Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 37.872
€ 9.194,-
Nee
2014
2022-12-09
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Ford Transit Custom met kenteken VH-249-K is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2014. Destijds had deze Ford een catalogusprijs van € 37.872 inclusief BTW en BPM. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De motor levert een vermogen van 101 pk. De cilinderinhoud bedraagt 2198 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.9 l/100 km. Dankzij 2.016 kg voelt deze auto krachtig en solide. Sinds 1262 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. Dit voertuig moet over 285 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2198 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 101 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 6.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
|---|---|
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2075 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2700 kg |
| Lengte | 5,12 m |
| Breedte | 2,03 m |
| Hoogte | 2,00 m |
| Wielbasis | 2,93 m |
| Tenaamstelling | 2022-12-09 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2014-03-05 |
| Eerste toelating in Nederland | 2014-03-05 |
| APK vervaldatum | 2027-03-06 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Ford Transit Custom gesloten opbouw
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2014
€ 7.450 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 7.500 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Ford Transit Custom
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 dagenEigenaar wijziging
11 dagenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2014 | € 7.450,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2014 | 222.843 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2014 | 23 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 906 |
| Periode | 2012-10-31 - 2017-08-31 |
| Aantal geregistreerde auto's | 5453 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Aantal import auto's | 379 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Import percentage | 7% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2012 | 2 | 1 | € 40.281,- | € 9.777,- |
| 2012 | 2 | 1 | € 40.281,- | € 9.777,- |
| 2013 | 107 | 21 | € 37.887,- | € 9.228,- |
| 2013 | 107 | 21 | € 37.887,- | € 9.228,- |
| 2014 | 1381 | 108 | € 36.664,- | € 8.894,- |
| 2014 | 1 | 0 | € 37.118,- | € 9.015,- |
| 2015 | 1765 | 117 | € 36.869,- | € 8.967,- |
| 2015 | 1765 | 117 | € 36.869,- | € 8.967,- |
| 2016 | 2097 | 128 | € 37.180,- | € 9.048,- |
| 2016 | 1 | 0 | € 37.475,- | € 9.100,- |
| 2017 | 101 | 4 | € 40.186,- | € 9.749,- |
| 2017 | 101 | 4 | € 40.186,- | € 9.749,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| VG-781-S | |||
| VS-414-T | |||
| VN-390-J | |||
| VR-489-H | |||
| VL-719-R | |||
| VL-153-P | |||
| VX-187-H | |||
| VS-926-T | |||
| VR-140-F | |||
| VJG-06-S | |||
| VT-614-G | |||
| VN-388-J | |||
| V-771-BR | |||
| VH-960-H | |||
| VK-184-K | |||
| VN-153-F | |||
| VH-357-S | |||
| V-079-BH | |||
| VZ-769-F | |||
| VZ-920-B | |||
| VH-126-Z | |||
| VV-383-X | |||
| VH-745-S | |||
| VJ-629-H | |||
| V-391-DP | |||
| VL-649-K | |||
| VH-643-L | |||
| V-163-GB | |||
| VZ-243-B | |||
| VN-654-L |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| VR-795-H | 2026-05-13 | |||
| VP-602-K | 2026-05-05 | |||
| VT-842-F | 2026-04-28 | |||
| VZ-605-L | 2026-04-18 | |||
| VH-054-R | 2026-04-27 | |||
| VP-544-G | 2026-05-14 | |||
| VH-618-B | 2026-05-19 | |||
| VT-221-L | 2026-05-18 | |||
| VK-007-P | 2026-05-15 | |||
| VR-048-N | 2026-05-12 | |||
| VS-694-Z | 2026-05-13 | |||
| VJ-291-S | 2026-05-11 | |||
| VV-340-J | 2026-05-11 | |||
| VX-409-D | 2026-05-20 | |||
| V-444-VT | 2026-05-11 | |||
| VK-479-K | 2026-05-14 | |||
| VV-113-S | 2026-05-07 | |||
| VT-197-L | 2026-05-05 | |||
| VX-211-B | 2026-05-06 | |||
| VP-212-D | 2026-05-04 | |||
| VJ-476-K | 2026-05-07 | |||
| V-807-TF | 2026-05-03 | |||
| VS-653-H | 2026-04-30 | |||
| VH-361-R | 2026-04-30 | |||
| VL-005-L | 2026-05-02 | |||
| VX-715-R | 2026-04-29 | |||
| VN-018-N | 2026-04-30 | |||
| VK-932-J | 2026-04-27 | |||
| VL-467-R | 2026-04-24 | |||
| VJ-443-G | 2026-05-06 |