Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 54.614
€ 13.182,-
Nee
2021
2023-02-11
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Vivaro met kenteken VHX-45-T is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2021. Destijds had deze Opel een catalogusprijs van € 54.614 inclusief BTW en BPM. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De auto beschikt over een 177 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1997 cc motor met 4 cilinders. Dit model haalt een maximale snelheid van 170 km/h. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.5 l/100 km. Met 1.807 kg ligt deze auto stevig op de weg. De auto wisselde in 2023 voor het laatst van eigenaar. De APK is geldig tot 05-01-2027. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 8 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1997 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 177 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (WLTP) | 7.5 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.5 l/100 km |
| CO₂-uitstoot | 197 |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
|---|---|
| Aantal deuren | 6 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1807 kg |
| Technische max. massa voertuig | 3100 kg |
| Lengte | 5,31 m |
| Breedte | 1,92 m |
| Hoogte | 1,95 m |
| Wielbasis | 3,28 m |
| Tenaamstelling | 2023-02-11 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2021-01-02 |
| Eerste toelating in Nederland | 2021-01-02 |
| APK vervaldatum | 2027-01-05 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Opel Vivaro gesloten opbouw
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2021
€ 18.500 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 21.465 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Opel Vivaro
Eigenaar wijziging
1 jaar en 6 maandenEigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50De bevestigingsbout van de voorwieldraagarm kan breken als gevolg van roestvorming vanuit de draagarmbus.
Het verlies van de controle over het voertuig.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal aan beide zijden de draagarmbus en de bevestigingsbouten van de voorwieldraagarm vervangen.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2021 | € 18.500,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2021 | 107.159 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2021 | 40 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 574 |
| Periode | 2019-07-15 - 2024-11-29 |
| Aantal geregistreerde auto's | 3894 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 104 |
| Aantal import auto's | 307 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 104 |
| Import percentage | 8% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2019 | 293 | 45 | € 44.697,- | € 10.789,- |
| 2019 | 202 | 14 | € 53.371,- | € 12.887,- |
| 2019 | 293 | 45 | € 44.697,- | € 10.789,- |
| 2020 | 8 | 0 | € 46.810,- | € 11.328,- |
| 2020 | 8 | 0 | € 46.810,- | € 11.328,- |
| 2020 | 872 | 56 | € 49.902,- | € 12.066,- |
| 2020 | 1207 | 127 | € 43.556,- | € 10.537,- |
| 2021 | 12 | 4 | € 45.693,- | € 11.063,- |
| 2021 | 12 | 4 | € 45.693,- | € 11.063,- |
| 2021 | 1356 | 150 | € 44.163,- | € 10.695,- |
| 2021 | 945 | 85 | € 49.770,- | € 12.023,- |
| 2022 | 638 | 37 | € 53.378,- | € 12.887,- |
| 2022 | 783 | 89 | € 47.564,- | € 11.494,- |
| 2022 | 16 | 6 | € 49.487,- | € 11.911,- |
| 2022 | 14 | 5 | € 49.250,- | € 11.850,- |
| 2023 | 702 | 29 | € 55.849,- | € 13.475,- |
| 2023 | 851 | 21 | € 52.207,- | € 12.607,- |
| 2023 | 118 | 1 | € 54.239,- | € 13.078,- |
| 2023 | 113 | 1 | € 54.277,- | € 13.087,- |
| 2024 | 535 | 86 | € 55.537,- | € 13.594,- |
| 2024 | 306 | 28 | € 52.516,- | € 12.752,- |
| 2024 | 66 | 11 | € 53.278,- | € 12.913,- |
| 2024 | 65 | 9 | € 53.612,- | € 12.922,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| V-39-GTN | |||
| V-36-PGF | |||
| V-77-DSH | |||
| VKX-71-N | |||
| VTZ-18-L | |||
| V-26-PKD | |||
| VJK-78-V | |||
| VLX-89-K | |||
| V-04-PJP | |||
| VLK-94-B | |||
| VJD-20-J | |||
| VZR-08-J | |||
| VLK-77-L | |||
| VLV-86-L | |||
| VNJ-98-N | |||
| VNB-20-B | |||
| VPX-76-P | |||
| V-90-PJR | |||
| VHV-32-D | |||
| VHS-12-T | |||
| VJZ-62-H | |||
| V-47-PKN | |||
| VPX-18-K | |||
| VSK-75-B | |||
| VRV-67-K | |||
| VRX-67-H | |||
| VHF-76-F | |||
| VNB-22-B | |||
| VHJ-14-B | |||
| VSB-60-P |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| V-47-PGP | 2026-05-10 | |||
| V-19-PGG | 2026-05-01 | |||
| VVL-21-K | 2026-05-21 | |||
| VVB-03-Z | 2026-05-21 | |||
| VTX-27-H | 2026-05-21 | |||
| VGX-59-H | 2026-05-20 | |||
| VPD-40-P | 2026-05-20 | |||
| VXD-13-F | 2026-05-21 | |||
| VKX-40-H | 2026-05-19 | |||
| VNL-26-P | 2026-05-19 | |||
| VHP-57-H | 2026-05-21 | |||
| VVR-25-P | 2026-05-21 | |||
| VLK-95-B | 2026-05-20 | |||
| VGS-19-B | 2026-05-19 | |||
| VTX-24-H | 2026-05-19 | |||
| VJT-33-P | 2026-05-20 | |||
| VNH-35-S | 2026-05-20 | |||
| VRJ-77-K | 2026-05-20 | |||
| VTK-58-K | 2026-05-18 | |||
| VTX-20-H | 2026-05-18 | |||
| VDG-13-J | 2026-05-17 | |||
| VLX-03-V | 2026-05-20 | |||
| VBX-69-H | 2026-05-15 | |||
| VDG-07-J | 2026-05-15 | |||
| VRX-90-J | 2026-05-13 | |||
| VVF-12-F | 2026-05-12 | |||
| VLP-94-T | 2026-05-12 | |||
| VDX-79-B | 2026-05-12 | |||
| V-46-NPB | 2026-05-11 | |||
| VJF-02-N | 2026-05-11 |