Kenteken check VHN-96-Z

Fiat Ducato 30 MultiJet L2H2

NL
VHN-96-Z
Carscanner Score
6.5
6.5

Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport

Marktwaarde

13k tot 17k

Catalogusprijs

€ 48.113

BPM

€ 11.637,-

Laatste prijs

€ xx.xxx,-

Import

Nee

Bouwjaar

2020

Tenaamstelling

08 sep 2021

Laatste kmstand

xx.xxx km

Premium

Bekijk wat deze Fiat Ducato écht heeft meegemaakt

Ontdek wat niet in de advertentie staat en voorkom verrassingen na aankoop.

  • Schadeverleden
  • Onderhoudshistorie en kilometerstanden
  • WOK-status en telleroordeel
  • Eigenarenhistorie
Rapport VHN-96-Z
Schadeverleden
Onderhoudshistorie
WOK status
Eigenarenhistorie

Specificaties

Merk & type
Fiat Ducato 30 MultiJet L2H2
Transmissie
Handgeschakeld
Brandstof
Diesel
Topsnelheid
143 km/u

Deze Fiat Ducato met kenteken VHN-96-Z is op kenteken gezet in 2020. De nieuwwaarde van deze Fiat bedroeg € 48.113. Deze auto rijdt op diesel. De auto beschikt over een 120 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 2287 cc motor met 4 cilinders. De topsnelheid van deze auto bedraagt 143 km/h. Het gemiddeld verbruik bedraagt 9 liter per 100 km. Een fors gewicht van 2.160 kg geeft extra rijcomfort. Sinds 1866 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. Dit voertuig moet over 40 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden. De actuele waarde van dit voertuig is naar schatting € 15.750.

Brandstof Diesel
Aantal cilinders 4
Cilinderinhoud 2.287 cm³
Vermogen 120 pk (88 kW)
Versnellingen 6
Transmissie Handgeschakeld
Brandstof Diesel
Verbruik (WLTP) 9 l/100 km
Verbruik (gecombineerd) 6.8 l/100 km
CO₂-uitstoot 237
Milieuclassificatie 6
Carrosserie Overig
Aantal zitplaatsen / deuren 3 / 3
Lengte × breedte × hoogte 5,54 × 2,05 × 2,52 m
Wielbasis 3,45 m
Rijklaar gewicht 2.160 kg
Technische max. massa voertuig 3.040 kg
Tenaamstelling 08 sep 2021 ↓
Eerste registratie 28 nov 2020
Eerste toelating in Nederland 28 nov 2020
APK vervaldatum 28 nov 2026 ↓
Laatste RDW kilometerstand registratie in 2026 ↓
Gebruikt als taxi nee
Achterdeuren
Reservewiel
Trekhaak
Warmtewerend glas
Airconditioning
Automatische klimaatregeling
Buitentemperatuurmeter
Elektrisch bedienbare ramen voor
Stuurbekrachtiging
Toerenteller
Volledig tussenschot
Audiobediening op het stuurwiel
Boordcomputer
Carkit
Navigatiesysteem
Radio
Antiblokkeersysteem (ABS)
Bestuurdersairbag
Cruise control
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening

Bekijk de volledige fabrieksopties

Bovenstaande opties zijn afgeleid uit de verkoophistorie. In het Premium Rapport zie je de complete uitvoering en alle fabrieksopties direct van Fiat van deze auto.

Download het Premium Rapport Vanaf €2,50

Uitgebreide marktwaarde

Dagwaarde

Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:

  • model
  • bouwjaar
  • geschatte kilometerstand
  • nieuwprijs
  • verkoper

De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:

  • actuele kilometerstand
  • schades
  • onderhoud
  • slijtage

Marktwaarde indicatie

Auto kopen

Bij een merkdealer

€ 16.500

Bij een handelaar

€ 15.750

Bij een particulier

€ 15.000

Auto verkopen

Inruilprijs

€ 13.400

Particuliere verkoop

€ 15.000

Verwachte statijd

38 dagen

Zelf de marktwaarde berekenen?

We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.

Financieel

Kosten per maand

Geschatte maandelijkse kosten van bezit

Bij 12.500 km/jaar
€ 857 per maand
PER MAAND
Brandstof € 233
Motorrijtuigenbelasting € 207
Verzekering (WA) € 189
Onderhoud & reparatie € 120
Afschrijving € 82
Banden € 26

Zelf de kosten berekenen?

We berekenen de maandelijkse kosten op basis van jouw kilometers en verwachte bezitsduur.

Verkoophistorie

Vraagprijs € xx.xxx
Kilometerstand xx.xxx km
Verkoper Bekijk in Premium
Foto advertentie Foto advertentie Foto advertentie
Bekijk de volledige verkoophistorie
  • Alle vraag- en verkoopprijzen
  • Kilometerstanden per advertentie
  • Alle 10 foto's
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50 · direct beschikbaar

Eigenaren historie

Eigenaren

2 recente eigenaren

  • 28 nov 2020

    Eerste registratie

    Fiat Ducato

  • 28 nov 2020

    Eigenaar wijziging

    8 maanden
  • 30 jul 2021

    Eigenaar wijziging

    1 maand
  • 08 sep 2021

    Huidige eigenaar

    5 jaren
Bekijk de volledige eigenarenhistorie
  • Volledige eigenarenhistorie
  • Particuliere en zakelijke eigenaren
  • Transacties tussen autobedrijven
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50 · direct beschikbaar

Kilometerstand controle

Verkoophistorie

1 kilometerstand bekend

Onderhoudshistorie

Onderhoudsbeurten en APK

Tellerstand oordeel

Check beschikbaar

De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.

Download het Premium Rapport Vanaf €2,50

APK keuringen

2022
2023
!
2024
2025
APK geldig tot
28 november 2026
Keuringen
4 keuringen
!
Adviespunten
4 punten
10 nov 2025
Goedgekeurd

APK Keuring 2025

om 15:51
Goedgekeurd
7 okt 2024
!Adviespunt
!

APK Keuring 2024

om 09:43
!Adviespunt
Xxxxx & xxxxxx
Xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxx xxxx
Xxxxxxxxxxx
Xxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxx
Xxxxxxxxxxx
Xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx(x) xxxxx xxxx (xxxx)
Xxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxx xxxxx xx/xxxx xxxxxxxxxx
Bekijk alle gebreken in het premium rapport
16 okt 2023
Goedgekeurd

APK Keuring 2023

om 14:44
Goedgekeurd
16 okt 2022
Goedgekeurd

APK Keuring 2022

Goedgekeurd

Terugroepacties

Geen terugroepacties
Er zijn geen terugroepacties voor deze auto gepubliceerd door het RDW.

Veelgestelde vragen

De APK van VHN-96-Z is geldig tot 28 november 2026, nog 1 maand.
Een Fiat Ducato uit 2020 zoals VHN-96-Z is op dit moment circa € 15.750 waard. Dit is een indicatie, geen taxatie.
De RDW registreert 2 tenaamstellingen voor deze Fiat Ducato uit 2020: het aantal keer dat het kenteken op een andere naam is gezet, ook tussen autobedrijven onderling. Bekijk het exacte aantal particuliere en zakelijke eigenaren in het premium rapport
De laatst bekende kilometerstand van VHN-96-Z komt uit een advertentie van 21 december 2020 en is daardoor niet meer actueel. De stand zelf en de tellerstandhistorie staan in het premium rapport.
Nee, deze Fiat Ducato is geen importauto. De auto is op 28 november 2020 direct in Nederland op kenteken gezet.
Nee. Er zijn bij de RDW geen terugroepacties bekend voor VHN-96-Z.
De laatste tenaamstelling van deze Fiat Ducato dateert van 8 september 2021, 5 jaar en 2 maanden geleden.
Deze Fiat Ducato kostte in 2020 nieuw € 48.113, volgens de RDW-registratie.

Algemene informatie

Model Fiat Ducato gesloten opbouw
Recente marktcijfers bouwjaar 2020
€
Gem. recente vraagprijs € 13.200,-
KM
Gem. recente kilometerstand 170.068 km
#
Recent aangeboden 8 auto's
Gemiddeld aantal eigenaren 2
Gemiddeld aantal dagen in bezit 722 · ± 2 jaar
Productieperiode 12 sep 2019 – 29 okt 2021
Geregistreerde auto's in NL 812 waarvan 0 in de laatste 12 maanden
Geïmporteerde auto's 4 van 812 · 0% waarvan 0 in de laatste 12 maanden

Historie

Fiat Ducato gesloten opbouw
Registraties Import
Bouwjaar Registraties Geïmporteerd Gem. nieuwprijs Gem. BPM
2019 83 registraties · 0 import 83 0 € 48.038,- € 11.619,- Gem. nieuwprijs € 48.038,- · Gem. BPM € 11.619,-
2020 deze auto 367 registraties · 3 import 367 3 € 47.930,- € 11.594,- Gem. nieuwprijs € 47.930,- · Gem. BPM € 11.594,-
2021 362 registraties · 1 import 362 1 € 47.880,- € 11.582,- Gem. nieuwprijs € 47.880,- · Gem. BPM € 11.582,-

Vergelijkbare auto's: nu te koop

Kenteken Score Vraagprijs Kilometerstand
VGN-58-X 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VJR-22-V 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VJR-62-D 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VJV-06-F 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VKV-59-X 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VFF-36-V 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VKD-62-X 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VHD-73-X 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VJZ-22-K 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VGD-67-R 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VJH-38-D 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
Toon 11 auto's

Vergelijkbare auto's: recent aangeboden

Kenteken Laatst gezien Score Vraagprijs Kilometerstand
VDZ-18-S 2026-10-07 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VJB-67-H 2026-10-04 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VKK-86-N 2026-10-09 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VGN-78-P 2026-10-06 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VKV-22-L 2026-09-24 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VJX-66-B 2026-09-25 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VKV-56-G 2026-09-24 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VKG-25-Z 2026-09-04 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VJG-59-V 2026-09-05 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VDZ-34-X 2026-10-04 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VDS-34-H 2026-09-27 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VGD-59-K 2026-08-24 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VJF-25-P 2026-08-22 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VKF-13-L 2026-08-11 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VGZ-04-L 2026-05-09 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VFN-60-F 2024-10-08 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VHG-27-G 2022-01-26 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VKK-43-V 2024-05-08 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VKX-07-Z 2021-09-18 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VKJ-57-K 2025-01-29 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VHF-69-R 2024-02-25 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VHH-10-G 2024-07-03 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VDK-35-G 2023-11-09 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VKL-27-N 2024-11-19 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VHV-95-K 2024-11-14 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VGV-71-L 2021-11-19 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VDF-61-K 2022-11-03 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VFV-64-P 2023-11-25 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VGL-57-S 2025-05-20 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VHH-11-G 2024-03-18 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
Toon 30 auto's

Kenteken check van VHN-96-Z delen?

Download het Premium Rapport vanaf € 2,50
X