Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 22.126
€ 5.464,-
Nee
2014
2026-04-30
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Fiat Fiorino met kenteken VJ-588-R is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2014. De nieuwwaarde van deze Fiat bedroeg € 22.126. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De auto beschikt over een 75 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1248 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 4.3 l/100 km. Met 1.165 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Dit voertuig is al 25 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 09-09-2026. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld. Dit model heeft momenteel een dagwaarde van circa € 4.500.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1248 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 75 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 4.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
|---|---|
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1165 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1700 kg |
| Lengte | 3,86 m |
| Breedte | 1,72 m |
| Hoogte | 1,78 m |
| Wielbasis | 2,51 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-30 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2014-07-09 |
| Eerste toelating in Nederland | 2014-07-09 |
| APK vervaldatum | 2026-09-09 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Fiat Fiorino gesloten opbouw
|
Nu te koop
21 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2014
€ 4.500 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 4.495 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Fiat Fiorino
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
8 maandenEigenaar wijziging
1 dagHuidige eigenaar
29 dagen1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2014 | € 4.500,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2014 | 193.265 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2014 | 7 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 924 |
| Periode | 2010-11-08 - 2017-03-31 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1098 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 63 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 6% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2010 | 19 | 0 | € 19.143,- | € 4.579,- |
| 2010 | 19 | 0 | € 19.143,- | € 4.579,- |
| 2011 | 132 | 6 | € 19.650,- | € 4.922,- |
| 2011 | 132 | 6 | € 19.650,- | € 4.922,- |
| 2012 | 216 | 7 | € 19.325,- | € 4.841,- |
| 2012 | 216 | 7 | € 19.325,- | € 4.841,- |
| 2013 | 277 | 16 | € 18.514,- | € 4.606,- |
| 2013 | 277 | 16 | € 18.514,- | € 4.606,- |
| 2014 | 169 | 10 | € 19.035,- | € 4.730,- |
| 2014 | 169 | 10 | € 19.035,- | € 4.730,- |
| 2015 | 169 | 9 | € 19.246,- | € 4.773,- |
| 2015 | 169 | 9 | € 19.246,- | € 4.773,- |
| 2016 | 112 | 14 | € 19.080,- | € 4.733,- |
| 2016 | 112 | 14 | € 19.080,- | € 4.733,- |
| 2017 | 4 | 1 | € 20.634,- | € 5.110,- |
| 2017 | 4 | 1 | € 20.634,- | € 5.110,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| VPZ-29-S | 2026-05-18 | |||
| VN-390-L | 2026-04-11 | |||
| 3-VLP-64 | 2026-05-11 | |||
| VL-612-Z | 2026-05-12 | |||
| 1-VTF-78 | 2026-04-28 | |||
| VT-160-N | 2026-03-26 | |||
| VH-495-S | 2026-03-31 | |||
| 6-VTZ-00 | 2026-03-19 | |||
| VP-107-X | 2026-03-27 | |||
| VL632G | 2026-03-26 | |||
| VS-907-V | 2026-03-17 | |||
| VD-262-B | 2026-03-15 | |||
| VG-196-X | 2024-06-05 | |||
| VF721S | 2021-01-02 | |||
| VH-915-S | 2024-06-21 | |||
| VF-216-T | 2025-01-05 | |||
| VH-930-R | 2023-04-18 | |||
| 8-VSB-64 | 2023-01-14 | |||
| 1-VVV-07 | 2024-03-21 | |||
| VK-527-G | 2021-11-09 | |||
| VL-489-H | 2021-08-18 | |||
| VD-719-X | 2020-07-03 | |||
| VK-389-P | 2020-05-25 | |||
| 5-VZL-85 | 2022-08-29 | |||
| 4-VXH-39 | 2024-12-09 | |||
| 9-VNT-44 | 2023-09-23 | |||
| VF-483-K | 2023-02-07 | |||
| VJ-380-D | 2025-05-21 | |||
| VH-092-V | 2024-05-29 | |||
| VGS-20-X | 2021-06-28 |