Kenteken check VHB-45-D

MAN Tge

NL
VHB-45-D
Carscanner Score
7
7

Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport

Marktwaarde

23k tot 28k

Catalogusprijs

€ 71.235

BPM

€ 17.130,-

Import

Nee

Bouwjaar

2020

Tenaamstelling

13 nov 2020

Premium

Bekijk wat deze MAN Tge écht heeft meegemaakt

Ontdek wat niet in de advertentie staat en voorkom verrassingen na aankoop.

  • Schadeverleden
  • Onderhoudshistorie en kilometerstanden
  • WOK-status en telleroordeel
  • Eigenarenhistorie
Rapport VHB-45-D
Schadeverleden
Onderhoudshistorie
WOK status
Eigenarenhistorie

Specificaties

Merk & type
MAN Tge
Transmissie
Overig
Brandstof
Diesel
Topsnelheid
165 km/u

Deze MAN Tge met kenteken VHB-45-D is op kenteken gezet in 2020. Destijds had deze MAN een catalogusprijs van € 71.235 inclusief BTW en BPM. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De motor levert een maximumvermogen van 177 pk. Dit model beschikt over een 1968 cc motor met 4 cilinders. De topsnelheid van deze auto bedraagt 165 km/h. Het gemiddeld verbruik bedraagt 10.1 liter per 100 km. Dit voertuig heeft een indrukwekkend gewicht van 2.130 kg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 2138 dagen in bezit. Dit voertuig moet over 336 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden. Op dit moment bedraagt de dagwaarde van dit voertuig ongeveer € 26.750.

Brandstof Diesel
Aantal cilinders 4
Cilinderinhoud 1.968 cm³
Vermogen 177 pk (130 kW)
Transmissie Overig
Brandstof Diesel
Verbruik (WLTP) 10.1 l/100 km
Verbruik (gecombineerd) 7.7 l/100 km
CO₂-uitstoot 265
Milieuclassificatie 6
Carrosserie Overig
Aantal deuren 5
Lengte 5,99 m
Breedte 2,04 m
Wielbasis 3,64 m
Rijklaar gewicht 2.130 kg
Technische max. massa voertuig 3.500 kg
Tenaamstelling 13 nov 2020 ↓
Eerste registratie 13 nov 2020
Eerste toelating in Nederland 13 nov 2020
APK vervaldatum 24 aug 2027 ↓
Laatste RDW kilometerstand registratie in 2026
Gebruikt als taxi nee

Uitgebreide marktwaarde

Dagwaarde

Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:

  • model
  • bouwjaar
  • geschatte kilometerstand
  • nieuwprijs
  • verkoper

De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:

  • actuele kilometerstand
  • schades
  • onderhoud
  • slijtage

Marktwaarde indicatie

Auto kopen

Bij een merkdealer

€ 28.250

Bij een handelaar

€ 26.750

Bij een particulier

€ 25.500

Auto verkopen

Inruilprijs

€ 22.750

Particuliere verkoop

€ 25.500

Zelf de marktwaarde berekenen?

We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.

Financieel

Kosten per maand

Geschatte maandelijkse kosten van bezit

Bij 12.500 km/jaar
€ 1.024 per maand
PER MAAND
Brandstof € 262
Afschrijving € 222
Motorrijtuigenbelasting € 196
Verzekering (WA) € 189
Onderhoud & reparatie € 128
Banden € 26

Zelf de kosten berekenen?

We berekenen de maandelijkse kosten op basis van jouw kilometers en verwachte bezitsduur.

Eigenaren historie

Eigenaren

1 recente eigenaren

  • 13 nov 2020

    Eerste registratie

    MAN Tge

  • 13 nov 2020

    Huidige eigenaar

    5 jaren
Bekijk de volledige eigenarenhistorie
  • Volledige eigenarenhistorie
  • Particuliere en zakelijke eigenaren
  • Transacties tussen autobedrijven
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50 · direct beschikbaar

APK keuringen

2022
2023
2024
2025
2026
2026
APK geldig tot
24 augustus 2027
Keuringen
6 keuringen
Afkeurpunten
2 gebreken
24 aug 2026
Goedgekeurd

APK Keuring 2026

om 09:03
Goedgekeurd
19 aug 2026
Afgekeurd

APK Keuring 2026

om 13:29
Afgekeurd
Overig
! Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen
! Accu ondeugdelijk bevestigd
31 jul 2025
Goedgekeurd

APK Keuring 2025

om 10:31
Goedgekeurd
8 aug 2024
Goedgekeurd

APK Keuring 2024

om 13:23
Goedgekeurd
7 aug 2023
Goedgekeurd

APK Keuring 2023

om 11:30
Goedgekeurd
7 aug 2022
Goedgekeurd

APK Keuring 2022

Goedgekeurd

Terugroepacties

Geen terugroepacties
Er zijn geen terugroepacties voor deze auto gepubliceerd door het RDW.

Veelgestelde vragen

Voor VHB-45-D registreert de RDW één tenaamstelling sinds de eerste Nederlandse registratie. Bekijk het exacte aantal particuliere en zakelijke eigenaren in het premium rapport
De geschatte dagwaarde van VHB-45-D is op dit moment circa € 26.750. Dit is een indicatie op basis van marktdata, geen taxatie.
De APK van VHB-45-D is geldig tot 24 augustus 2027, nog 11 maanden.
Nee, VHB-45-D is geen importauto. De auto is op 13 november 2020 direct in Nederland op kenteken gezet.
Nee. Er zijn bij de RDW geen terugroepacties bekend voor VHB-45-D.
De laatste tenaamstelling van VHB-45-D dateert van 13 november 2020, inmiddels 5 jaar en 11 maanden geleden.

Algemene informatie

Model MAN Tge gesloten opbouw
Recente marktcijfers bouwjaar 2020
#
Recent aangeboden 0 auto's
Gemiddeld aantal eigenaren 2
Gemiddeld aantal dagen in bezit 562 · ± 2 jaar
Productieperiode 24 apr 2017 – 14 sep 2026
Geregistreerde auto's in NL 2.060 waarvan 65 in de laatste 12 maanden
Geïmporteerde auto's 342 van 2.060 · 17% waarvan 53 in de laatste 12 maanden

Historie

MAN Tge gesloten opbouw
Registraties Import
Bouwjaar Registraties Geïmporteerd Gem. nieuwprijs Gem. BPM
2017 19 registraties · 5 import 19 5 € 58.282,- € 13.917,- Gem. nieuwprijs € 58.282,- · Gem. BPM € 13.917,-
2018 225 registraties · 52 import 225 52 € 57.433,- € 13.915,- Gem. nieuwprijs € 57.433,- · Gem. BPM € 13.915,-
2019 300 registraties · 70 import 300 70 € 58.202,- € 14.034,- Gem. nieuwprijs € 58.202,- · Gem. BPM € 14.034,-
2020 deze auto 177 registraties · 27 import 177 27 € 63.043,- € 15.179,- Gem. nieuwprijs € 63.043,- · Gem. BPM € 15.179,-
2021 251 registraties · 34 import 251 34 € 65.712,- € 15.828,- Gem. nieuwprijs € 65.712,- · Gem. BPM € 15.828,-
2022 187 registraties · 31 import 187 31 € 70.833,- € 17.163,- Gem. nieuwprijs € 70.833,- · Gem. BPM € 17.163,-
2023 301 registraties · 58 import 301 58 € 75.563,- € 18.135,- Gem. nieuwprijs € 75.563,- · Gem. BPM € 18.135,-
2024 572 registraties · 64 import 572 64 € 79.697,- € 19.169,- Gem. nieuwprijs € 79.697,- · Gem. BPM € 19.169,-
2025 19 registraties · 1 import 19 1 € 83.251,- € 19.625,- Gem. nieuwprijs € 83.251,- · Gem. BPM € 19.625,-
2026 9 registraties · 0 import 9 0 € 86.972,- € 21.717,- Gem. nieuwprijs € 86.972,- · Gem. BPM € 21.717,-

Vergelijkbare auto's: nu te koop

Kenteken Score Vraagprijs Kilometerstand
VLN-88-G 3 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-46-RBB 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VKV-72-N 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VJX-82-V 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VKV-73-N 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VKV-71-N 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VJH-04-V 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VLG-35-S 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-143-VH 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VDB-74-L 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VRV-01-H 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VLN-88-L 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VDH-70-S 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-14-PPF 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VSZ-81-H 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-95-PFN 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-80-PSZ 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-71-JST 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
Toon 18 auto's

Vergelijkbare auto's: recent aangeboden

Kenteken Laatst gezien Score Vraagprijs Kilometerstand
VZN-68-K 2026-09-18 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-10-NXS 2026-09-17 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-67-PVK 2026-09-11 9 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-30-PNZ 2026-09-09 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-44-DTH 2026-08-31 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-47-FPG 2026-08-24 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VJJ-47-S 2026-08-21 2 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-78-RBX 2026-08-21 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VPZ-80-G 2026-08-15 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VNR-89-P 2026-08-10 3 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VKV-69-N 2026-08-08 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-66-FPG 2026-08-06 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-05-JJJ 2026-07-28 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VLN-48-D 2026-07-23 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-335-LN 2026-07-20 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VXG-46-T 2026-07-20 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VTG-14-K 2026-07-16 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-01-JHS 2026-07-15 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-55-DJL 2026-07-06 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-503-RV 2025-12-10 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
79-BKZ-3 2024-03-30 3 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-49-FGL 2026-07-02 2 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VTK-05-D 2026-07-02 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
78-BKZ-3 2024-01-05 2 € xx.xxx,- xxx.xxx km
14-BLR-1 2025-11-26 3 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VLT-57-F 2026-06-25 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VFR-78-N 2026-05-19 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VDX-82-Z 2026-03-19 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VHP-80-D 2026-03-11 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-34-NZX 2026-03-10 3 € xx.xxx,- xxx.xxx km
Toon 30 auto's

Kenteken check van VHB-45-D delen?

Download het Premium Rapport vanaf € 2,50
X