-L | 2026-05-02 | |||
| VX-715-R | 2026-04-29 | |||
| VN-018-N | 2026-04-30 | |||
| VK-932-J | 2026-04-27 | |||
| VJ-443-G | 2026-05-06 |