Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 68.115
€ 16.389,-
Ja, 2021
2019
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mercedes-Benz Sprinter met kenteken VHT-60-D is op kenteken gezet in 2019. In februari 2021 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Mercedes-Benz was € 68.115. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De auto beschikt over een 163 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 2143 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.9 l/100 km. Een fors gewicht van 2.562 kg geeft extra rijcomfort. Dit model heeft momenteel een dagwaarde van circa € 23.250.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 7 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2143 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 163 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 8.2 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 7.7 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
|---|---|
| Aantal deuren | 6 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2697 kg |
| Technische max. massa voertuig | 3500 kg |
| Lengte | 6,97 m |
| Breedte | 2,02 m |
| Hoogte | 2,83 m |
| Wielbasis | 4,33 m |
| Eerste registratie | 2019-03-14 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2021-02-01 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Mercedes-Benz Sprinter gesloten opbouw
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2019
€ 25.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 25.850 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Mercedes-Benz Sprinter
Geïmporteerd naar Nederland
Na 1 jaar en 10 maandenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
2 dagenHuidige eigenaar
4 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2019 | € 25.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2019 | 165.982 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2019 | 21 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 669 |
| Periode | 2018-01-01 - 2022-05-23 |
| Aantal geregistreerde auto's | 3389 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 83 |
| Aantal import auto's | 937 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 83 |
| Import percentage | 28% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2018 | 554 | 145 | € 67.543,- | € 16.146,- |
| 2018 | 2 | 1 | € 76.647,- | € 14.435,- |
| 2018 | 252 | 121 | € 56.550,- | € 13.563,- |
| 2019 | 34 | 1 | € 70.382,- | € 16.859,- |
| 2019 | 1345 | 428 | € 67.622,- | € 16.071,- |
| 2019 | 35 | 2 | € 69.898,- | € 16.746,- |
| 2019 | 954 | 439 | € 61.691,- | € 14.794,- |
| 2020 | 10 | 6 | € 66.015,- | € 15.890,- |
| 2020 | 22 | 11 | € 64.882,- | € 15.621,- |
| 2020 | 534 | 255 | € 64.789,- | € 15.524,- |
| 2020 | 1304 | 323 | € 69.816,- | € 16.717,- |
| 2021 | 97 | 49 | € 66.645,- | € 15.844,- |
| 2021 | 177 | 39 | € 70.906,- | € 16.739,- |
| 2021 | 2 | 2 | € 69.845,- | € 16.800,- |
| 2021 | 2 | 2 | € 70.912,- | € 17.054,- |
| 2022 | 9 | 2 | € 70.217,- | € 16.888,- |
| 2022 | 7 | 2 | € 67.740,- | € 16.300,- |
| 2022 | 6 | 1 | € 68.221,- | € 16.414,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| VRL-99-T | |||
| VFT-31-L | |||
| V-81-PBJ | |||
| V-45-PHL | |||
| V-770-XZ | |||
| VDL-89-H | |||
| VBN-37-X | |||
| VBT-03-Z | |||
| VFV-51-R | |||
| V-69-LGB | |||
| VBK-86-V | |||
| V-43-PDJ | |||
| V-71-NRD | |||
| V-133-TR | |||
| V-131-TR | |||
| V-155-TR | |||
| V-92-NSR | |||
| V-09-NXG | |||
| V-99-FGR | |||
| V-16-LHV | |||
| V-85-NJF | |||
| V-08-PHZ | |||
| VDJ-48-X | |||
| V-63-PNK | |||
| V-76-PDJ | |||
| V-585-ZS | |||
| VFT-75-T | |||
| V-59-NPG | |||
| V-434-RV | |||
| VXX-58-T |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| V-085-TX | 2026-04-11 | |||
| VBH-94-P | 2026-05-21 | |||
| VHD-80-Z | 2026-05-19 | |||
| VPK-59-K | 2026-05-16 | |||
| V-12-NXG | 2026-05-21 | |||
| V-22-NND | 2026-05-15 | |||
| V-123-TL | 2026-05-12 | |||
| VDP-15-D | 2026-05-09 | |||
| VFT-74-T | 2026-05-09 | |||
| VFJ-36-X | 2026-05-06 | |||
| V-656-XN | 2026-05-07 | |||
| VRR-79-B | 2026-05-11 | |||
| V-77-PFD | 2026-05-05 | |||
| V-952-ZP | 2026-05-15 | |||
| VHP-96-J | 2026-05-06 | |||
| VDH-24-P | 2026-05-01 | |||
| VDR-37-G | 2026-05-01 | |||
| V-650-XN | 2026-04-30 | |||
| VLT-37-F | 2026-04-30 | |||
| V-34-NXL | 2026-04-25 | |||
| VGX-07-H | 2026-04-28 | |||
| VFT-30-H | 2026-04-24 | |||
| VFJ-67-L | 2026-04-24 | |||
| V-257-VH | 2026-04-22 | |||
| V-41-FZP | 2026-04-17 | |||
| VFN-83-B | 2026-04-17 | |||
| VJG-59-L | 2026-04-22 | |||
| VBZ-88-B | 2026-04-16 | |||
| V-81-NBX | 2026-04-15 | |||
| VRZ-49-F | 2026-05-17 |