Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Ford Transit Custom met kenteken VH-723-Z is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2014. De nieuwwaarde van deze Ford bedroeg € 36.563. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De auto beschikt over een 101 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 2198 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.9 l/100 km. Dankzij 2.016 kg voelt deze auto krachtig en solide. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden. De marktwaarde van deze auto wordt op dit moment geschat op € 7.600.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2198 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 101 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 6.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
|---|---|
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2075 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2700 kg |
| Lengte | 5,12 m |
| Breedte | 2,03 m |
| Hoogte | 2,00 m |
| Wielbasis | 2,93 m |
| Eerste registratie | 2014-04-30 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2014-04-30 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Ford Transit Custom gesloten opbouw
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2014
€ 7.450 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 7.500 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 eigenaren
0 eigenaren
Eerste registratie
Ford Transit Custom
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
11 dagenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
1 dagHuidige eigenaar
1 jaar en 8 maanden| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2014 | € 7.450,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2014 | 222.843 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2014 | 23 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 906 |
| Periode | 2012-10-31 - 2017-08-31 |
| Aantal geregistreerde auto's | 5453 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Aantal import auto's | 379 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Import percentage | 7% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2012 | 2 | 1 | € 40.281,- | € 9.777,- |
| 2012 | 2 | 1 | € 40.281,- | € 9.777,- |
| 2013 | 107 | 21 | € 37.887,- | € 9.228,- |
| 2013 | 107 | 21 | € 37.887,- | € 9.228,- |
| 2014 | 1381 | 108 | € 36.664,- | € 8.894,- |
| 2014 | 1 | 0 | € 37.118,- | € 9.015,- |
| 2015 | 1765 | 117 | € 36.869,- | € 8.967,- |
| 2015 | 1765 | 117 | € 36.869,- | € 8.967,- |
| 2016 | 2097 | 128 | € 37.180,- | € 9.048,- |
| 2016 | 1 | 0 | € 37.475,- | € 9.100,- |
| 2017 | 101 | 4 | € 40.186,- | € 9.749,- |
| 2017 | 101 | 4 | € 40.186,- | € 9.749,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| VT-563-N | |||
| VR-524-J | |||
| VR-039-G | |||
| VV-383-X | |||
| VV-489-G | |||
| V-287-FN | |||
| VZ-362-H | |||
| VK-184-K | |||
| VV-382-X | |||
| VBP-13-H | |||
| VK-171-N | |||
| VH-745-S | |||
| VR-306-N | |||
| V-291-RN | |||
| VJ-629-H | |||
| VH-960-H | |||
| VJ-248-G | |||
| VZ-599-R | |||
| VK-930-Z | |||
| VH-364-S | |||
| V-151-DK | |||
| VN-654-L | |||
| V-079-BH | |||
| V-934-TV | |||
| V-892-BT | |||
| VH-643-L | |||
| VR-322-P | |||
| VZ-243-B | |||
| VH-357-S | |||
| VG-781-S |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| VS-694-Z | 2026-05-13 | |||
| V-444-VT | 2026-05-11 | |||
| VR-048-N | 2026-05-12 | |||
| VT-221-L | 2026-05-18 | |||
| VJ-476-K | 2026-05-07 | |||
| VP-212-D | 2026-05-04 | |||
| VH-361-R | 2026-04-30 | |||
| VN-018-N | 2026-04-30 | |||
| VK-007-P | 2026-05-15 | |||
| VV-113-S | 2026-05-07 | |||
| VK-479-K | 2026-05-14 | |||
| VS-653-H | 2026-04-30 | |||
| VX-211-B | 2026-05-06 | |||
| VX-715-R | 2026-04-29 | |||
| VK-932-J | 2026-04-27 | |||
| VHT-57-X | 2026-04-20 | |||
| VX-409-D | 2026-05-20 | |||
| VH-618-B | 2026-05-19 | |||
| VP-544-G | 2026-05-14 | |||
| VR-795-H | 2026-05-13 | |||
| VJ-291-S | 2026-05-11 | |||
| VV-340-J | 2026-05-11 | |||
| VJ-443-G | 2026-05-06 | |||
| VP-602-K | 2026-05-05 | |||
| VT-197-L | 2026-05-05 | |||
| V-807-TF | 2026-05-03 | |||
| VL-005-L | 2026-05-02 | |||
| VT-842-F | 2026-04-28 | |||
| VH-054-R | 2026-04-27 | |||
| VL-467-R | 2026-04-24 |